Podsumowanie akcji „Julka zatańczy”. 13-latka już po operacji w Dallas (zdjęcia oraz video HD)

W tarnobrzeskim magistracie podsumowano dzisiaj akcję charytatywną pn. „Julka zatańczy”. W organizację pomocy dla ciężko chorej dziewczynki zaangażowane były dwa samorządy – Tarnobrzega i Sandomierza.

Julia cierpi na chorobę genetyczną Zespół Pfeiffera (typ I) – zespół wad wrodzonych, charakteryzujący się m. in. zrośnięciem szwów czaszkowych i deformacją twarzoczaszki oraz zespół Arnolda-Chiariego – malformację tyłomózgowia i czaszki. Ponadto dziewczynka ma jaskrę wrodzoną i niedosłuch przewodzeniowy. 13-latka z Sandomierza przeszła 4 ciężkie operacje ratujące życie. W trakcie jednego z zabiegów doszło do tragicznego w skutkach krwotoku. Julia doznała udaru mózgu, straciła sporą część kości czaszki (ponad 10 cm), fragment lewej półkuli mózgu i ze sprawnego fizycznie dziecka stała się dzieckiem z porażeniem mózgowym prawej strony ciała.

W grudniu ubiegłego roku w Sandomierzu i Tarnobrzegu odbyły się dwa koncerty charytatywne, w celu zebrania środków niezbędnych na wyjazd Julii na operację do Stanów Zjednoczonych.

– Na obu koncertach było w okolicach 1300 osób – wyjaśnia pomysłodawca akcji Bogusław Lubański. – Udało nam się zebrać 52 tys.100 zł ale księgowa fundacji „Mam serce” dawała nam znać, że w grudniu i na początku stycznia z rejonów Sandomierza i Tarnobrzega jeszcze spłynęło kolejne 50 tys. zł – dodał.

– W sumie na konta fundacji „Mam serce” i „Siepomaga” wpłynęło łącznie 347 tys. zł z czego 207 tys. zł zostało przekazane na operację która się odbyła w Dallas, z tego został zapłacony rachunek za szpital, wynajęcie sali operacyjnej i pobyt dziecka w szpitalu oraz rachunek dla lekarza który operował ze swoim zespołem – tłumaczyła mama Julii. – Pozostałe 135 tys. zł czeka nadal na Julię bo to nie koniec walki o jej zdrowie – dodała, dziękując jednocześnie wszystkim zaangażowanym w akcję.

Małgorzata Skurska zaprezentowała także dystraktor, który został zamontowany Julce przez lekarzy w Stanach Zjednoczonych. Przyrząd ten poprawia wygląd twarzy dziewczynki. A u Julii prawidłowy kształt głowy i właściwy wygląd twarzy, to nie tylko sprawa estetyki. Bez tego straciła by wzrok i słuch. Do tego każdy uraz głowy groziłby śmiercią z powodu braku osłony dla jej mózgu.

SZCZEGÓŁY W MATERIALE VIDEO. ZAPRASZAMY

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
86 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
helena
2 lat temu

I to jest wszystko co jest w stanie z siebie wykrzesać nasz pajac jeśli chodzi o współpracę z ościennymi gminami. Koncert charytatywny dla mieszkanki Sandomierza…

Bogusław Lubański
2 lat temu
Reply to  helena

Widzi Pan/Pani problem w tym że tarnobrzeżanie pomagają chorej dziewczynce z Sandomierza? Cóż, gratuluję podstawy. Jeśli ktoś nie chce brać udziału w tej akcji to niech nie bierze, dobroć da radę bez ludzi małych, chorych i smutnych jak Pan/Pani.

Mieszkanka
2 lat temu

Panie Bogusławie, proszę się nie przejmować. Robi Pan wspaniałe rzeczy aby pomagać innym.
Jak widać hejt jest wszędzie i nikogo nie odpuści…

Bogusław Lubański
2 lat temu
Reply to  Mieszkanka

Dziękuję za słowa wsparcia i do zobaczenia w grudniu ????

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  Mieszkanka

Pani Mieszkanko, jedyny i sensowny wpis w tym (jak to nazwal JOHN)”dialogu. Osoby ,ktore czynią coś wspanialego i pięknego, zawsze są hejtowane i krytykowane. A ponieważ większość uczestników tegoż „dialogu” ma na celu zdyskredytowanie obecnego prezydenta ,więc dostaje się jednemu i drugiemu. Za coś co jest dobre i piękne. Nic na temat Julci .

John
2 lat temu

O jakiej i czyjej dobroci pan mowi ? O dobroci bozka ? Potrzebne mu nagrody i flesze aparatow azeby ta dobroc uwypuklic ? Coz zatem dobrego od siebie ten czlowiek uczynil w tej sprawie ? Tak od siebie i za swoje ? Za publiczne pieniazki takich dobroczyncow jest cale mnustwo . bo ja panu wytlumacze ze ci prawdziwi dobrzy nie potrzebuja oklaskow ani artykulow w prasie a ci dobrzy ktorych dobroc stanowiskiem kierowana to raczej hipokryci nie uzywajac brzydkich slow . Mozecie sie zamknac w tym swoim srodowisku ” wspanialych i dobrych ” ale to iluzja ktora dla dowartosciowania samych siebie tworzycie

