Tarnobrzeg: Drugie podejście do uchwalenia stref płatnego parkowania. Zmiany w uchwale

Podczas czwartkowej sesji Rady Miasta Tarnobrzega radni zdecydują, czy w mieście zostaną wprowadzone strefy płatnego parkowania. Będzie to drugie podejście do podjęcia tej uchwały, poprzednio została ona cofnięta do ponownych prac komisji.

Tym razem w uchwale znalazło się nie 18 lecz 12 stref, w który ma obowiązywać płatne parkowanie. Wycofano się z objęcia strefą ulic: Dekutowskiego, Niepodległości, Piłsudskiego, Szpitalnej, Sandomierskiej i Targowej.

Strefa płatnego parkowania obejmuje następujące ulice miasta Tarnobrzega:

1. 1 Maja (na odcinku od skrzyżowania z ul. Sokola do skrzyżowania z ul. Waryńskiego, z wyłączeniem części parkingu Komendy Miejskiej Policji);
2. Dominikańska (na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Sandomierskiej);
3. Tadeusza Kościuszki (na parkingu przed budynkiem Kościuszki 32 – Urząd Miasta Tarnobrzega) oraz na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Dominikańskiej;
4. Olgi Lilien – na całej długości;
5. Adama Mickiewicza (na odcinku od Pl. B. Głowackiego do skrzyżowania
z ul. Sokola);
6. Sandomierska (na odcinku od Pl. B. Głowackiego do ronda);
7. Juliusza Słowackiego (na odcinku od ul. Moniuszki do ul. Sokola);
8. Henryka Sienkiewicza (na odcinku od skrzyżowania z ul. Szeroką do Sądu);
9. Sokola (na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania
z ul. Słowackiego);
10. Szeroka (na całej długości łącznie z parkingiem od ul. Piłsudskiego);
11. Plac Grota Roweckiego;
12. Plac Bartosza Głowackiego (miejsca parkingowe od ul. Kościuszki oraz na odcinku
od skrzyżowania z ul. Szkolną do skrzyżowania z ul. Mickiewicza).

Zmiany nastąpiły również w wysokości stawek opłat za parkowanie. Pierwsze pół godziny będzie darmowe ( w pierwszej wersji opłata miała wynosić 1 zł).

Wysokość stawek opłat za parkowanie pojazdów samochodowych w obrębie strefy płatnego parkowania:

1. pierwsze pół godziny parkowania – stawka zerowa,
2. 2,00 zł – za pierwszą godzinę parkowania,
3. 2,40 zł – za drugą godzinę parkowania,
4. 2,80 zł – za trzecią godzinę parkowania,
5. 2,00 zł – za czwartą i każdą następną godzinę parkowania,
6. 30,00 zł – za wydanie karty abonamentowej typu P (przedsiębiorca) – miesięczna,
7. 30,00 zł – za wydanie karty abonamentowej typu M (mieszkaniec) – roczna.

Z 50 do 100 zł zwiększona została kara za parkowanie bez opłaty

1. Za parkowanie w strefie płatnego parkowania bez wniesienia opłaty, parkowanie ponad opłacony czas, na podstawie nieważnej karty abonamentowej lub parkowanie
w innym miejscu niż wymienionym w karcie abonamentowej pobiera się opłatę dodatkową w wysokości 100,00 zł,

2. W przypadku uiszczenia opłaty dodatkowej w dniu wystawienia zawiadomienia obniża się wysokość opłaty dodatkowej do kwoty 50,00 zł.

3. Płatności opłaty dodatkowej można dokonać bezpośrednio w parkometrze, kasie Urzędu Miasta Tarnobrzega lub przelewem bankowym na wskazany numer rachunku bankowego Urzędu Miasta Tarnobrzega w terminie do 14 dni od wystawienia zawiadomienia.

