SONDA: Jak oceniasz rządy prezydenta Dariusza Bożka po roku kadencji?

W listopadzie 2019 r minął pierwszy rok prezydentury Dariusza Bożka. Czy Państwa zdaniem Tarnobrzeg jest dobrze rządzony? Zapraszamy do udziału w sondzie.

Identyczne pytania zadaliśmy Państwu po upłynięciu pierwszego roku urzędowania Grzegorza Kiełba. W sondzie wzięło udział 657 osób, najwięcej bo 235 osób (36%) zaznaczyło odpowiedź: „zdecydowanie negatywnie, popełniono kilka dużych błędów” (link tutaj)

Jak oceniasz rządy prezydenta Dariusza Bożka po roku kadencji?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wasze zdanie na temat rządów prezydenta D. Bożka możecie wyrazić w komentarzach. Zapraszamy

Subskrybuj
Powiadom o
237 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkanka z Wianka
1 rok temu

Co można powiedzieć po roku w którym dużą ilość zaplanowanych wydatków prezydent zmienił ich przeznaczenie i przekazał jednej grupie – oświacie(słynny zaległy ZUS) Źle odebrałam informację, iż prezydent zlecił remont pomnika B. Głowackiego za 100% własnych środków(nie starając się o dotacje) a wszędzie powtarza, że będzie realizował projekty z dofinansowaniem zewnętrznym. To taki mój delikatny hejt w teym temacie panie prezydencie. Bo przecież własne zdanie i opinia niż pańska to wg. pana prezydenta hejt.

Teodor
1 rok temu

Na realizację programu jest 5 lat. Jakoś nie słyszałem, że w ciągu roku wszystko się zmieni. Rozsądek podpowiada, że nie jest to realne. A hejt to nie inne zdanie czy krytyka, a miedzy innymi personalne wycieczki z obrażaniem włącznie. Życzę dobrego roku dla nas tarnobrzeżan.

ale
1 rok temu
Reply to  Teodor

Tu jest sonda oceniająca PIERWSZY rok nie pięciu. Złą ocenę tylko głupcy mogą tłumaczyć hejtem , mądrzy wyciągają wnioski.

Zosia
1 rok temu
Reply to  ale

Tylko głupcy mogą uwierzyć w wiarygodność sondażu klepanego po wszystkich serwerach na całym świecie. Hehe

Protazy
1 rok temu
Reply to  Zosia

Dokładnie. Bardzo trudno uwierzyć, że na tem moment jest aż 140 osób które pozytywnie oceniają rządy.

Janusz
1 rok temu
Reply to  Zosia

Mieszkam obecnie w Południowej Afryce. Mam nadzieję, że przez to nie odbierasz mi prawa głosu. Zagłosowałem na „NIE” bo widzę czy Tarnobrzeg się zmienia pozytywnie.

Z Baranowa
1 rok temu

Chcieliście plutę – to macie

obywatel
1 rok temu
Reply to  Z Baranowa

Nie dziękuję bo nie ma za co – zapewne się cieszycie tam że go u was nie ma.
Po ile dawaliście na tacę aby się go pozbyć ????

ana@wp.pl
1 rok temu

A od kiedy to wina urzędującego prezydenta, że poprzednicy zrobili zaległości w ZUS ?????????????????????? Poza tym spłata długu to raczej nie wymysł tylko konieczność !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

skleroza
1 rok temu
Reply to  ana@wp.pl

Poprzednio był przewodniczącym R.M—- więc był poprzednikiem

Anna
1 rok temu
Reply to  skleroza

Tak a od kiedy Rada Miasta i przewodniczący decyduje o płaceniu zus ? Hipokryzja
Komentarze na zamówienie ……

Mar
1 rok temu
Reply to  Anna

Środki na płacenie „zus-u” muszą być zabezpieczone w budżecie miasta. A kto głosuje nad uchwałą budżetową i uchwałami w sprawie zmian w budżecie, jak nie radni? Dla przykładu uchwała budżetowa na 2018 rok:
http://www.tarnobrzeg.pl/uchwaly/VII/530.pdf
Na ostatniej stronie są wyniki głosowania, gdzie pisze czarno na białym: Dariusz Bożek – za.

tarnobrzeg
1 rok temu

Niestety widać, że to był bardzo duży błąd z tym wyborem na prezydenta. Czasu nie da się wrócić a szkoda, bardzo nietrafiony wybór

Protazy
1 rok temu

Mądry tarnobrzeżanin po głosowaniu. Jak na razie stracony rok. Cztery kolejne nie napawają optymizmem. Za 4 lata przegra z kandydatem pisowym, bo ludzie powolutku jednak mądrzeją.

M
1 rok temu
Reply to  Protazy

Mam nadzieję że początek PISu na stal A ludzie zobaczą jak gospodarka pada odpoczatku roku…A majbedzie mądrym wyborem Polaków i odrzuca pajaca Dude

mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Protazy

Panie Prezydencie proszę się nie przejmować tymi komentarzami.
To widać z daleka że wypisuje 4 osoby na krzyż i to pewnie takie którym gula rośnie że to Pan został Prezydentem..

Ma Pan ciężki rok bo spadło sporo problemów, a budżet nad którym za chwile przysiądzie rada jest naprawdę trudny. Większość forumowiczów nie potrafi tego kompletnie zrozumieć łącznie z reeedaaaktooorem naczelnym który sam nie był prymusem a nawet nie zdał z klasy do klasy jak chodził do budowlanki. Jego „polszczyzna” i różne formy, słowo twory np. „dwojga mężczyzn” tylko utwierdza w przekonaniu słuszności decyzji jego ówczesnych nauczycieli..

obywatel
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

A co Bożek nie dał kasy publicznej na Nadwiślną i problem co urzędasie !!!
W pozostałych lokalnych mediach (które otrzymały publiczną kasiorę) jawi się jako wódź cudotwórca, wybawca i okaz kompetencji i wiedzy – tak kłamali komuniści a wszystkich w latach 80 tych ” pieniaczami” i tym starym komunistycznym pachołkom z PZPR na usługach bolszewików i komunistów z ZSRR
pozostało to do dzisiaj – każdego nazywają pieniaczem bo mają to nie tylko we krwi ( którą można byłoby przetoczyć) ale w genach których nie da się pozbyć
– mają kłamstwa, oszustwo w genach.

Krzysiek
1 rok temu

Pytanie powinno brzmieć tak: jak oceniasz prezydenta Plute, bo to on rządzi, tak tak pani Bożenko. A drugie jak brata Bozenki?

John
1 rok temu

Kiepski ezydent kiepski dobor kadry proponuje jeszcze jeden sondaz jak oceniasz rade miasta i czy powinnismy im wogole placic jakiekolwiek pieniadze

Janusz
1 rok temu
Reply to  John

Podejrzewam że jak by rada miasta pracowała społecznie a nie za 1000 zł diety to chętnych tracić czas na sesjach byłoby bardzo mało.