Bogusław Lubański
2 lat temu
Reply to  John

Pozwoli pan, panie John, że na tak ochydne zaczepki nie będę odpowiadał. „Mnóstwo” piszemy przez „ó”.

zibi
2 lat temu

Podpisz się swoim nazwiskiem nie szargaj(bo intelektem do kostek mu nie sięgasz) nazwisko zacnego piłkarza -to po pierwsze. po drugie; wiarygodność uzyskuję się będąc uczciwym i obiektywnym a ty prezentujesz bożkowego wazeliniarza którego wizerunek znany jest z sesji R.M o imieniu Bogusław.

andrzej busz
2 lat temu

Uprzejmie zwracam się z prośbą do szanownych państwa, które to szanowne państwo czepia się Pana Bogusława Lubańskiego, Pana Prezydenta i innych ludzi, którzy przyczynili się do sukcesów związanych z operacją Julki, koncertami charytatywnymi, zbiórką pieniędzy etc. etc.
Jesteście tacy mali, beznadzijni w tym co piszecie…
Więc odpiszę w sposób adekwatny do treści waszych „komentarzy”, charakterystycznych dla tegoż portalu :
JESTEŚCIE OBRZYDLIWI, ZAŁGANI, ODRAŻAJĄCY.

Szczególnie okrutną chujowszczyzną wykazuje się niejaki JOHN , arcyprąć . Idz się JOHN rozmnażaj .

Oberkretynizm waszych wypowiedzi, przyprawia o mdłości. Gdyby był to tylko kretynizm . NORMA na tym portalu. Ale zajadłość , nienawiść , ktorą tu obnażacie, to wasze charaktery. Jak można czepiać się ludzi, ktorzy uzbierali , organizując imprezy, pieniądze dla chorej dziewczynki ???????? Jednocześnie wpijcie w swoje pały, iż Pan Bogusław Lubański nie podaje się za piłkarza (Włodzimierza) ani za Kazimierza Deynę …. Podpisuje się własnym imieniem i nazwiskiem , w przeciwieństwie do was . A co do Prezydenta i jako to twierdzicie, jego chęci błyszczenia, wykazujecie się bandytyzmem umysłowym . Czy Prezydent ma występować w kominiarce ? Jeśli już was trafia nienawiść , podpisujcie się własnymi nazwiskami a nie ksywami, pod ktorymi wykazujecie się obłędem.

andrzej busz
2 lat temu

Panie Lubański, wreszcie mam przyjemność wyrazić swoją wdzięczność za bramkę na Stadionie Śląskim, strzeloną Angolom. Podania, ktore otrzymywał Pan od Kazimierza Deyny, wykorzystywał Pan perfekcyjnie, zamieniając na gole dla Reprezntacji Polski. W imieniu przestępcow umysłowych , pragnę Panu pogratulować talentu piłkarskiego oraz wyrazić podziw nad pokonywaniem bólu po kontuzji kolana .

do andrzej busz
2 lat temu

„Oberkretynizm” wykazałeś ty w swojej wyższości kulturalnej określeniami:”siurasku” ,”CHUJOWINKA”, „patyku od kaszanki” i ty „gląbie gnoić” chcesz ludzi .”Ofermo umysłowa” zadajesz pytanie „Czy Prezydent ma występować w kominiarce”? Nie palancie ,ale na takie imprezy powinien chodzić jako osoba prywatna i nie było by problemu. A jako prezydent pokazywany w fleszach to już jest deliktem urzędu. P.S Użyłem twojego słownictwa(wyrazy w” „)byś łatwiej zrozumiał

andrzej busz
2 lat temu

Dzień dobry dziewczynki i chlopcy . Cieszę się , że jesteście.

Zaczynamy ?

Bogusław Lubański
2 lat temu
Reply to  John

albo jednak skuszę się, by panu odpowiedzieć:
co zrobił Pan Prezydent Bożek? Otóż na początku zaakceptował mój plan koncertowy bez wahania i bez żadnych uwag. Ruszył całą machinę, by koncert się odbył, a niech pan mi wierzy, jest przy tym sporo zachodu. Uczestniczył w zebraniach związanych z organizacją koncertów, a podczas samych koncertów był głównym licytatorem podbijającym cenę każdego przedmiotu do niebotycznych wręcz sum. Myślę, że bez Niego zebralibyśmy do 20 tysięcy, a nie 52. Mało panu? To jeszcze dopiszę, że wrzucił do trzymanej przeze mnie puszki bardzo przyzwoitą kwotę. Skąd to wszystko wiem? Bo byłem głównym organizatorem tych koncertów i będę je organizował nadal, pomimo, a może wbrew dupkom takich jak pan, panie John.