Strefy płatnego parkowania obowiązywać będą w dni robocze w godzinach od 8.30 do 17.30 ( w pierwszej wersji były to godziny od 8.30 do 18).

Zgodnie z treścią nowej uchwały strefy miałyby obowiązywać w Tarnobrzegu od 1 października br.

SZCZEGÓŁY: 

10 strefa platnego parkowania,

10.1 zal do strefa platnego parkowania,

10.2 zal do strefa platnego parkowania.doc,

10.3 zal do strefa platnego parkowania.doc,

10.4 zal do strefa platnego parkowania-mapa

Subskrybuj
Powiadom o
74 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
slawek
1 rok temu

A pod szpitalem również ciężko zaparkować

Staszek
1 rok temu
Reply to  slawek

Bez żartów. Parkowanie pod szpitalem w Tarnobrzegu lub jego okolicy to amatorka w porównaniu z innymi szpitalami choćby w okolicy.

Dla przypomnienia to na parkingu szpitalnym można zostawić samochód na 2 tygodnie za jedyne 2zł.

kibic
1 rok temu

szkoda gadac moze lepiej budowac wiecej miejsc parkingowych jak stalowa wola coraz czesciej rozzwazam przeprowadzke do sasiada mieszkanie nie drogie a deweloperzy rowniez sie interesuja i zwiekszy sie wybor

Terefere
1 rok temu

Popieram jak najbardziej, zaparkować tam teraz się nie da bo ludzie parkują, zostawiają auto na 8h i idą do pracy, a nawet do sklepu się nie da pójść. A 30 min darmowe jak najbardziej pasuje i jest odpowiednie.

Szuwarek
1 rok temu
Reply to  Terefere

Gdzie mają parkować skoro jadą np. z Wielowsi po drodze zawożąc dziecko do przedszkola. Płatne strefy = sięganie po kolejne pieniądze podatnika. Zamiast parkingi budować to oni na tych co są położą łapę. Nie tędy droga, to nie tak powinno się robić. To odbije się tylko i wyłącznie na biednych mieszkańcach. Na turystach nie zarobią.

gupi i gupszy
1 rok temu
Reply to  Szuwarek

wielowies niech parkuje na wielowsi i problem rozwiazany!

Janusz
1 rok temu

Jestem za bardzo dobry pomysl tylko ceny podnioslbym 2x ludzie moze naucza sie chodzic

Marta
1 rok temu
Reply to  Janusz

Chodzenie same pozytywy, brzucha się pozbędą, kondycji nabiorą, jestem za

Gruby
1 rok temu
Reply to  Marta

O innych to ty się nie martw czy ma brzuch i kondycje czy nie ma.

smile
1 rok temu

Niech parkują nad jeziorem,…. a stamtąd do miasta, dowiezie ich bezpłatny autobus…. 🙂 🙂 🙂

Elza
1 rok temu

Od kiedy to ul. 1 Maja należy do centrum? Tam jest poliklinika, przychodnie, sanepid. Zdrowi tam raczej nie jeżdżą. Ogólnie to kpina żeby w takiej mieścinie wprowadzać strefy płatnego parkowania ale to nie pierwszy i zapewne nie ostatni absurd.

reksio
1 rok temu

Mi to świetnie pasuje. Jako mieszkaniec kupuje za 30zł roczny abonament i mam spokój. Więcej wydam na paliwo krążąc po parkingach w poszukiwaniu miejsca.

Elza
1 rok temu
Reply to  reksio

Uważaj Reksio bo się bardzo zdziwisz jak sądzisz że za 30 zeta będziesz parkować bez problemu.

Sylwester
1 rok temu

Przecież te strefy to nic innego jak dojenie pieniędzy z mieszkańców bo przecież nikt tu z zewnątrz nie przyjeżdża bo po co.Rozumiem Sandomierz – tam jest dużo turystów czy Rzeszów – duże miasto.