John
1 rok temu
Reply to  Janusz

To nie oni traca czas a miasto traci czas przez nich bycie radnym to nie jest zawod to jest sluzba cv nie skladali a zostali wybrani bo prosili o glosy i kusili obietnicami cuezkiej pracy wiec jesli nie wywiazuja sie ze swoich obowiazkow to wypad

Taro
1 rok temu
Reply to  John

A skąd John wie, jak wygląda praca radnych? To nie jest tylko praca na sesjach.Podobnie jest z każdą inną pracą. Ale to trzeba rozumkiem ogarniać. Najlepiej oceniać innych. Świetnie wychodzi to nieudacznikom i frustratom, którzy sami niczego nie osiągnęli.Zawsze ktoś ma lepiej i jest powód, żeby w niego uderzać. Takie to polskie, nasze.

John
1 rok temu
Reply to  Taro

Moze podam pierwszy z brzegu przyklad ktory to klub stowarzyszenie czy inna pozarzadowa dzialalnosc np. Fram prosty przyklad ma takie finansowanie i opieke um w tarnobrzegu jak klub karate tatusia radnego i skad az takie czule podejscie finansowe miasta w stosunku do nich ? O takiej pracy poza tym ze ow radny na sesjach spi mowisz ? Informacje co do finansowania przyznawania sal treningowych itp do sprawdzenia

Mar
1 rok temu

Oj tam, rozpoczął się już 2020, a w nim obecna plejada dokona przełomu na tarnobrzeskiej ziemi, prawda zwolennicy Pana Prezydenta? 😉

Ale skoro już oceniamy miniony rok 2019, to sprawdzić ile zostało zrealizowanych punktów z programu wyborczego
http://dariuszbozek.tarnobrzeg.pl/index.php/program-wyborczy
Np. punkt „budowa i remonty parkingów miejskich – w tym wydzielenie fragmentu Placu Bartosza Głowackiego na parkingi miejskie” – no niestety brak farby i znaków drogowych uniemożliwił wydzielenie parkingu na części placu Głowackiego.

Tarot
1 rok temu
Reply to  Mar

Nie takie cuda obiecują i obiecywali rządzący krajem ( Du. a, S..dło, Mor…. i inni) Może tak ich rozliczać. Samorządowcy i radni do pięt im nie dorastają.

kajtyś
1 rok temu
Reply to  Tarot

Ci to co obiecali to robią ale Ty najadłeś się obiecankami Rudego ,Kopaczki , Cimoszewicza ,Milera czy Jaruzela i tego nie dostrzegasz.

Tarot
1 rok temu
Reply to  kajtyś

Właśnie dostrzegam, że nie realizują obietnic lub robią coś rzutem na taśmę przed wyborami, żeby barany na nich głosowały. Skuteczna manipulacja, a kraj stacza się w przepaść.

Mar
1 rok temu
Reply to  Tarot

Wiadomo że programy wyborcze należy traktować z przymrużeniem oka, ale z drugiej strony to dobry punkt wyjścia do oceny osiągnięć rządzących.

Air_Tarnobrzeg
1 rok temu

Czy leci z nami pilot?!

Waldek
1 rok temu

Chciałbym napisać coś dobrego, ale niestety muszę napisać hejt. Nie dostrzegam nic dobrego. Wypucowany Bartosz i jedna kapliczka. Oto podsumowanie tego roku.

wykauaczka
1 rok temu

Sodomia i gomoria.

kto będzie następny?
1 rok temu

Czasem starałem się bronić pana, panie prezydencie, ale w ramach rocznego podsumowania nie mam nic dobrego do powiedzenia w pana sprawie. Przykro mi bardzo.

knur
1 rok temu

Mistrz zielonej plandeki i bóstwo palików, wstyd i syf.

Janusz
1 rok temu

W sumie to tęsknię za Mastalerzem bo coś tam robił dla miasta które wychodziło ze stagnacji po rządach Dziubińskiego i nie można temu zaprzeczyć a ta słynna „piramida Mastalerza” była realizowana.

kaśka
1 rok temu
Reply to  Janusz

no tak, masz chętkę helikopterem się przelecieć z nim – byś dojrzał że on(N.M) tylko nieudolnie kończył inwestycje Dziubińskiego

Janusz
1 rok temu
Reply to  kaśka

A Dziubiński jakieś inwestycje realizował ? Za jego kadencji wybrukowali tylko planty nazywając je placem Bartosza Głowackiego a sprawa lotu helikopterem została przez Mastalerza wyjaśniona.

lot
1 rok temu
Reply to  Janusz

No tak generowali długi, ale przeciętny mieszkaniec nie miał o tym pojęcia, bo nie było redaktora tropiciela afer – ha, ha, ha.

kaśka
1 rok temu
Reply to  Janusz

Nauki tutaj szukasz ?Jak nie wiesz, to ucz się słuchając i czytając innych, tych co wiedzą.

gość
1 rok temu
Reply to  Janusz

Zobacz jak było zadłużane miasto w jakim czasie. Może zrozumiesz

Mieszkaniec
1 rok temu

Cisza,spokój,brak skandali czyli wsi wesoła wsi spokojna.Czego może pragnąć elektorat rentowo emerytalny jak nie powyższego.Prezydent jak rasowy polityk dobrej zmiany odczytał pragnienia I oczekiwania większościowego elektorat za co brawo należy bić.Co do pozostałego elektoratu to o Waszej zamożnosci I zadowoleniu na pewno nie decyduje Prezydent tylko Wasza umiejętność I szczęście .Jak tego nie rozumiecie to każdy inny Prezydent Wam powyższego nie zapewni.To chyba oczywista oczywistość.Nie jestem rozczarowany bo na Niego nie głosowałem.

Mieszkaniec
1 rok temu

Cisza ,spokój i brak skandali czyli mamy wszystko to czego oczekuje elektorat emerytalny rentowy.Prezydent niczym polityk dobrej zmiany odczytał oczekiwania tego elektoratu za co biję brawo.Pozostały elektorat powinien wiedzieć ze o zamożnosci Waszej decydują umiejetnosci I szczęście a nie Prezydent.Nie jestem rozczarowany bo nie głosowałem na Niego bo nigdy nie miałeś wątpliwości że nauczyciel z wieloletnim stażem może stanowić nową jakość w rządzeniu.Niemniej doceniam kulturę osobistą I brak charakteru konfliktowego co na pewno jest pożądaną cecha w polityce.Tu duży plus

KSS
1 rok temu

Ogólnie to oprócz tego, że jest to nic więcej o nim nie można napisać. Szkoda.

