Dni Tarnobrzega 2019. Nad jezioro będzie kursować bezpłatna linia specjalna

W najbliższy weekend nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbędą się Dni Tarnobrzega 2019. Z tej okazji firma Polkar przygotowała bezpłatne kursy autobusów komunikacji miejskiej, w ramach tzw. Lini Specjalnej, nad Jezioro Tarnobrzeskie i z powrotem.

Szczegółowy program imprezy: tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sympatyk
2 lat temu

Tytuł trochę mylący, gdyż przeciętny mieszkaniec pomyśli sobie, że inne regularne kursy komunikacji miejskiej typu linia „B”, „10”, czy „9” także będą bezpłatne a nie są.

Tarnobrzeżanin
2 lat temu

Nie ma możliwości dojazdu na Holi festiwal – święto kolorów, który rozpoczyna się o godz. 15.00 w sobotę. Odjazdy autobusów powinny być częściej, np co pół godziny, szczególnie na zakończenie imprezy, bo ludzie w nich będą upchani jak „sardynki w puszce”.

TARNOBRZESKI MKM
2 lat temu

Z tego co wiem, kursy będą BISOWANE,czyli kilka autobusów na jeden kurs, tak aby każdy dojechał. Było to praktykowane za czasów Lata z Radiem i metoda się sprawdziła.

andersen
2 lat temu

Aby podawać publicznie taką informację to trzeba mieć potwierdzenie u kompetentnych osób a opowiadać bajki z historii i ewentualnie narażać wiarygodność NW24

Tarnobrzeżanin
2 lat temu

To dobrze, że kursy będą bisowane. Przydałby się jeszcze kurs o 14.30 na ten festiwal kolorów, bo to atrakcja główne dla dzieci.

bob
2 lat temu

Podjechałem w niedzielę nad jezioro ,a tu już pracownik pobiera opłaty za wjazd.19 maja!!! Darku i Adamie ; Nie idzcie tą drogą.

Robert
2 lat temu

Zmieńcie sobie w końcu tego dyspozytora, chyba to nie jest dla niego odpowiednie miejsce…….

Bruno
2 lat temu
Reply to  Robert

On jest tam trzymany chyba z litości bo żadnych innych realnych powodów nie ma

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content