Julian
1 rok temu

Prezydencie pochyl się nad ulicą Wałową!!!!Kamienie rozwalone po całej jezdni są tak szorstkie, że dzieciaki na rowerkach lądują na szosie. A nasze samochody maja zdarte opony. A miała to być droga dla inwalidów, rowerów i spacerowiczów a zrobiła się autostrada.
Kto to wymyślił kamienie rozsypane na zakręcie? Proszę o interwencję jako ojciec i użytkownik drogi, czekacie aż wydarzy sie jakaś tragedia? Młodzi kierowcy nie maja żadnych zahamowań!

Smiech
1 rok temu

Autorem uchwały strażnik miejski
Komendant Kędziora.Jak tacy fachowcy są u Bożka tu brak efektów w pełni zrozumiały.Jaki twórca uchwały taka jej treść DO KOSZA .

obywatel
1 rok temu

Jest wyjście – niech Bożek zakaże parkowania w mieście z rejestracją TSA – tym podobne i po problemie a najlepiej niech Bożek ze swoimi wprowadzi zakaz wjazdu do miasta – przecież mogą ludzie na piechotę.
Ograniczenia intelektualne obecnych włodarzy i radnych ograniczone jest tylko do skoku na kasę podatników, przyjezdnych – nic więcej.

John
1 rok temu

A dlaczego pracownicy sadu , szpitala maja darmowe parkingi.? Niech ta straz.miejska pojezdzi zobaczyc na kwiatkowskiego co dzieje sie w srody i soboty , a urzednicy sa poprostu glupi

owen
1 rok temu

Wreszcie człowiek zaparkuje jak w cywilizowanym świecie. Bardzo dobrze. To nie są duże pieniądze, jak stać ludzi na samochód, połaty i benzynę to 2 czy 4 zł. nie jest wielkim problemem, a wreszcie będzie mozna coś załatwić bez krążenia w kółko. Popieram.

John
1 rok temu
Reply to  owen

Gowno cie to obchodzic powinno na co ludzi stac , bozek niczego im nie dal a teraz chce wziac pieniadze za cos do czego budowy reki nie przylozyl , nie przykryje swojej nieudolnosci i braku minimalnych kompetencjii straszeniem ludzi ze za wszystko beda urzednikom placic niech sie glupki do roboty wezma bo na wymuszaniu od nas pieniedzy daleko nie pojada dziadostwo swiadczace o braku jakiejkolwiek wyobrazni

Gość
1 rok temu
Reply to  John

do roboty maly fiacie

Ja
1 rok temu

Wszystko ok, ale cena powinna być co najmniej 2,3 razy wyższa bo niektórzy jakby mogli to nawet do kibla jeździli by autem

John
1 rok temu
Reply to  Ja

Twoja matka za mozliwosc urodzenia takiego glupka powinna zaplacic kare w wysokosci 10 milionow , a gdzie ja jade i po co moim prywatnym autem to moja sprawa wiec kij ci w oko glupku

Ja
1 rok temu
Reply to  John

Nie sraj żarem i zluzuj były jasiu bo ci żyłka w dupie pęknie

John
1 rok temu
Reply to  Ja

Nie stac cie na auto to twoj problem , ale to ze z zazdrosci popierasz haracze nakladane na ich posiadaczy jest tak glupie jak ty sam , idac twoim tokiem rozumowania powinni wprowadzic oplaty za mozliwosc stania w kolejce do lekarza bo tam tez miejsc czesto brakuje a niektorzy to ze sraczka tam chodza

Ja
1 rok temu
Reply to  John

A czego tobie zazdrościć? Starego złoma którego sprowadziles z Niemiec? xD

John
1 rok temu
Reply to  John

Z francjii glupku

Ja
1 rok temu
Reply to  John

Francja czy Niemcy jeden szrot – tapicerka wypierdziana przez szwaba czy zabojada to to samo. A tak na marginesie też mam auto sprowadzane, ale nie w tym rzecz Jasiu. Chodzi mi o ludzi którzy mają w głowie coś nie tak i wszędzie dupę muszą zawieźć (mieszka 300 metrów od czerwonego placu a i tak swojej wielkiej dupy nie ruszy tylko autem trzeba jechać)