Pomyłka
1 rok temu

Pomyłka i tyle Ludzie zaglosowal przecieka Kalince A co zrobił. BOŻEK wszystkich Kaliniakow zostawił na stolikach Kopalnia Machow Rady Nadzorcze opanowane przez ludzi powołanych przez Kaliniaka Sekretarz od Kaliniaka i wiele innych
Skutek ci pozostawienie źle doradzają Wszystko konsultuja z Kaliniakiem Najlepszy przykład co się dzieje w urzędzie miasta Rządzi nieudolnie Pani Jola
Nie za tym glosowalismy Nie rąk a pięć lat w plecy I jeszcze ta szara eminenckja Pan Wojciech
Porażka

kajtyś
1 rok temu
Reply to  Pomyłka

Twoja ocena jest oparta na ślepej nienawiści do Kaliniaka (plujesz nią tu nad wyraz często),nie podparta żadnym merytorycznym, racjonalnym i prawdziwym argumentem . Nawet pisać poprawnie z tej nienawiści nie potrafisz.A oddałeś tylko jeden „głosik” a nie – „”glosowaliśmy””

kolo
1 rok temu
Reply to  Pomyłka

No tak. Trzeba być mściwym eskasynem, pozwalniać i wymienić wszystkich niezależnie od tego czy mądry czy głupi, aby zyskać uznanie znakomitej części tarnobrzeżan. Tylko to tu się liczy. Współczuję władzy takich mieszkańców.

kolo
1 rok temu
Reply to  kolo

I proszę zapytać, jaki znakomity fachowiec przyjdzie pracować za „psie pieniądze”? To są poważne ograniczenia, gdy trzeba szukać oszczędności.

Zwolniony
1 rok temu
Reply to  kolo

Jak Kalinka zwalnial ludzi tylko dlatego że byli Kielbowi to Tobie to nie przeszkadzało. Dlatego przegraliscie wybory. A Kalinka jest już niewybieralny.

tyśko
1 rok temu
Reply to  Zwolniony

bo Kiełbik zatrudniał „swoich” niekoniecznie mądrych fachowców a na wysokich stawkach.

Nie udawaj
1 rok temu
Reply to  tyśko

Nie udawaj Zwalnial tych których wskazał TATUŚ I PAN WW.

Mar
1 rok temu
Reply to  kolo

Czyli to nie jest wina tych wybitnych fachowców zatrudnionych w UM, że nie wydzielono fragmentu Placu Bartosza Głowackiego na parkingi miejskie, zgodnie z programem wyborczym? A jeżeli nie, to dlaczego – konserwator zabytków zabronił, czy co?

Mar
1 rok temu
Reply to  kolo

Czyli to nie jest wina tych wybitnych fachowców zatrudnionych w UM, że nie wydzielono fragmentu Placu Bartosza Głowackiego na parkingi miejskie, zgodnie z programem wyborczym? A jeżeli nie, to dlaczego – znaków nie było czy farby?

Esteta
1 rok temu

Za paliki i zielone plandeki ktoś powinien beknac i to zdrowo
Taki wstyd przed przejezdzajacymi przez Tarnobrzeg Od strony Machowa ciąg zielonych plandek robi okropne wrażenie a roślinki są cherlawe.
Kalinki się cieszą i już szykują odsiecz a Bożek udaje że tego nie widzi w dalej współpracuje z ludźmi z pisu.

kolo
1 rok temu
Reply to  Esteta

Wystarczy ruszyć się poza Tarnobrzeg, aby zobaczyć podobne rozwiązania. Pozdrawiam.

miro
1 rok temu
Reply to  kolo

Oczywiście widziałem takie rozwiązania w metropoliach Durdy, Kaczaki, Ślęzaki, Marki a nawet Wola Baranowska.

kolo
1 rok temu
Reply to  miro

Toś się najeździł, ho, ho…

Myślący
1 rok temu
Reply to  miro

I wszystko jasne Ten sam wykonawca.

Magura
1 rok temu

Oczywiście że ocena za ten rok musi być słaba – mierne 3 po szkolnemu panie Prezydencie.Był pan nieprzygotowany do roli Prezydenta.Odbierano pana jako nieroba, ale ja uważam, że pan się starał, tylko funkcja Pana przerosła.Ale mam nadzieję, że potrafi pan wyciągnąć wnioski,trochę się odetnie od doradców czy zastępcy i sam weźmie stery w ręce, jak na szefa przystało.Bardziej owocnej i pożyteczniejszej prezydentury życzę Panu na ten Nowy Rok. I proszę więcej słuchać szeregowych pracowników. Oni myślę, że uczciwiej podchodzą do problemów miasta, o mieszkańcach już nie wspominając.Powodzenia!

Osada
1 rok temu
Reply to  Magura

Zgoda więcej słuchać doświadczonych pracowników a mniej tzw Kalonkowych Już widać jak Pan na tym wychodzi

szkoda
1 rok temu
Reply to  Osada

daremny trud na ten „bezpośredni zwrot do prezydenta” ale on takich durnych opinii nawet nie przeczyta

Szkoda3
1 rok temu
Reply to  szkoda

Tak wielka szkoda że zatrudnia takich jak Ty który zaciemnia obraz aby któregoś dnia zobaczył prezydent że krol jest nagi.

Myślący
1 rok temu

devcydowanie gorszy od Kiełba który jako jedyny nadaje się na prezydenta

tośko
1 rok temu
Reply to  Myślący

no w celi to może być nawet prezydentem europy

Ewa
1 rok temu
Reply to  tośko

Adaś nie ziej już tą nienawiścią Nie pij tyle

OM
1 rok temu
Reply to  Myślący

To nawet widać. Ten to dopiero nic nie robił!

obywatel
1 rok temu
Reply to  Myślący

Tak Tak – do brania łapówek i bezprawnie kasy za bycie bezprawnie w Radzie w Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – niby prawnik z wykształcenia a więc z pełną świadomością to robił i jeszcze bezczelnie zasłaniał się chodzeniem do kościoła udając katolika .

siarkop
1 rok temu

Nie mam kasy to z pustego nie naleje. To nie jest jego wina tylko rządów pisiu. Byli też goście z od prezesa i też nic nie zdziałali. Jeden to nawet w o mały włos na nawozach nie napisał co on nie zrobił. Zasługi na 20 lat do przodu. Gratulacje.

szok
1 rok temu
Reply to  siarkop

komusza propaganda żyje i głos daje

Tentego
1 rok temu

Mam nadzieję że po spłaceniu długu w ZUS w minionym roku, ten będzie dawał trochę swobody w budżecie. Liczę też na pozytywne zmiany nad jeziorem, pora na wykorzystanie potencjału, gdzie poprzednicy raptem sypali piasek. Tych kilka obiecanych miejsc parkingowych na placu mógł jednak prezydent namalować już rok temu

Pesymista
1 rok temu
Reply to  Tentego

To te twoje marzenia ma odzwierciedlać budżet na 2020 Co tam znalazłeś dla siebie. Jaki rozwój po spłacenia ZUS Propaganda i tyle

Boss
1 rok temu

I tak lepszy niż ten od kibla. Ciekawe czy już jest w kryminale?