John
2 lat temu

Nie wytykam ci dupku bledow w pisowni bo nie o tym tu dialog a zdarzaja ci sie . niech bozek pilnuje budzetu i komornikom nie oddaje miedzy innymi moich pieniedzy on jest od tego wiec nie sprowadzaj tu jego roli do organizatora przejazdzki zukiem bo zaczynasz byc smieszny i jego tez osmieszasz . widze w tarnobrzegu wiele potrzebujacych dzieci a zrywu bozka nie widze wiec utwierdzasz mnie w przekonaniu ze zalezy wam na medialnym istnieniu przy okazji organizowania pomocy . nie umniejszam waszego udzialu w pomocy dziecku wiec ostudz emocje . ale jesli bozka rola to napedzanie tej jakze poteznej machiny aby uzbierac 5 dych i jest to zasluga to przykro mi ale przypomne wam podobna akcje a przygladalem sie jej pomoc dla Kornelki bez waszego hucznego udzialu anonimowe osoby uzbieraly 2 stowy i nikt z siebie bohatera nie robil

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  John

JOHN, czy jak tam się naprawdę nazywasz… Dziwię się , że nie piszesz tak pięknie pod własnym nazwiskiem. Wprawdzie te twoje teksty (użyłeś siurasku nawet sformuowania „DIALOG”) usprawiedliwiają przykrywę nazwiska i imienia. Gdybym tak chamskie i gówniane knoty pisał , zamiast JOHM, przybrałbym ksywę CHUJOWINKA. Skąd możesz wiedzieć , że Pan Bożek nie sypnął wlasnymi pieniędzmi ??? Co ty ofermo umysłowa możesz wiedzieć o tym jak Pan Lubański zapierdzielał (ponad 30 godzin bez snu) ? Do ciebie patyku od kaszanki, nie dociera, że można siebie i innych motywować czymś pięknym , przy tym tyrać i zrobić to co zrobili ludzie dla dziewczynki… Nie po to by błyszczeć ale by Jej pomagać a kto wie czy nie uratować życia . A że na tym śmierdzącym portalu znalazła sie informacja, musisz to gląbie gnoić ? Co do blasku ……. Błyszczysz matole jak stary salceson na wystawie . Tylko tak dalej johnny …….

John
2 lat temu
Reply to  andrzej busz

Andrzeju bozek nigdy nie zarobil pieniedzy on zwyczajnie karmiony jest naszymi stad moje stwierdzenie ze ktos kogo utrzymuje panstwo nie placi swoimi zreszta tak samo jest z toba ale nie widzisz tego bo masz twarz zbyt blisko bozka dupy

Rysiek
2 lat temu
Reply to  andrzej busz

Widzę panie B., że gorzała wyżarła ci już mózg do spodu i bredzisz jak potłuczony.

Tylko kto by się przejmował majaczeniem antypatycznego menela.

helena
2 lat temu
Reply to  andrzej busz

Andrzeju, czy to ty? Skazaniec z obrożą, który robi zdjęcia Bożkowi za 2500 zł miesięcznie z miejskiej kasy?

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  helena

Tak Heleno. To ja . Przecież dupku, w przeciwieństwie do ciebie , pod[isuję sie .

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  helena

DROGI Heleno, zapomnialeś dodać ( sprawa wynagrodzenie) 2 500 BRUTTO. A do pierwszego wpisu twojego wracajac… Jeśli w stosunku do prezydenta , używasz slowa pajac, podpisz się pod tym. Albo wyciąg ręce z kieszeni. To nie jest najlepszy sposob na manicure. Śmierdzisz czerwonymi bucikami kopciuchu. I wzrok porażasz wyglądem .

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  helena

HELENO, zniknęlaś czy obraleś inną ksywę maciusiu ?

Maanu
2 lat temu

Cóż, dobre i to …

andrzej busz
2 lat temu

ZIBI , nie bądz taki Boniek . Czepiasz się niczym dziecko ojca torby o podpisywanie się prawdziwym nazwiskiem a sam fiutasiku kryjesz się ksywą Zbigniewa Bońka . Ksywą dla Bońka niezwykle pozytywną z czasów, kiedy grał w Juventusie i dla Platiniego robił „czarną robotę. Jeszcze nie stopniałeś bałwanie w tych upałach ?

Bogusław Lubański
2 lat temu

Szanowny panie John,
Nie zamierzam kontynuować tej dyskusji z człowiekiem, który wstydzi się własnego nazwiska. Dodam tylko, że jest pan bardzo kiepsko zorientowany co do pomocy dla Kornelii (proszę dopytać choćby jej mamę w kwestii niesienia jej pomocy przez moją osobę). Ponadto nie uważam, że rolą Prezydenta jest li tylko „pilnowanie budżetu” ponieważ jako przedstawiciel społeczności musi On reprezentować tę społeczność na wielu płaszczyznach, co też doskonale czyni. Na koniec proszę, żeby w przyszłości nie wycierał sobie pan gęby sprawami chorych dzieci, bo niewiele pan o nich wie. No i jeszcze dodam, że w moich postach nie zauważyłem żadnych błędów ani ortograficznych, ani stylistycznych, czego o Pana wypowiedziach nie mogę powiedzieć. Żegnam pana, bez odbioru (choć zapewne do pana będzie należeć ostatnie słowo – mali ludzie tak mają).