Ja
1 rok temu
Reply to  John

Mieszkam na wypianskiego i widzę jak moi sąsiedzi jeżdżą na czerwony plac. No ale tam miejsca nie ma to krążą 15 minut żeby w końcu zaparkować pod strażą pożarną. Nieźle trzeba mieć w głowie nie tak żeby być tak leniwym i dupy nie ruszyć

Ja
1 rok temu
Reply to  John

Czyżbyś był jednym z nich Jasiu?

Ja
1 rok temu
Reply to  Ja

Przecież z Wyspiańskiego na czerwony to jest maraton 42 kilometry także bez auta nie da rady

John
1 rok temu
Reply to  Ja

Jezeli twoim argumentem popierajacym platne parkowanie jest sasiad len to strasznie plytko siegasz , wyobraz sobie ze ludzie w tym miescie czesto mieszkaja na innym osiedlu niz wyspianski , niektorzy maja 3 dzieci , starszych rodzicow a inni sa z drugiego konca miasta , dla nich tez masz jakies rady czy wyobraznia tam nie siega ?

Ja
1 rok temu
Reply to  John

Dzieci w domu zostawić z rodzicami. Z resztą co ty pieprzysz. Idź na czerwony plac i sam zobacz że wszyscy są sami w autach. Bez dzieci i rodziców

John
1 rok temu
Reply to  Ja

Ja pisze o sobie nie o wszystkich , ty z wydzialu sledczego czy socjolog , bo podejscie masz jak mikro prezydencik wszystko wiesz za wszystkich a i tak nic nie wiesz

John
1 rok temu
Reply to  Ja

A pozatym tu chodzi o sponnsorowanie 2 lub 3 nowych etatow strazymiejskiej a nie zadna wygode czy ekonomie ale to nie na twoj mozg

Gość
1 rok temu
Reply to  Ja

Niestety , ale po radosnych rządach poprzedników to obecnie jedyny pomysł na rozładowanie centrum. Na pewno nie jest dobrze a jeżeli nic nie zrobimy będzie coraz gorzej. Wiadomo lepiej byłoby pobudować kilka wielopoziomowych parkingów. Niestety , ale w obecnej finansowej sytuacji miasta to jedyne wyjście. Teraz czas na reformę oświaty. Jakoś nikt z poprzedników nie podjął się tego wyzwania. Tymczasem wydaje się być ono najbardziej palącym problemem dla miasta.

John
1 rok temu
Reply to  Ja

Spojrz na bozka on nie dotknie zadnego prawdziwego problemu a to dlatego ze po pierwsze nie umie a po drugie jest zwyczajnym tchorzem , tym wyborem zatrzymalismy tarnobrzeg i utopimy go w absurdzie , a parkowanie w centrum to zaden palacy problem i zamiast ladowac w ttbs o ktorym jakos dziwnie cichutko wystarczy budowac parkingi ,

Gość
1 rok temu
Reply to  Ja

I być może by budowali. Tymczasem , poprzedni prezydenci i radni wyłączając Kiełba zadłużyli miasto do granic.Teraz pozostało kombinowanie ,żeby płynności nie straicć. Do populistów tu piszących mam pytanie skąd na Wasze pomysły wziąść pieniądze?