Ewa
1 rok temu
Reply to  Boss

Jakim trzeba być człowiekiem aby cieszyć się z tego że Kolesie utopii faceta.

szopa
1 rok temu
Reply to  Ewa

jakim trzeba być ślepcem żeby nie widzieć że -facet sam się utopił- wyciągając łapę po kasę w Urzędzie.

obywatel
1 rok temu
Reply to  szopa

I po kasę bezprawnie z TSM i to większą ale za to bezkarnie

obywatel
1 rok temu
Reply to  Ewa

A co – dłużej już nie dało się ukryć po co był prezydentem – wyjaśniam ” aby tylko się dorobić za wszelką cenę” z poparciem takich samych jak on.

miro słomskiewiczowiczowski
1 rok temu
Reply to  Boss

jest w kryminale od 5 grudnia . Sam sie zgłosił, żeby po niego nie przyjeżdżali

Julka
1 rok temu

To niektórzy mieli najlepsze święta w życiu

obywatel
1 rok temu
Reply to  Julka

I za darmo …..

Mirrra
1 rok temu

Najlepszy prezydent. Lubuę go, szanuję a tu to flaki z olejem.

Kako
1 rok temu

Zamiast remontować drogi, chodniki czy ścieżki rowerowe, to wydaje się kasę na krzewy, plandeki i paliki. Porażka. Pudrowanie trupa.
Kolejne zmarnowane lata.
Dariusz kończ waść i wracaj do Krosna.

Kako
1 rok temu

Zresztą widać po sondzie, jak oceniają go mieszkańcy.
Jutro pewnie przybędzie głosów pozytywnych, bo urzędnicy wezmą się ostro do „roboty”.

Protazy
1 rok temu
Reply to  Kako

Tak się spodziewam. Z rana pójdzie rozkaz by głosować z komórek i domowych komputerów.

kita
1 rok temu
Reply to  Kako

Tak, sfrustrowani nieudacznicy, co to sami g…. robią, ale jak doradzają i oceniają.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Kako

Zwłaszcza ci z Baranowa i z pomarcia kitki z Baranowa.

olek
1 rok temu

Panie Prezydencie proszę się nie przejmować tymi komentarzami.
To widać z daleka że wypisuje 4 osoby na krzyż i to pewnie takie którym gula rośnie że to Pan został Prezydentem..

Ma Pan ciężki rok bo spadło sporo problemów, a budżet nad którym za chwile przysiądzie rada jest naprawdę trudny. Większość forumowiczów nie potrafi tego komcpletnie zrozumieć łącznie z reeedaaaktooorem naczelnym który sam nie był prymusem a nawet nie zdał z klasy do klasy jak chodził do budowlanki. Jego „polszczyzna” i różne formy, słowo twory np. „dwojga mężczyzn” tylko utwierdza w przekonaniu słuszności decyzji jego ówczesnych nauczycieli..

ochyda
1 rok temu
Reply to  olek

Pokazałeś na jakich to intelektualistów , uczciwie postępujący i szanujących zasady dobrego wychowania i wspierających go ze wszystkich sił – może prezydent liczyć

kita
1 rok temu
Reply to  ochyda

Karma wraca – jest takie powiedzenie. Ktoś zastosował.

owacja
1 rok temu
Reply to  kita

takie powiedzenie to cała mądrość twoja -” ktoś coś” nie wiesz co ,nie wiesz kto, ale coś powiedziałeś

Protazy
1 rok temu
Reply to  olek

To pisałem ja, Jarząbek…

ochyda
1 rok temu

Panie Prezydencie, proszę nie przejmować się moim wpisem . Ja tak tylko ochydnie czasmi piszę

errata
1 rok temu
Reply to  ochyda

bo jestem ochydny i durny „olek”

Maciek
1 rok temu

Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym „Art. 33. 1. Wójt wykonuje zadania przy pomocy urzędu gminy”. I tu jest sedno. Wójt, burmistrz, prezydent miasta ma ostatnie słowo, ale pod warunkiem, że chce z niego skorzystać. Bo jeżeli nie chce albo nie może, to podpisuje się pod tym co zdecydują inni albo upoważnia do tego inną osobę. Pytanie na ile prezydent chce decydować, a na ile polega na decyzjach innych osób?

Kako
1 rok temu

olek to pewnie pracownik UM lub spółki podległej albo niespełniony belfer.
Staraj się, staraj a może załapiesz się na kolejną słodką fotkę.

czego wy ludzie chcecie
1 rok temu

jakaś wredna baba pisze o budowlace a co za roznica czy ta szkoła czy inna zawodu naczyc sie młodziesz musi a ci co teraz labe kłada bo zus da a młodziesz co mam skoro musi uciekac wiec zastanow sie co ty wypisujesz a jak mam sytułacja sie poprawic w miescie to niech organizowane spotkania beda z mieszkancami raz w miesiacu i moze bedzie lepiej bo kazdy chce miec miejsce dla siebie nie bede tu wychwalał kto był najlepszym prezydentemm ale komuna duzo dala do myslenia a jak jest teraz to pomysl o tym jutro

wiesz co chcesz
1 rok temu

nie o budowlane pisała tylko o człowieku . A co ty chcesz pisząc „niech będą organizowane”. dodam ja za ciebie — niech będzie pokój, miłość i szczęście od jutra

Bolek
1 rok temu

Olek to biuro prasowe urzędu Po takich tekstach widać że Bożek nie ma Dorej kadry. Nie umie egzekwować od urzędników bo nie wie jak. Zostawił tych od pisu to ma. Kłody mu podkladaja Ale to na własne życzenie Kto mu podpowiedzi aby wywalić Kielbowych a zostawić Kaliniakow.
Gym okiem widać że to pis się wkręcił.
Jak Bożek nie wyciągnie wniosków to samotnie skończy Raczej źle iż dobrze.
Nie słucha mądrych a to źle wróży.

wiesz co chcesz
1 rok temu
Reply to  Bolek

Na jakiej podstawie i z jakiego powodu powstają w twojej główce takie to pomysły ze piszący tu to urzędujący rzecznik a nie zwykły mieszkaniec.Twoja jazda na pisie jest znana i serwowana codziennie. Jest ona pusta jak w Twojej makówce -żadnych argumentów tylko puste kłamliwe słowa

jan
1 rok temu

W skrócie : kolesiostwo, nepotyzm, kłamstwo, niedotrzymywanie danego słowa, nieudolność i niekompetencja na skalę niespotykaną do tej pory w historii Tarnobrzega. Najsłabsza ekipa jaka do tej pory zajmowala ten urząd, skończy jeszcze gorszym skandalem niż jej poprzzednik.