andrzej busz
2 lat temu

Drogi Ryszardzie, widzę, iz poruszyło cię bredzenie potłuczonego menela. Tu nie chodzi o mnie czy ciebie, Ryszardzie… Tu chodzi o dwie sprawy a mianowicie: podpisujcie się swoimi imionami i nazwiskami, druga rzecz to problem, ktory drogi Ryszardzie poruszyleś .Mianowicie mój alkoholizm i co za tym idzie brednie jak twierdzisz , wypisuję. Drogi Ryszardzie, pamiętasz jak się schlaleś na Waryńskiego i zwieracze ci puściły ? Zlaleś się przez zapięty rozporek i zesrałeś w trawę (przez spodnie i bieliznę gowno przeleciało. Wyobraz sobie drogi Ryszardzie, że nic tam nie rośnie. Czym ty chłopcze srałeś ??? A na wianku… Pamietasz drogi ryszardzie ? Oszczaleś przez zapięty rozporek ławkę na ktorej siedzialeś . Kląleś wtedy jak szewc . A mowilem : Rysiek, nie pij solnego z dyktą/

andrzej busz
2 lat temu

Drogi DŻONIE , przeczytaj co napisaleś, zastanow się dobrze… Nie piszę , żebyś to przemyślał . Uważam myślenie w twoim przypadku za równe katatonii. Zbłaznileś się brakiem wiedzy na temat udzialu i zaangażowania Pana Lubańskiego w sprawie Kornelii… Podobnie jak niejakiemu ZIBIEMU, upały ci nie przeszkadzaja bałwanie. Tak was zmrozilo, że napalmem nie poradzi. A co do odleglości mojej (jak to poetycko John ująleś) dupy, obawiam się ,iż nie odrożniasz miar dlugości (w tym wypadku odleglości) . Wiesz John… Sążnie, mile morskie, angielskie , amerykańskie…. Morskie węzły …. Podziwiam twoje skojarzenia przelewane na papier. I nie sikaj więcej do kuchennego zlewu. Zbyt krotki jesteś i znów spodnie wlasne obsiusiasz.

andrzej busz
2 lat temu

Jeszcze slowko do anonima, ktory zaczął wstydzić się wlasnej ksywy… Otóż impreza odbywala się pod patronatem Prezydenta. Więc idiotyzmem do sześcianu jest twoje ANONIMIE BEZ KSYWY , twierdzenie ,iż Prezydent mial nie występować jako osoba publiczna. Poproś kogoś , żeby to przemyślał , skopiuj i wklej .

Odezwa
2 lat temu
Reply to  andrzej busz

Palancie na jakiej podstawie uważasz że prezydent postępuje właściwie i daje ci to prawo do kierowania obelg ,

hans
2 lat temu
Reply to  Odezwa

bo prezydent tak jak ten pacan uważa się za kulturalnego ,nieomylnego i wszechwiedzącego.

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  hans

jak powiedział Herman Brunner do Klossa : rączki, rączki hans …….. Przestań się rączkami nieskromnie bawić Kloss …… A swoją drogą hans… Skąd ty możesz wiedzieć za kogo Pan prezydent się uważa ? Dla kogo pracujesz hans ? O rączkach pamiętaj i na Brunnera uważaj. A tak na koniec… Wiesz hans, że Klossa szkoliło NKWD ?

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  hans

hans, na jakiej podstawiezniknąleś ? Pierunie flamandzki ????? Odezwij się . J-23 przestal nadawać ?

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  Odezwa

Odezwo obwieszczona, Pan Prezydent nie daje mi prawa do miotania „obelg” . Usilaję (jak widzę z powodzeniem, dostosować się do waszego miotania ( takie gierki slowne )meine der liebe Aufruf.

andrzej busz
2 lat temu

Coś ktoś jeszcze ? Zaczynam się rozkręcać niby czerwonoobuty helana ….

andrzej busz
2 lat temu

HELENO !!! Gdzie jesteś skarbie nazistowski ????????? Odezwiesz sie mordeczko jeszcze ? Dorzucę ci kilka bardziej ciekawych rodzynków o sobie. Czekam draga burratino…….Z utęsknieniem wielkim .

andrzej busz
2 lat temu

Ryszardzie , zastanawiam się gdzie mogleś slyszeć o „spodzie mozgu”, ktory do tegoż spodu mam wyżarty przez gorzałę ??? Chyba jeszcze nie jest zle skoro taka kutasinka ma mnie za osobe antypatyczną. Nawet nie wiesz jak to cieszy, kiedy prymityw mi ubliża ….Ryszardzie.

andrzej busz
2 lat temu

No i nie ma se z kimś podyskutować . Odezwij się ktory … Nie będę wiecznie siedział na tym szerzącym miłość portalu …….

heros
2 lat temu
Reply to  andrzej busz

spiepszaj dziadu nie popisuj się bydlęcą ogładą

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  heros

herosie, mityczny bohaterze… Z silowni wrocileś ? Brałeś sterydy ? Grozisz mi ? Nie będę spiepSZał . Gdybym do ciebie skierował to slowo , napisałbym spiepRZaj . Rozumiesz…. Odmienia się przez spieRdalaj. R I RZ . Aleś mie zaimponowal wąski herosie … Ostrożnie ze sterydami ty moj Grizzly ….