John
1 rok temu
Reply to  Ja

Po 1 reforma oswiaty , tu zostanie mnustwo oszczednosci , ale bozek tego nie tknie sam powiedzial ze popiera to nauczycielskie szambo wiec odpada , po 2 zlikwidowac ten caly ttbs policz prezes , prokurent , kierownictwo rada nadzorcza to sa ogromne pieniadze wpychane w spolke ktora wybrancom tbg gwarantuje fajne pieniadze a miastu generuje ogromne koszta , po 3 nalezy siegac po rzadowe programy z tymze trzeba umiec robic projekty i znac prawo wiec masz racje przy tym stanie rzeczy nic sie nie da bo w rzadza miastem idioci

Gość
1 rok temu
Reply to  Ja

Czy Ty czytasz to co piszesz? Miasto jest zadłużone przez mlecznych jankow i malych fiatow . Zaproponuj coś konstruktywnego a nie siejesz tylko tanią propagandę. Dokładnie jak ten co mówił ,że nie będzie drzwi których nie otworzy w poszukiwaniu pieniędzy dla miasta. Tymczasem zdublował zadłużenie trzy razy szybciej co poprzednik.

John
1 rok temu
Reply to  Ja

No to nie wiem niech chwilowke wezmie albo zaraz uzbieraja z platnych parkingow i w koncu odzyjemy

miasto wstydu
1 rok temu

Panie Prezydencie, to bardzo, bardzo zły pomysł. Trzeba się trochę znać na zagadnieniach infrastruktury miejskiej żeby to zrozumieć i mówić o płatnych parkingach ! A Pan, Panie Prezydencie, niech się lepiej zajmie syfem i brudem na ulicach miasta. Od kilku tygodni walają się po ulicach butelki, puszki, śmiecie – nawet na ulicy Dominikańskiej. Na ulicy Dąbrówki jest wywalona dziura w drodze o średnicy około 2 metry i znacznej głębokości, nawet droga dojazdowa do Pana domu ma powywalane krawężniki, że o chodniku wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego nie wspomnę – te płyty pokruszone. To tak blisko od ulicy Sztygarów, może pójdzie Pan na spacer, może zobaczy, może coś zmieni! Niech Pan podpatrzy jak robi to Ferenc – najpierw remonty dróg, ulic, parkingów, potem rozwiązania komunikacyjne, a jako ostatni element zarządzania ruchem w mieście strefy płatnego parkowania. A to co Pan chce zrobić z tymi opłatami to jak zbieranie opłaty targowej, tylko, że na większym terenie.

Gruby
1 rok temu

Ja myślę że po mieście to można śmigać rowerem lub motorem ewentualnie skuterem.

Bartosz Głowacki
1 rok temu
Reply to  Gruby

To wsiadaj na rower i zjeżdżaj 😉

Janek
1 rok temu

Szlabany na rogatkach i opłaty dla wyjeżdżających, będzie taniej niż parkomaty.

Mieszczanin
1 rok temu
Reply to  Janek

Szczególnie dla parasoli.

Ogłoszenie
1 rok temu

Panie Bozek gdzie jest obwodnica w Stalowej Woli juz zaczeli budować a u nas ? jkAKIES WYDARZENIA KULKTURALNE BY PAN ZROBIŁ KONCERTY W stalowej woli odbedzie sie 7 lipca koncert Lato Muzyka Zabawa z TVP2 Serdecznie zapraszamy https://www.facebook.com/StalowaWolazLotuPtaka/videos/2174244562800499/

klaun
1 rok temu
Reply to  Ogłoszenie

Bawcie się w Stalowej, bawcie. Jest was dwa razy więcej niż nas tbg więc budżet macie większy na zabawę. Nie macie się czym szczycić, porównajcie się do miasta o podobne liczbie mieszkańców

kierowca
1 rok temu

Prezydent były nauczyciel DB sięga do „najbogatszej” grupy mieszkańców miasta – posiadającej samochody. Do kieszeni kierowców dużo głębiej sięga również nasz wspaniały rządzik gdyż podatki od paliwa są bardzo wysokie. Panie prezydencie były nauczycielu najwięcej pieniędzy w budżecie miasta(prawie 50%) pochłania oświata może tam zacznij pan szukać oszczędności? Tam jest ogromne pole do popisu. Gdy tylko znajdą się jakieś pieniądze to wszytko idzie na oświatę. A mieszkańcy nie mają gdzie parkować w mieście, jeżdżą dziurawymi lub wyłatanymi na maxa drogami. Wcześniejszy prezydent niewiele zrobił, miało być lepiej a wcale nie jest i nie zanosi się, że będzie.