Dan
1 rok temu

Miał ponad 70 % poparcie. Udowodnił, PDB, ze można spaprać. Oszukiwał w kampanii, jak politycy, czy zawsze był bezradny?

kik
1 rok temu
Reply to  Dan

Nie oszukuj i nie manipuluj! Poparcie było 52%.

oko
1 rok temu

A ja uważam, że nie jest gorzej niż było. Przynajmniej spokojnie i z klasą. Bez kasy trudno szaleć i poprawiać dróżki i chodniczki. Też by się przydały na mojej ulicy, ale rozumiem, że są pilniejsze wydatki. Nie spodziewałem się spektakularnych rzeczy znając realia i zadłużenie miasta. I jeszcze spora ilość pozostawionych przez poprzedników” trupów w szafie”. Łatwo nie jest i nie będzie. Mimo tego życzę życzliwości ludzkiej ( na tym portalu raczej niemożliwe), spokojnej pracy i sukcesów.

ożety
1 rok temu
Reply to  oko

Jaka klasa ? krętactwo, niekonsekwencja i kłamliwe ,nie prawdziwe opinie 1) przy problemie z TTBS -krętactwa i brak rozliczeń do dziś, 2)przy karze sądowej 30 tys. od komornika cisza- brak oficjalnego rozliczenia 3)rozwiązanie umowy z wykonawcą obwodnicy -tajemnicza cisza o faktycznych winnych, przyczynach i konsekwencjach .(wyrok sądu i koszty też będą ukryte i nie rozliczone oficjalnie)—- A to tezy (wybrane) z programu wyborczego D.B 🙁 1)transparentność zarządzania miastem 2)utworzenie realnie działającego forum organizacji pozarządowych i społecznych 3) aktywne uczestnictwo mieszkańców w kreowaniu polityki miasta

oko
1 rok temu
Reply to  ożety

Mamy różne zdanie na temat. To, że o wszystkim nie wiesz, nie znaczy, że to krętactwo i brak rozliczenia. Oczekujesz, że publicznie będą omawiane wszystkie kwestie, nawet te z gatunku delikatnych, łącznie z nazwiskami? To nie magiel towarzyski. Brakuje Ci konferencji typu ” kto ile zjadł jajecznicy i kto zapłacił za buty? Nie tędy droga. I mam pytanie: za którego prezydenta tak wszystko było podawane publice np., kto dostał karę, naganę, kto nagrodę, kto kogo i w jakim pokoju?
1) jakie krętactwa i jakie rozliczenia? Ludzie mieszkają, a TBS ma prezesa.
2) sprawą nie zajęła się prokuratura, a winni zaniedbania podobno zwrócili karę
3) Faktyczny winny to Energopol, który przestał być wiarygodną firmą po aferze z upadłością. Budowałbyś z nimi np. własny dom?
Pozostaję przy moim zdaniu.

oże
1 rok temu
Reply to  oko

1)”Ludzie mieszkają a TBS ma prezesa” – to jest właściwy i oczekiwany rezultat chyba dla tej ekipy na czele z prokurentem i byłą skompromitowaną prezes. Napewno nie zadawala mnie który wierzyłem -„”w transparentność zarządzania miastem””

lupa
1 rok temu
Reply to  oko

1)Oczekujesz, że publicznie będą omawiane wszystkie kwestie?” 2″ „za którego prezydenta tak wszystko było podawane publice”– od 1) TAK OCZEKUJE -jak chciało się żyć 5 lat za publiczne pieniądze to wydatki MUSZĄ być publiczne i są na to przepisy od 2) ZA ŻADNEGO I DLATEGO musi być koniec z kryciem złodziei i malwersantów bo domagaliście się i obiecywaliście PRAWORZĄDNOŚĆ Kwestia winy Energopolu jest dyskusyjna z przewagą winy w UM a to z powodu naczelnika i jego doświadczenia i kompetencji a po drugie z doświadczeń podobnych sytuacji(blok TBS)- winę ponosił U.M .

oko
1 rok temu
Reply to  lupa

Właśnie takie jasne to nie jest! Każdy ma swój punkt widzenia.

Mar
1 rok temu
Reply to  oko

Masz rację, że są pilniejsze wydatki niż np. utrzymanie dróg w stanie niestwarzającym zagrożenia i/lub utrudnienia ruchu, np. dotacje dla Siarki. Zapomniałeś jednak dodać że te dotacje są pilniejsze zdaniem obecnej plejady, bo nie zdaniem większości mieszkańców.

Do oko
1 rok temu

Podałeś że podobno 30 tys zwrócone Sam piszesz podobno Przecież to ściema i sam o tym piszesz Po co to robisz Jak tak bronisz prezydenta to zapytaj kto zapłacił i ile Nie chcą podać nazwisk bo taka kwota nie wpłynęła do kasy. Jutro budżet ale kto bym tam pytał o takie sprawy. Najważniejsze że w budżecie są zaplanowane wypłaty diet dla radnych.

On
1 rok temu

Ten prezydent to jedna wielka porażka

obywatel
1 rok temu
Reply to  On

Dla was geniusze każdy prezydent będzie nie taki. Z której opcji by nie był. Tylko wymagania – o chodniczek, o dróżkę, o parkingi i o byle g…. byle było wasze zrobione.( a swoją drogą, czego nie czepiacie się prezesów spółdzielni odpowiedzialnych za parkingi na ich terenach?) Nikt nie zastanowi się skąd pieniądze, gdy wszystko idzie na socjal. Rząd też obiecał, że nie będzie podwyżek i co? Poza tym trzeba było samemu ruszyć cztery litery i startować lub choćby głosować.

ppp
1 rok temu
Reply to  obywatel

wystartować oszukać ludzi i dorwać się do koryta to jedyny cel ? Wybory można powtórzyć

miki
1 rok temu
Reply to  On

TO TRZEBA BYŁO SAMEMU WYSTARTOWAĆ, A NIE TYLKO WIECZNE PRETENSJE I GORZKIE ŻALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ivan_drago
1 rok temu

prezydentura słaba ale nienachalna jak mastalerzowska.
a to już plus,póki co nie skorumpowana jak kiełbowa,to też plus.

a nowa elyta wcale nie lepsza niż poprzednie.mali,zadufani w sobie ludzie przekonani o swoim geniuszu,którego czynami nie potrafią dowieść.

a Morawski jako jedyny niezależny i w miarę obiektywny stał się celem tej pseudoelity.co weselsze sami ujadają jak psy na innych a robią z siebie ofiary hejtu.żałośni idioci co się dorwali do koryta.

rozsądek
1 rok temu
Reply to  ivan_drago

Niezależny, w miarę obiektywny i jeszcze kryształowo -uczciwy. Tylko dlaczego blokuje wpisy wytykające jego manipulacje i nierzetelność? podejrzewam ,że większość pozytywów też się nie przebija, bo przecież chodzi o używanie i bicie piany.

ivan_drago
1 rok temu
Reply to  rozsądek

pewnie chciałbyś by milczał jak ci pseudodziennikarze z nadwiślańskiego czy echa dna ale nie dla psa kiełbasa.

rozsadek
1 rok temu
Reply to  ivan_drago

Dlaczego? Niech nie milczy, ale będzie uczciwy i rzetelny!

kto będzie następny?
1 rok temu

Ciekaw jestem na ile sytuację i wizerunek naszego prezydenta poprawiła lub nie sprawa wyboru „polonisty” do urzędu miasta. Jeśli brać wszystkie opinie krytyczne, to poprawa żadna nie nastąpiła. Ludzie jednak stali się przez to bardziej wrażliwi na każdy przecinek, kropkę o kreskach i dwukropku nie wspominając.Moim zdaniem to porażka!!!