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  heros

Herosie, ty brutalu ………. SpiepSZyles sprawę . SpiepRZAć od spieRdalaj niuńku . R / RZ . Nie piszecie sobie tego dziewczynki na silowni ?

andrzej busz
2 lat temu

O …. Jesteście . Ciesze sie dziewczynki

andrzej busz
2 lat temu

ODEZWA do Odezwy . Drogi Odezwo, czyż nazwanie kogoś pajacem albo palantem , nie jest obelgą ? Sam sobie ubliżasz obwiesiu (odezwy wiszą przyklejone do słupów ogloszeniowych). Proponuję zmianę ksywy z Odezwy na Obwieszczenie . Albo na Obwiesia. To taki montaż słowny , w ktorym znajdziesz zdrbniale imię kobiece . Szukaj , szukaj ………

andrzej busz
2 lat temu

No co tam czerwonoobuci ? Dwoje was a śmierdzicie jak portal .

andrzej busz
2 lat temu

Bardzo serdecznie zapraszam do dyskusji ….. Oczywiście tematem jest nadal sukces Panow Lubańskiego, Bożka i 9innych ludzi dobrej woli. O Julci nie wspomnę .

andrzej busz
2 lat temu

TE, ODEZWA, PATRZ JAK ŁADNIE „BRZMISZ” W NIEMIECKIM JĘZYKU :)Aufruf . MOŻE JEDNAK NAZWIJ SIĘ Obwieszczenie : „BEKANNTMACHUNG” . Będziesz mógł obwieszczać , że sie odezwaleś .

andrzej busz
2 lat temu

„”helena” !!!!!! Gdzie jesteś ???? Czyżbyś czerwone buciki ściągnąl i smrodem się udusił ? Mam przeczucie , że o moim smrodzie napiszesz niuniu. 🙂 Na tyle cię stać ? „helana…. Żyjesz ?

gość
2 lat temu

Ludzie czy Wy czytacie czasami to co piszecie?

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  gość

Ja absolutnie nie. Brzydzę się swoim pisaniem

andrzej busz
2 lat temu

heleno, gwoli ścislości to już bez obroży . A BRUTTO 2.500 biorę z konta bankowego nie z kasy miejskiej . Slyszałem, że przerżnąłes sprawę w sądzie . A tak tęsknię za tobą … Brakuje cię w Urzędzie …..

Rysiek
2 lat temu

Widzę Andrzejku, że niedługo będziesz musiał się znowu udać do zakładu zamkniętego, aby cię podleczyli. Słabo to wygląda,

naprawdę ześwirowałeś i to w obmierzłym stylu, jeśli słowo styl w ogóle jest na miejscu w twoim przypadku.

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  Rysiek

Rysiu , boski jestes … Udam się miły mój, kiedy tylko sie dopiję …Kochanienki. Mam nadzieję ,że przestaleś srać na ulicy ? Jeszcze ten rozporek. Wytnij zamek, próbuj się odnalezć i wydalaj mocz w miejscach do tego przeznaczonych . Rysiu drogi, pamiętaj ,że terapia na oddziale to nie zaklad zamknięty. A co do reszty twojej wypowiedzi … Jakiegoś suflera przygarnaleś ? Bardziej poprawna niż poprzednie. Jakby ktoś inny klepał …

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  Rysiek

rysieńku, wykreowales się na arbitra stylow. Powinienes moim zdaniem zdać sobie sprawę z faktu, iż style zawsze istnieja . Są rozne . A teraz rysiu ….Pogadaj z suflerem. Może lepszy ci się trafi

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  Rysiek

rysiu , atak swoją drogą to ty jeszcze komunista jesteś czy już zjadleś legitymacje partyjna ?

andrzej busz
2 lat temu

zibi, fanie Bońka…. „Wskocz na fejsa”, wyszukaj Boguslaw Lubański , porownaj Jego zdjecie z tymi , na których jest w UM . Widzisz zibi … Mam nieodparte wrażenie , że ci się something поебалос . W Radzie Miasta jeden jest tylko Boguslaw. Mianowicie Pan Potański. Wciskasz kicior z podszywaniem się Pana Boguslawa Lubańskiego pod Wlodzimierza Lubańskiego. Naubliżałeś, ośmieszyłeś sie ……….. Wystarczyło sprawdzić mordeczko .

andrzej busz
2 lat temu

NO TO JAK CHLOPCY I DZIEWCZĘTA ….. JULKA ZATAŃCZY ? Swoją drogą szef portalu powinien kasą się ze mną podzielić. Tyle pisania do burakow …. Brawo dla GOŚCIA. Niezwykle sensowne pytanie ….

fartuch
2 lat temu
Reply to  andrzej busz

zamknijcie tego głupka bo jakieś nieszczęście w tym amoku dopełni

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  fartuch

fartuszku, jak związany jesteś ? Nieszczęścia się nie „dopełnia”. A co do „amoku”, popatrz na wpisy burakow. Przeczytaj uważnie i nie dziw się moim odpowiedziom. Ktoż ma mnie nieszczęsnego zamknąć ? Ksywę jak widzę , dobrze sobie dobrałeś . Nie widzisz opakowany w fartuch głąbie, że „helena” zaczyna szczekać , pózniej wyje całe stado pod dyktando heleny ? Tego amoku i bezsensownej pyskówy ? Zamiast się cieszyć, że ludzie coś dobrego robią, że operacja się udala, że dziewczynka i wielu ludzi, ktorzy brali udział w organizacji koncertow i tych, ktorzy w koncertach uczestniczyli ? Tego zafartuszony obrzynie nie dostrzegasz … Nie trybisz, po co tyle (praktycznie takich samych fot) wrzucono ? Wystarczylby dwie , trzy. Tych fot jest tyle, żeby matolstwo wyć moglo o tym jak się Prezydent chce pokazać w szkielku (nawet jak to ktoś napisal „we fleszu” ) . OSZOŁOMOW SZUKAJ TAM GDZIE MOZESZ ZNALEZĆ. wŚROD TYCH, KTORZY Z PORAŻKĄ kALINKI POGODZIĆ SIĘ NIE MOGĄ. Poczytaj wszelkie wpisy na przerożne tematy tego cuchnącego portalu. Są identyczne, nie na temat. Pisane z zajadlością psirni rozwścieczonej. Kiedy bredziliście na temat popierdółek, nie oddzywalem się. Ale tu chodzi o coś pięknego, coś co można powtarzać, o coś co powoduje, że ten… Czytaj więcej »

cenzor
2 lat temu

andrzej busz wyzywający innych od meneli.paradne.

