Akcja dla Schroniska u Machowiaków: „Pobranie apki da karmę w psie łapki”

Lokalna aplikacja Tu Tarnobrzeg wraz z Tarnobrzeskim Stowarzyszeniem „Chrońmy Zwierzęta” postanowili połączyć siły i ruszyć z kampanią społecznie odpowiedzialną. Celem akcji jest zebranie 250 kg mokrej karmy dla zwierząt ze schroniska oraz zwiększenie świadomości mieszkańców o działalności i potrzebach schroniska.

Aby dołączyć do akcji wystarczy, że w dniach od 3 do 9 marca pobierzesz na swój telefon aplikację “Tu Tarnobrzeg”, która zadeklarowała się przekazać 100 gramów mokrej karmy za każde pobranie apki. Jeśli masz już aplikację a chciałbyś wziąć udział w akcji, możesz poinformować swoich znajomych.

Mając na uwadze, że aplikacja powstała z myślą o jej mieszkańcach i dla jej mieszkańców, Tu Tarnobrzeg wychodzi z inicjatywą realizowania kampanii społecznie odpowiedzialnych, które przyniosą korzyści lokalnej społeczności. – I tak planowaliśmy wydać te środki na promocję. Zamiast płacić Facebookowi i wysyłać pieniądze za ocean, chcemy szukać rozwiązań, które pozwolą nam osiągnąć podobne cele jednocześnie trzymając się ducha lokalnego patriotyzmu – mówi Tomek Kloc z Tu Tarnobrzeg.
Jak wziąć udział w akcji?

Aby pobrać aplikację wystarczy wyszukać “Tu Tarnobrzeg” w sklepach Google Play lub App Store albo kliknąć w ten link.

Schronisko u Machowiaków i Tu Tarnobrzeg zachęcają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w akcji. Więcej informacji na stronie dedykowanej akcji

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
myślenie nie boli
1 miesiąc temu

jest inne rozwiązanie aby mogło być darmowe prezenty dla zwierząt ale ja tego pomysłu nie zaoferuje ale wparcie w wśród ludzi zwierzaki maja a jak to mozna zrobic to jest proste rozwiazanie ale jak to mozna zralizowac……..

Bozo
1 miesiąc temu

A może byś rozwinął tą swoją myśl po polskiemu. Bo jak mniemam po twoim nicku ‚myślenie nie boli” to raczej cię jednak boli

Maciek
1 miesiąc temu

„Będą nowe psie pułapki”

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x