Zosia
1 rok temu

Portal taki wiarygodny, jak jego sondaże. Pamiętamy przedwyborczy??? Pani Bożena powalila wszystkich.. Hehe..

Mar
1 rok temu
Reply to  Zosia

Zosiu, zawsze możesz wstać i odśpiewać nieoficjalny hymn na cześć obecnej plejady:

Mamy extra rząd i super prezydenta
Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy
Ufam im i wiem, że wybrałem swoją przyszłość
Za rękę poprowadzą mnie do Europy

Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi…

Pola
1 rok temu
Reply to  Mar

Mar, zawsze możesz przejąć odpowiedzialność i angażować się w sprawy miasta. Chyba, że lepiej pisać z drugiego rzędu zasłaniając się pseudonimem. Mądrych ludzi w końcu potrzeba do zarządzania!Rozważ karierę samorządową lub polityczną.

Mar
1 rok temu
Reply to  Pola

Mówisz i masz 😉 W programie wyborczym Pana Prezydenta jest pozycja „wydzielenie fragmentu Placu Bartosza Głowackiego na parkingi miejskie”. Problem to żaden a koszty znikome w porównaniu do np. dotacji na Siarkę. Także apeluję, aby obecna plejada jak najszybciej to zrealizowała. Ty Polu masz zdaje się dojścia tu i tam, także proszę postaraj się dowiedzieć w jakim terminie zostanie to zrobione, a jak już będziesz wiedzieć, to napisz łaskawie w komentarzu na NW24.

Mar
1 rok temu
Reply to  Pola

No i jak tam Pola – do kiedy nastąpi wydzielenie fragmentu Placu Bartosza Głowackiego na parkingi miejskie? Bo wybitne kadry z UM miały cały rok 2019 na namysł i przygotowanie tego, toteż nie widzę powodu, dla którego miałoby to nie zostać zrobione zaraz na początku bieżącego roku. W końcu rok 2020 ma być rokiem inwestycji w Tarnobrzegu, a przeznaczenie placu Głowackiego na parking to jeden z punktów programu wyborczego Pana Prezydenta – żeby nie było, że wymuszam tutaj jakieś własne priorytety.

Mar
1 rok temu
Reply to  Mar

Przeznaczenie części placu Głowackiego na parking, nie całego.

Pola
1 rok temu
Reply to  Mar

Jestem za! Parkingi się przydadzą. Tu się zgadzamy.

Mar
1 rok temu
Reply to  Mar

Pola, ale ja nie pytałem czy jesteś za. Zasugerowałaś żebym przejął odpowiedzialność i zaangażował się w sprawy miasta, więc zdecydowałem co konkretnie jest następnego do zrobienia. Teraz ty dowiedz się i napisz kiedy to zostanie zrobione, żebyśmy wszyscy wiedzieli. No chyba, że tylko krytykujesz nie angażując się w sprawy miasta, to napisz, że nie będziesz się dowiadywać.

Mieszkanka Tbg
1 rok temu
Reply to  Zosia

Zosiu, gdy brakuje merytoryki, argumentów to uderzmy w portal nadwisłą24 bo on jest winny słabej prezydentury. Ta prezydentura jest tak słabymi nićmi szyta, że o co by nie zapytała redakcja to na wszystkim UM się wykłada.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Zosia

Zosia – Obrończyni Prezydento się przebudziła ze snu.
Zosiu – bardziej wiarygodny niż prezydento, który aby dorwać się do koryta wmawiał delikatnie mówiąc bzdury , choć to były oczywiste kłamstwa wyborcze z pełną świadomością – był w poprzedniej radzie miasta – był , był przewodniczącym tej Rady – był
tak więc co chcesz powiedzieć – że nieuk czy że brał kasiorę za tylko bycie i nic nie robienie.

kasia
1 rok temu

Bożek proszę ,błagam miej honor i odejdź.Jeszcze nie jest za późno.Po co ma cie ktoś na taczkach wywozić i spluwać na twój widok.No po co ci to.????

Pola
1 rok temu
Reply to  kasia

Dowód na to, że ludzie jednak dzielą się na ” mądrych i głupich” cytując klasyka. Wybór oczywisty przy wielu wpisach, ha, ha, ha.

takby
1 rok temu
Reply to  Pola

Ameryki nie odkryłaś,tylko zasadnicza kwestia kto i gdzie się przydziela , z reguły jest tak że głupi chce być mądrym i zakłamuje rzeczywistość

Pola
1 rok temu
Reply to  takby

” …wojna z kłamstwem nie jest do wygrania. Kłamstwo jest wieczne i wszędobylskie z natury. Georges Duhamel bardzo mądrze powiedział, że „fałsz jest zasadą, a prawda jest wyjątkiem”.

Przecież na każde pytanie jest tylko jedna prawdziwa odpowiedź. Natomiast odpowiedzi kłamliwych możemy mieć bezlik.
Tu się to znakomicie sprawdza. No i jeszcze zdaje się Piłsudski mówił: ” prawda jest jak d.pa, każdy ma swoją”.

credo
1 rok temu
Reply to  Pola

więc tak,świadomie zmarginalizowałaś prawdę ,jedną z najbardziej wartościową ideę człowieczeństwa i cywilizacji , twardo zmierzając wraz z naszą elitą panującą w U.M do upadku moralnego i kresu władczego.

super
1 rok temu
Reply to  credo

Zawsze bawiły mnie takie żałośnie patetyczne wywody 🙂 „[…] upadku moralnego i kresu władczego”. Buuuaaahhahahaa :D. Jeszcze dodaj ” i uwiądu starczego”, bo jakoś tak stylistycznie pasuje.

credo
1 rok temu
Reply to  credo

Twoja stylistyka triumfuje z kłamstwem i musi być żałosna ,wredna i szkodliwa

Zosia
1 rok temu
Reply to  kasia

Jaki portal taka kultura wypowiedzi. I potem jeden z drugim pisze o tym, że to nie hejt, a krytyka. To żeby była jasność, to jest zwykła prostacka zawiść..

takby
1 rok temu
Reply to  Zosia

Nie precyzyjna wypowiedż bo odnosisz się do portalu czy do konkretnej wypowiedzi – specyficzna manipulacja czy dyletanctwo?