akcja na plus i nie ma co z pisuarowymi hejterami bożka nawet co dyskutować,bo i o czym ?

płaczą pod każdym postem te kalinkowe sieroty,wypisują bzdury jakoby od tego czy ich pacholę zostanie osłem czy prezydentem zależał nasz los.

gonić się i robić karierę kamilkowi może uda się zostać kolejnym przybranym synem sagatowskiej 😉

Pracownik
2 lat temu

Andrzej, Ciebie już naprawdę powaliło – wybacz ale tak to wygląda. Jeździsz autem bez uprawnień !!! Sam Cię widziałem i nie tylko ja. Czy Ty masz dobrze w głowie? Następnym razem stanę przed Twoim autem jak zdążę zbiegnąć z klatki schodowej zadzwonię na 112 i nie puszczę Cię nigdzie doputy, dopóki nie przyjadą niebiescy. Poza tym jesteś uwieczniony na kamerach miejskich.

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  Pracownik

kochany pracowniku, UPRZEJMIE DONOSZĘ , iż dzisiaj ok. godz. 11 będę wsiadal do samochodu. Srebrna Mazda 626 . Zaparkowana tuz obok wyjazdu z parkingu. Zmień ksywę na „donosiciel biegający po schodach”. Swoją drogą posiedzę kilka minut by Cię zobaczyć. Zaparkowalem przodem do jezdni więc będziesz musial stać od strony rury wydechowej. Pamietaj, że po odpaleniu samochodu, nie muszę nigdzie ruszać . Praca silnika i moja osoba za kierownicą , wystarczą by policja mogla skutecznie interweniować . Czy ta troska Twoja , spowodowana jest tematem Julki i z hejtow z nia związanych czy donosicielstwo masz w genach ? A swoja drogą ciekaw jestem czy dobrze wyglądam przed miejskimi kamerami. Jak sądzisz ? Lepiej niż „PREZYDENT WE FLESZU” ? (tak napisal pewien burak. Drugi raz (piszę ,żebyś zadyszki nie dostal) , będę wsiadał pół godz. przed meczem Legii z Rangersami. Będę jechal na osiedle Dzikow. Możesz uprzedzić policję, iż będę skręcał w ulicę Wiejską . Przygotuj sie . Już za godzinke będę jechal w stronę ul. Sienkiewicza , pózniej Mokrzyszowa. Milego donoszenia.

andrzej busz
2 lat temu

szanowny panie cenzor, nie zauważylem w swoich wpisach slowa menel. Co do reszty , ma pan rację. Każdy wpis, dotyczący prezydenta, jest beznadziejnie hejtowany przez niejakiego helene (pod roznymi ksywami) / myślę, że to Maciuś Matyka czerwonoobuty. Nie mogą przeżyć porażki . A szef tej szczujni i wyjni, dostal w ucho na deser i po przegranej sądownie sprawie , spadł ze skorzanego, obrotowego fotela . Stąd te obląkane wpisy tych samych osób.

John
2 lat temu

Andrzejku andrzejku jesli to faktycznie ty to zal mi cie mierna mala istoto . skrocony czas fotografowania dupy bozka do 14 nie pomaga i slonce wyrzadzilo w twojej glowie nieodwracalne zmiany . w sumie nie nie jest mi ciebie zal zyj sobie w tym swoim swiecie ale miej swiadomosc ze im pozniejsze leczenie tym twoje szanse na twoj powrut do normalnosci coraz bardziej topnieja . uzywaj sliniaka bo ci kupa po brodzie na koszule kapie po twoim lizanku odbytu pana twojego

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  John

John , oczywiście, że to ja. Andrzej Busz. Dlaczego nie podpiszesz swojej poezji wlasnym imieniem i nazwiskiem ?
A swoją drogą DŻON , co ty z tą dupą ciągle ? Czy jesteś pederastą ? Z pewnością dręczy cię pasywizm. To taki rodzaj zboczenia, bliski masochistom.
Otoż Dżon, jesteście tak prymitywni, że nie jest trudnością rozpoznać was. Czy to moj drogi dżonie wpis dotyczący Julki ?

John
2 lat temu
Reply to  andrzej busz

Znam cie dosdzieki Bogu juz niedlugo ten wasz urzad zostanie zlikwidowany a bozek odwolany bo z tym cyrkiem trzeba skonczyc zalosni jestescie smieszni i zupelnie ograniczeni umyslowo ale ty tego nie zauwazasz bo takich pieniedzy nie zarabiales nigdy 2.500

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  John

Tu się mylisz DŻON. 2.500 BRUTTO . Takie pieniądze przez czternaście lat mialem na drobne wydatki .