cenzor
1 rok temu

widziały gały brały tak czy nie wiec lament bezproduktywny

Ja
1 rok temu
Reply to  cenzor

Dobry. Dla tych co tyłka nie chce się ruszyć potrójna opłata

mieszkaniec
1 rok temu

Bożek do skutku będzie działał w sprawie stref parkowania. Widzi że nie ma to aplauzu społecznego ale wstyd się przyznać ,ze ma takie głupie pomysły. Po nauke do Ferenca . Ten to wie jak działac na rzecz swoich mieszkańców . Wzór ze Stalowej nie do powtórzenia bo to jest wzór pisowski. typu Władza wie lepiej.

Brawo radni .Połkniecie to jak żabę z jeziora tarnobrzeskiego.

Doda
1 rok temu

W porównaniu z pierwszym projektem już jest lepiej choć ul.1 Maja objeta strefą jest nieporozumieniem. Ogólnie nadal uważam że jest to poroniony pomysł i mamy w mieście większe i pilniejsze potrzeby niż pakometry przy dziurawych ulicach .

myslacy
1 rok temu

Tu chodzi nie o dobro mieszkańców ale o dobro ludzi Bożka .Wprowadzenie płatnego parkowania zwiększy liczbę miejskich strażników
Idę o wielkie pieniądze że tak będzie.Tylko nie mogę się oficjalnie założyć bo władza mnie może dopaść

John
1 rok temu
Reply to  myslacy

Ilu darkow b. potrzeba zeby zla zarowke zmienic na lepsza ? ……….. ani jednego darek nie jest w stanie nic zmienic na lepsze

Gość
1 rok temu
Reply to  John

I tak wolimy jego niż mlecznych jankow i malych fiatow

John
1 rok temu
Reply to  Gość

Wybor miedzy dzuma a rakiem , swietny wybor

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  John

Dżon – pierwszy zapychający parkingi. Dupy nie ruszy, najwięcej ma do powiedzenia

Gość
1 rok temu
Reply to  John

Zapamiętałem go jako niezłego spaślaka

John
1 rok temu
Reply to  John

Nie pozwalalem zabierac glosu wiec milczec tam urzedniki prezydencika

Gość
1 rok temu
Reply to  John

Sam zamknij się spaślaku

Prawnik
1 rok temu

Organizacja realizacji zadań przez urzędników Bożka jest nie zrozumiała Pomysł na płatne parkowanie przedstawia komendant straży miejskiej Na konferencji i na sesji prezydent wykazuje ze to nie jego projekt.
W każdej Gminie nawet w Pcimiu uchwały są autorstwa tego kto wygrał wybory.To oznacza że komendant może sobie stworzyć projekt ale musi być zaakceptowany przez prezydenta To prezydent decyduje co chce przedstawić mieszkańcom Tymczasem w mieście aż huczy od plotek że to komendant ma pomysły A nie prezydent
Tak dalej nie może być Ten kto wygrał wybory musi się sam rozliczać przed mieszkańcami
Tego zdaje się prezydent nie rozumie.

Gość
1 rok temu
Reply to  Prawnik

Kogo normalnego obchodzi , kto jest autorem projektów? Ważne , żeby coś się zmieniaLo na lepsze. Dlla mnie może to być sam Lucyfer. Każdy , z Was może również za pośrednictwem tego forum zaproponować coś konstruktywnego. Mam wrażenie ,że pisze tu głównie opcja przegrana w wyborach, która zamiast pomagać coś budować , tylko narzeka i krytykuje innych.