Himen
1 rok temu
Reply to  Zosia

Co się dziwić? jak ktoś zamiast mózgu ma destylowanego kartofla to trudno o jaką kolwiek elokwencję.

Mar
1 rok temu
Reply to  Zosia

No tak, bo na innych portalach jest pełna transparentność, szczególnie na tarnobrzeg.pl 😉 Poza tym Zosiu, skoro jesteś taka zniesmaczona poziomem NW24, to nie rozumiem po co tu zaglądasz.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Zosia

Śni ci się powrót do młodości Zosiu – cenzura jak za najlepszych twoich lat.
Ludzie mają prawo wyrażać swoje opinie o osobach publicznych a oni muszą się liczyć z tym że będą one krytyczne a nawet obraźliwe (cytat z wyroku sądu europejskiego) – a wy dalej swoje wedle najlepszych czasów bolszewickich.

Zosia
1 rok temu
Reply to  obywatel

Dziadku,pudło hehe, pewnie Twoich.? Skoro tak dobrze znasz? I pozostan z tą myślą.

wyborca
1 rok temu
Reply to  Zosia

Zosiu, idź się wypierdź za stodołę…

Zosia
1 rok temu
Reply to  wyborca

I popatrz co sobą prezentujesz… Faktycznie spadam stąd. Nie mój poziom.. dziadku wyborco..

wyborca
1 rok temu
Reply to  Zosia

Tak, tak…za stodołę już czas… 🙂 🙂 🙂

obywatel
1 rok temu
Reply to  Zosia

Najlepsza decyzja Zosiu jaka mogła być – po co zaśmiecać to forum.
Czas babciu poświęcić więcej czasu wnukom.

kasia
1 rok temu

Jeli komus pluje sie w twarz a on odpowiada ze deszcz pada to do takiego czlowieka nalezy uzywac ostrych a nawet wulgarnych slow.I nie zajezdzajcie mi tu z madroscia i kultura bo wasze inteligenckie delikatne kulturalne wypowiedzi i krytyka to tak jakby do sędziego piłkarskiego na meczu z trybun było słychać irytacje kibica typu ,,proszę panie sędzio sędziować inaczej.Dlaczego jest pan taki niedobry dla pilkarzy .Bardzo pana proszę.Jest pan niedobrym sędzią.”I sędzia i kibice mieliby ubaw.Największy ubaw miałby sędzia.Podobnie jest z wami i Bożkiem .Gosc po prostu nie nadaje sie i powinien odejść bo szkodzi sobie ,rodzinie i miastu.Jest bez pomysłu i bez wiedzy.Nie potrafi rządzić .Jest beznadziejny.Tak jak ta cala rada.Mam mowic spokojnie i z kultura ?Jak do niego tak nic nie dociera.

Himen
1 rok temu
Reply to  kasia

o teraz nick kasia a wcześniej john ?

Jasnowidz
1 rok temu

Czy to prawda że w Domu Kultury kierowniczką jest od wielu, wielu lat kobita bez matury a facet z doktoratem musiał odejść na emeryturę? Przykre jak się nie potrafi dobrać kadry to obraz miasta jest żałosny! Musi Pan Panie Prezydencie dobierać ludzi odpowiedzialnych i odpowiednio wykształconych na stanowiska w urzędach bo wszystko idzie na Pana konto! No i po co Pan przekazał tyle kasy na sportowców, w umierającym mieście nie potrzeba igrzysk sportowych. Te plandeki i paliki to też żałosna sprawa. Gradacja potrzeb miasta jest zdecydowanie inna. A szpital jak nie miał wejścia głównego na fotokomórkę tak nie ma a pacjenci na konsultacje ortopedyczne na wózkach inwalidzkich lub o kulach siłują się drzwiami chyba że dozorca zechce im otworzyć. Bareja nagrał bu parę fajnych scen. Proponuję Panu Panie prezydencie dobre rozwiązanie żeby nie było że tylko krytykuję:
1. Otworzyć zakładkę na stronie miasta tkzw. stronę skarg i wniosków racjonalizatorskich w której mieszkańcy mogli by zgłaszać co jest do poprawienia a co karygodne w dotychczasowym funkcjonowaniu miasta Wiele spraw można by poprawić małym kosztem ale ktoś musi zarządzać tym chaosem.

Tarnobrzezanka
1 rok temu
Reply to  Jasnowidz

Ta osoba jest jednocześnie kadrową w domu kultury a takich jak ona kierowników bez wykształcenia w tym miejscu jest więcej.

ciemnowidz
1 rok temu
Reply to  Jasnowidz

Być może Jasnowidzu widzisz jakąś przyszłą zmianę w zarządzaniu szpitalem, ale póki co tarnobrzeski szpital jest wojewódzki i miasto nie ma nic do niego (ani do wymiany drzwi). Pisz do wojewody.

obywatel
1 rok temu
Reply to  ciemnowidz

To o Dom Kultury czy o szpital chodzi?

kasia
1 rok temu

No i co z tego?Nick to nick.Moge za chwilke byc Jozek.I co z tego?To jest forum i jaki nick mi przyjdzie do glowy taki wpisze.

Himen
1 rok temu
Reply to  kasia

a to prawda że masz destylowanego kartofla zamiast mózgu ?

kasia
1 rok temu

Fakty sa takie ze Bozek to nieudaczni i szkodnik.

Himen
1 rok temu
Reply to  kasia

fakt jest taki że masz destylowanego kartofla zamiast mózgu. Pozwolisz że będę określał Ciebie ciągle jako John.

opinia
1 rok temu
Reply to  Himen

to jest ta kultura „prezydencka” i specjlista-anatom a nie żaden hejt

obywatel
1 rok temu
Reply to  kasia

Rzecz w tym że nie ma żadnej różnicy miedzy obecnym a poprzednikami
– jedną maścią smarowani.

obywatel2
1 rok temu
Reply to  obywatel

„Tak krawiec kraje, jak mu materii staje”. W tych głupich czasach wojenek politycznych i rozpasania socjalem i sam Pan Bóg by miał pod górkę.

Krzysiek
1 rok temu

Oho, już się buszowanie przez Andrzeja zaczęło 🙂 urzędnicy też widzę poszli w ruch, choć i normalni obywatele też. Panie prezydencie, jak Pan nie daje rady, proszę się podać do dymisji.