John
2 lat temu
Reply to  andrzej busz

Az sam stales sie drobnym niepotrzebnym wydatkiem i pozytecznym nie powiem idiota bo obrazalbym idiotow

andrzej busz
2 lat temu

Czy oprocz tego, że prowadzę bez uprawnień, chleję do „przeżarcia mozgu”, mam obrożę i 2.500 za fotografowanie prezydenta, jestem uwieczniony w „kamerach miejskich”, że mnie „powalilo” i ześwirowalem” … Ktoś coś jeszcze chce widzieć o moim prywatnym życiu ? Tyle warte sa wasze obskurne wpisy na temat udanej operacji mlodej, niezwykle dzielnej dziewczynki oraz wspanialych ludzi, usilujących pokazać, że ten świat nadal może być piękny. Serdecznie pozdrawiam donosicieli, hejterow i resztę przydupnikow Kalego i Matyki.

„pracowniku”,dokladnie o godz. 14:20 wsiadam do samochodu i jadę . Możesz już zawiadomić policję, straż pożarną , pogotowie. I kamery niech uruchomią . Może uda mi się zobaczyć jak się prezentuję w czasie jazdy . Zaglądnę na ten zburaczony portal po meczu.

Tomasz U
2 lat temu

Panie Andrzeju B. bez względu na to kto pierwszy zaczął czy pana pracodawca(prezydent Bożek) pozwala w godzinach pracy na obrażanie ludzi w internecie? Czy takie standardy chodzi mi o słownictwo przystojną pracownikowi opłacanemu przez urząd miasta Tarnobrzega i jak się nie mylę dobremu koledze pana Dariusza Bożka?

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  Tomasz U

Szanowny Panie Tomaszu U. Uprzejmie Pana informuje ,iz nie ODPISUJĘ (rożnica między PISANIEM a ODPOWIADANIEM) w godzinach pracy. Odpowiadam językiem zrozumialym dla piszących. Proszę skrytykować niejakiego JOHN 'a….Za slownictwo. Dostanie Pan od nieko stek obrazliwych i kloacznych odpowiedzi.

Widzi Pan Panie Tomaszu U. Proszę przeczytać WSZYSTKIE wypowiedzi. Może da Panu to coś , nad czym warto będzie się zastanowic.

Pracownik
2 lat temu

Oj Andrzej Andrzej co się z Tobą porobiło…

stary urzędnik
2 lat temu

Andrzej w urzędzie zachowuje się jakby był co najmniej 3 najważniejszą osobą. Jednym słowem żenuła. Bardzo proszę dociekliwych dziennikarzy o zajęcie się jego osobą, ile zarabia i jaki jest jego zakres kompetencji bo coś mi się wydaje że niewielki. Za to ma bardzo dużo czasu na wypisywanie niewybrednych komentarzy w internecie. Ten np. jest bardzo ciekawy podpisany przez andrzeja busza:” Drogi Ryszardzie, pamiętasz jak się schlaleś na Waryńskiego i zwieracze ci puściły ? Zlaleś się przez zapięty rozporek i zesrałeś w trawę (przez spodnie i bieliznę gowno przeleciało. Wyobraz sobie drogi Ryszardzie, że nic tam nie rośnie. Czym ty chłopcze srałeś ??? A na wianku… Pamietasz drogi ryszardzie ? Oszczaleś przez zapięty rozporek ławkę na ktorej siedzialeś . Kląleś wtedy jak szewc . A mowilem : Rysiek, nie pij solnego z dyktą/” Aż sobie zrobiłem zrzuty ekranu na wypadek gdyby te komentarze zaczęły znikać.

andrzej busz
2 lat temu

stary urzędniku, twoje zażenowanie moim zachowaniem w Urzędzie jak rownież zakresem i kwotą moich zarobkow, jest wzruszające . Wzrusza mnie dbalość pańska o zachowanie pozorow związanych z fasadowością charakteru (nie Urzędu lecz niektorych pracownikow). A co do wpisow, sądzisz , że na takie , ktore ci za chwilkę wkleję , można odpowiadać poprawną i zrozumialą Polszczyzną ? spiepszaj dziadu nie popisuj się bydlęcą ogładą („heros”). Andrzejku andrzejku jesli to faktycznie ty to zal mi cie mierna mala istoto . skrocony czas fotografowania dupy bozka do 14 nie pomaga i slonce wyrzadzilo w twojej glowie nieodwracalne zmiany . w sumie nie nie jest mi ciebie zal zyj sobie w tym swoim swiecie ale miej swiadomosc ze im pozniejsze leczenie tym twoje szanse na twoj powrut do normalnosci coraz bardziej topnieja . uzywaj sliniaka bo ci kupa po brodzie na koszule kapie po twoim lizanku odbytu pana twojego. ” (JOHN) Palancie na jakiej podstawie uważasz że prezydent postępuje właściwie (to do mnie) bo prezydent tak jak ten pacan uważa się za kulturalnego ,nieomylnego i wszechwiedzącego. (niejaki hans) Nie chce mi sie więcej wklejać wpisow na moj i Pana Prezydenta temat. Warto STARY URZĘDNIKU, żebyś wszystkie wpisy przeczytał, zanim rozpoczną sledztwo dziennikarze śledczy.… Czytaj więcej »

heros
2 lat temu
Reply to  andrzej busz

wymieniłeś mój post w obronie swojego chamstwa i wulgaryzmów – ty wredny-kłamco to skopiuj te swoje poprzedzające moją ocenę

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  heros

Są dostępne herosie antyczny . Możesz skopiować .