John
1 rok temu
Reply to  Gość

Mnie obchodzi a to dlatego ze straz miejska likwidowana jest wszedzie a zeby utrzymac sie w tarnobrzegu robia sobie platne parkingi , ba nawet zwieksza zatrudnienie , a uchwaly i propozycje maja sluzyc miastu a nie straznikom koszy na smieci

Janusz
1 rok temu
Reply to  John

Skąd wiesz że zwiększają zatrudnienie ? Było jakieś ogłoszenie o naborze ?

John
1 rok temu
Reply to  Janusz

Logiczne jest ze skoro przybedzie obowiazkow juz zapracowanej strazy miejskiej to zwieksza sie zatrudnienie , chyba ze nic nie robia i nie sa potrzebni wiec robi sie platne parkingi azeby miec zajecie widze tylko te dwa wyjscia

Riposta
1 rok temu

W Stalowej jedynie zgłaszają projekty do prezydenta ale on o nich decyduje i przedstawia swoje autorskie ekstrawaganckie pomysły a tu u pana Bożka nie ma polotu i kreatywności oraz innowacyjności i stosowania nowych technologii jak biletomaty elektryczne tablice informacyjne te są już montowane w Stalowej Woliv

Do riposty
1 rok temu
Reply to  Riposta

Pełna zgoda Ktoś słusznie zauważył że problem jest w umiejętności zarządzania kierowania projektów miadtotworczych A nie mielenie uchwal w sprawie przygrodzeń.
Niestety Bozek nie rozumie swojej roli i nie uczy się od innych.
Bubel za bublem w sferze pomysłów A właściwie ich brak
Zależą to.miasto na ugór wieloletni.
Ale swoich ustawi w radach nadzorczych razem.z PiS
Ot tyle mamy z tej władzy.

Nie dla parkomatów
1 rok temu

Nieładnie panie Bożek, konkurować w pobieraniu opłat od dowożących nieraz osoby starsze do kościoła na Dominikańskiej. Bardzo nieładnie.

Staszek
1 rok temu

Nie widzę akurat tego problemu w tej sytuacji:

Strefy płatnego parkowania obowiązywać będą w dni robocze w godzinach od 8.30 do 17.30

1. Pierwsze pół godziny parkowania – stawka zerowa;

Nie dla parkomatów
1 rok temu

Twoja wiedza o czasie trwania uroczystości kościelnych jest równa zero.
Z Panem Bogiem nie wygra nawet pan Bożek.

Staszek
1 rok temu

Nie mam zamiaru się sprzeczać i udowadniać swojej „wiedzy o uroczystościach kościelnych”.

Napisał(a) Pan/Pani, że chodzi o dowiezienie do kościoła a nie uczestniczenie z osobą starszą w nabożeństwie.

gość
1 rok temu

Panowie radni gdzie te konsultacje nad uchwałą o strefie parkowania?? Uchwała jest dalej bublem prawnym. Dalej są co najmniej 2 miejsca do parkowania, które nie leżą w pasie drogowym dróg publicznych, na których pobieranie opłat za parkowanie będzie niezgodne z prawem.

1 maja
1 rok temu

Pytanie do radnych dlaczego jako mieszkaniec bloku przy 1 Maja aby zaparkować na parkingu mam kupować kartę mieszkańca za 30 zl? To nie moja wina że urząd wojewódzki i starostwo zamknęło wielki parking dla ludzi a zrobiło dla urzędników. Jeśli petenci mają problem niech się zwracają do starostwa o otwarcie parkingu. Nie karajcie mieszkańców bloku. Dlaczego ja i mieszkańcy także innych bloków przy projektowanej strefie mamy być poszkodowani? 1 Maja to nie jest centrum! Niech najpierw miasto i tam wyremontują parking od Kochanowskiego i całą drogę bo tamtędy już się nie da przejechać o 14-15 godz.

74
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x