Krzysiek
1 rok temu
Reply to  Krzysiek

Zapomniałem dodać Panie Prezydencie że oczywiście mocny w gębie to jestem tutaj bo jestem anonimowy, ale jak widzę Pana to oczywiście kłaniam sie po pas. Raz tak sie kłaniałem że mało to silą cięzkości się nie przewróciłem do przodu.

dory
1 rok temu
Reply to  Krzysiek

spowiadasz się teraz tumanie czy udajesz greka

Krzysiek
1 rok temu
Reply to  dory

Spowiadam się w obrządku greka . Ale dlaczego piszesz tumanie ? Sprawa wiary i spowiedzi , jest sprawą bardzo ważną . Proszę cię, nie pisz o mnie „tumanie”. To szkodzi Piotrkowi .

dory
1 rok temu
Reply to  Krzysiek

bo tuman to taki egzemplarz co robi coś i nie wie co robi

Mieszczanin
1 rok temu

Podejrzewam że jak by teraz było referendum za odwołaniem burmistrza to większość mieszkańców byłaby ZA. Tylko kto na jego miejsce? To jest najgorsze że nie ma kandydata na burmistrza.

Obywatel
1 rok temu

Obiecywał Pan że będzie super, że w ciągu roku zrobi Pan więcej nic poprzednicy przez całą kadencję. I co? Co prawda rok jeszcze nie minął ale rezultatów brak.
Duży błąd ludzie zrobili głosując na Pana. Przed wyborami chodził Pan po mieście prosząc o głos, chciał się Pan pokazać jaki to Pan jest super. A teraz gdzie Pana można zobaczyć? Na tronie prezydenta? Czasami trzeba wyjść do ludzi nie tylko przed wyborami ale i po. Proszę o tym pamiętać. Okoliczne imprezy nie wliczają się w „wyjścia do ludu” bo na nich prezydent musi być ale czy chce? Właśnie… Wygrał Pan wybory ale nie potrafi Pan tego docenić a to wieki błąd.

Ciężarowy
1 rok temu

Ej szefie gdzie jest obwodnica?

resFT
1 rok temu

Tylko narzekacie i gadacie głupoty, prezydent to, prezydent tamto, a prezydent działa na czele rady miasta i w oparciu o przepisy prawa, nie ma władzy absolutnej, sam nic nie może. Nie ma znaczenia kim jest prezydent, bo w radzie miasta pracują nieudacznicy, ludzie z przypadku ,dzięki którym w mieście panuje chaos i realizowane są różne absurdalne projekty. NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO. Było do d.py i jest nadal tak samo jak rok temu, poprzednia kadencja była pasmem porażek rady miasta . Obwinianie prezydenta że musi współpracować z takimi ludźmi i brać udział w absurdalnych awanturach ,toczyć bezsensowne dyskusje ,zamiast rozwijać ważne projekty,to nie mieć pojęcia o funkcjonowaniu samorządu lokalnego

Mar
1 rok temu
Reply to  resFT

Człowieku, zgodnie z ustawą o finansach publicznych „Art. 233. Inicjatywa w sprawie sporządzenia projektu uchwały:
1) budżetowej,
2) o prowizorium budżetowym,
3) o zmianie uchwały budżetowej
– przysługuje wyłącznie zarządowi jednostki samorządu terytorialnego.”,
a zgodnie z art. 2 pkt 2 tej ustawy przez ów zarząd rozumie się również wójta, burmistrza lub prezydenta miasta. Także to prezydent wyszedł z inicjatywą przeznaczenia w budżecie m.in. 850 tys. na dotację dla Siarki, nie rada.

Mar
1 rok temu
Reply to  resFT

Człowieku, zgodnie z art. 233 ustawy o finansach publicznych inicjatywa w sprawie sporządzenia projektu uchwały:
1) budżetowej,
2) o prowizorium budżetowym,
3) o zmianie uchwały budżetowej
– przysługuje wyłącznie zarządowi jednostki samorządu terytorialnego,
a zgodnie z art. 2 pkt 2 tej ustawy przez ów zarząd rozumie się również wójta, burmistrza lub prezydenta miasta. Także to prezydent wyszedł z inicjatywą przeznaczenia w budżecie m.in. 850 tys. na dotację dla Siarki, nie rada.

Mar
1 rok temu
Reply to  resFT

Człowieku, zgodnie z art. 233 ustawy o finansach publicznych inicjatywa w sprawie sporządzenia projektu uchwały określającej budżet przysługuje wyłącznie zarządowi jednostki samorządu terytorialnego, a zgodnie z art. 2 pkt 2 tej ustawy przez ów zarząd rozumie się również prezydenta miasta. Także to prezydent wyszedł z inicjatywą przeznaczenia w budżecie m.in. 850 tys. na dotację dla Siarki, nie rada.

Mar
1 rok temu
Reply to  resFT

Człowieku, zgodnie z art. 233 ustawy o finansach publicznych inicjatywa w sprawie sporządzenia projektu uchwały określającej budżet przysługuje wyłącznie zarządowi jednostki samorządu terytorialnego, a zgodnie z art. 2 pkt 2 tejże ustawy przez ów zarząd rozumie się również prezydenta miasta. Także to prezydent wyszedł z inicjatywą przeznaczenia w budżecie m.in. 850 tys. na dotację dla Siarki, nie rada.

Mar
1 rok temu
Reply to  resFT

Człowieku, zgodnie z ustawą o finansach publicznych inicjatywa w sprawie sporządzenia projektu uchwały określającej budżet miasta na prawach powiatu przysługuje wyłącznie prezydentowi. Także to prezydent wyszedł z inicjatywą przeznaczenia w budżecie m.in. 850 tys. na dotację dla Siarki, nie rada.

ryMpał
1 rok temu
Reply to  resFT

Jeśli są takie kłopoty związane z radą? TO PREZYDENT POWINIEN UJAWNIĆ TE NIECNE ROZGRYWKI , ODWOŁAĆ CAŁĄ RADĘ POPRZEZ REFERENDUM I ZROBIĆ PORZĄDEK RAZ A DOBRZE.

obywatel3
1 rok temu
Reply to  ryMpał

Zobaczcie ile na klub przeznaczali poprzednicy? Na każdej prawie sesji poprzednich kadencji sport coś dostawał. Może pan redaktor zrobi takie zestawienie? Chyba,że rzetelny portal nie jest zainteresowany ujawnieniem kwot dotacji za poszczególnych prezydentów.

obywatel
1 rok temu
Reply to  resFT

To po co obiecywał (przecież radnym był kilka lat) – czyli co bezczelnie kłamał wszystkich z premedytacją , bezczelnie tylko aby dorwać się do kasy
i na stołek aby poobsadzać tylko swoich – tak z tego wychodzi – kolejny katolik co chodzi do kościoła ????

kasia
1 rok temu

Bozek musi odejsc.Tyle w temacie.

lila@wp.pl
1 rok temu
Reply to  kasia

Komentarz śmiechu warty :)))))))

dog
1 rok temu
Reply to  lila@wp.pl

a twój politowania :-[

obywatel3
1 rok temu
Reply to  lila@wp.pl

Popieram! Odejdź Kasiu!

Janusz
1 rok temu
Reply to  kasia

Ale kto na jego miejsce ? Jesteś chętna ?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
237
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content