John
2 lat temu
Reply to  andrzej busz

Oj andrzejku celowo z malej litery bo malym czlowiekiem jestrs w tej swojej histerii komentowania uciekl ci z pola widzenia fakt twojego udzialu w dyskusjii na ktory tak namietnie sie powolywales a mienowicie dobro twoje i ludzi ktorzy pozowali do zdjec dobro objawione zbiorka pieniedzy ulegles marnym prowokacjom i szambo wybilo obnarzyles swoja ciemna strone bydleca i stracilem do ciebie resztke jakiegokolwiek szacunku . jestes plytki przewidywalny i brak ci samokontroli ulegasz najbardziej prymitywnym emocjom zgnilizna poczucia wlasnej doskonalosci najczesciej dotyka ludzi tak pustych emocjonalnie i pozbawionych intelektu jak ty chciales poprostu znalezc sposob by blysnac niczym gwiazda a niestety zasmierdzialo gownem . nie poszlo ci

andrzej busz
2 lat temu

Co do tego cytatu STARY urzędniku podalem tylko fakty. Spoleczniku z Kopernika

ROMAN
2 lat temu

Ja uważam, że Andrzeja nie można ograniczać i swobodnie pozwolić mu korzystać z dobrodziejstwa internetu. Wszak jest on osobistym fotografem Bożka i ma pełne prawo, jak my wszyscy, do kompromitowania prezydenta w internetach. A, że jemu miasto płaci za to 2500 pln, świadczy o wybitnym dystansie Bożka do własnej osoby.

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  ROMAN

Pan Prezydent , faktycznie posiada dystans do osoby własnej. Jednocześnie , pozwalam sobie poinformować Pana, iż nie jestem OSOBISTYM FOTOGRAFEM Pana Prezydenta. To jest kolejne pomówienie . Nie bardzo rozumiem faktu zaglądania do mojego portfela i łączenia tego z moimi prywatnymi wpisami. A co do kompromitowania osoby Prezydenta „w inernetach”, rozśmiesza mnie szanowny pan. Wszak dyskusja toczy się na temat udzialu Prezydenta w roznych imprezach a tutaj na Jego udziale w Akcji Charytatywnej .

Marian
2 lat temu
Reply to  ROMAN

Ale to tylko świadczy o prezydencie, jakimi się „ludźmi” otacza… A jaki busz jest, mamy biało na czarnym ???? wystarczy poczytać!

andrzej busz
2 lat temu

Tak mi sie wydawalo pracowniku, że jesteś kobietą . Jakoś nie widzialem cię na parkingu, zdyszanej i zabiegającej mi drogę . Nie tylko nazwiska ale twarzy sie wstydzisz ? Co do Pana Vice , nazywa się PLUTA nie „Pluto ” .

andrzej busz
2 lat temu

Szanowni piszący , wroce do was po meczu mojej ukochanej LEGII.

Jednocześnie bardzo proszę o bardziej konkretne „zarzuty”. Do zobaczenia wkrotce.

Pracownik
2 lat temu

A dla mnie Pluto. Facetem jestem. Jak już wrócisz z tej Wawy może warto się zastanowić nad wizytą w pewnym budynku przy ul. Wiejskiej. Przestań wkurzać ludzi czyli stałych czytelników.

cenzor
2 lat temu

dziwi mnie antypisowska retoryka busza bo pamiętam jak jeszcze niedawno walczył na forach czy fb i popisywał się jaki to on niezłomny,jak wyzywał innych,jak pluł jadem i nienawiścią.

tacy ludzie pracują w magistracie ? lol.

nie nachapał się jeszcze ? a jak dokazuje ! bezwstydny.

no ale chyba taki zakres obowiązków ma by tak dokazywać.

andrzej busz
2 lat temu
Reply to  cenzor

drogi cenzorze, fakt, iż nie znoszę komuchow , nie jest rownoznaczny z faktem , iż jestem zwolennikiem PO czy PiS .

Podasz nazwisko ? Czy dalej ANONIMOWO cenzurki będziesz wstawial ?

cenzor
2 lat temu
Reply to  andrzej busz

szkoda,że taki odważny nie byłeś jak był na to czas.

ale rozumiem 🙂

Pracownik
2 lat temu

Andrzej. Proszę Cię uspokój się już, bo naprawdę w UM i na mieście się śmieją z Ciebie i Twoich mocodawców. Nie lubisz komuny ja też nie. Tylko że tych dwóch mają komunę w głowach i to widać. Kwiatuszki, zdjęcia i propaganda. Byle do emerytury. Inwestycji już wiemy, że nie będzie żadnych, tylko te, co za Kiełba wywalczone. To tak się zastanawiamy wszyscy po co istnieje wydział Rozwoju Miasta jak miasto się zwija a nie rozwija. Teraz już w obiegu poszła informacja, że obecna szefowa Centrum Obsługi Inwestora idzie do likwidacji, a ona na kierowniczkę USC.Nie prowadź krucjaty bo każdy widzi co się dzieje a raczej co się nie dzieje.

Pracownik
2 lat temu
Reply to  Pracownik

To znaczy przepraszam nie szefowa a całe COI a ona przeniesienie do USC.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
86
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content