W Sandomierzu powołują „Klub 100”, elitarne grono kibiców

SKS Wisła Sandomierz powołuje „Klub 100”, czyli elitarne grono kibiców Wisły, którzy są gotowi regularnie finansowo wspierać klub.

„Klub 100” to inicjatywa skierowana do osób prywatnych oraz firm (podmiotów gospodarczych) a także instytucji zainteresowanych wsparciem finansowym działalności sandomierskiego klubu piłkarskiego.

„Klub 100” to przedsięwzięcie, którego celem jest budowanie i rozwój rodziny SKS Wisły Sandomierz. Zamiarem jest skupienie ludzi chcących kultywować bogatą tradycję Wisły, wspierać rozwój klubu, proponować, wdrażać inicjatywy mające na celu rozwój organizacyjny i społeczny klubu a także pomóc w integracji wśród lokalnej społeczności.

‼Załóż niebiesko-biało-czerwone barwy 🔵⚪️🔴 i dołącz do Nas!

‼Bądź aktywny! Buduj razem z nami najbliższą rodzinę Klubu Sportowego SKS Wisła Sandomierz. Przystąp do specjalnego programu „Klub 100” zrzeszającego kibiców, sponsorów, przedsiębiorców, widzów i wszystkich, którzy chcą dzielić swoje piłkarskie zainteresowania, ale też chcą spędzać razem czas przeżywając sportowe emocje.

‼Każdy klub sportowy ma swoją historię, tradycję, wizję, misję i wartości.

‼Każdy klub sportowy skupia lokalną społeczność, tworzy rodzinę i wspólnotę w przeżywaniu zarówno wielkich chwil, jak i tych mniejszych.

‼Każdy klub sportowy ma fanów idących z nim w ogień, wspólnie cieszących się z sukcesów i dobrych wyników, jak i wspierających po porażkach.

‼Każdy z kibiców to głos, a im ich więcej tym krzyk jest bardziej donośny i silniejszy!

Możesz inspirować i aktywnie uczestniczyć w przedsięwzięciach organizowanych przez SKS Wisłę Sandomierz, możesz tworzyć i budować społeczność klubową, możesz tworzyć inicjatywy, możesz się zintegrować i być bliżej klubu niż tylko na trybunach. Możesz stać się częścią historii, która sięga prawie 100 lat.

Po co miałbyś to robić? Głównie dla własnej satysfakcji ale poza tym jako uczestnik „KLUBU 100” SKS Wisły Sandomierz zyskujesz:

👉 – możliwość promocji logotypu firmy, imienia i nazwiska podczas meczów rozgrywanych na stadionie w Sandomierzu, w przekazach medialnych a także w mediach społecznościowych,

👉 – kreowanie wizerunku własnej osoby, firmy jako rzetelnej i odpowiedzialnej społecznie

👉 – możliwość posługiwania się tytułem Członka KLUBU 100 SKS Wisła Sandomierz we własnych działaniach promocyjnych

👉 – Członkowie KLUBU 100 otrzymują bezpłatne wejście na wszystkie mecze ligowe i pucharowe Wisły a także spersonalizowaną kartę członkowską KLUBU 100

‼Aby stać się członkiem „Klubu 100” należy wypełnić deklarację członkowską i zapoznać się z regulaminem.

‼W deklaracji należy zadeklarować miesięczną wpłatę nie mniejszą niż 50 złotych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na adres mailowy wislasks@gmail.com lub messenger w wiadomości prywatnej. Prześlemy deklarację oraz regulamin.

Urządzamy pokój małej dziewczynki

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
maniek z dwikoz
1 rok temu

wisla z kim ty trzymosz?

heniek z bagien
1 rok temu

a lidlla jak niebylo tak nima

józek z wólki
1 rok temu

w stodole jest,były zdjęcia

heniek z bagien
1 rok temu

jozek ty puszczasz spamy dla tyg nad

walt
1 rok temu

ciekawa inicjatywa ale z tego co mi wiadomo to z okolicznych miast tylko w Mielcu i w Rzeszowie to wypaliło.
w Tarnobrzegu wyszło średnio czy raczej słabo zresztą ci co wprowadzali ten pomysł szybko zostali pogonieni przez jajecznicę i kiełbasę a klub ku uciesze gawiedzi wrócił na łaskę i jest na garnuszku miasta.
nie trudno więc zakładać,że pewnej bariery nie przeskoczy finansowany przez magistrat i prowadzony przez zblatowanych z magistratem działaczy.

życzę jednak powodzenia bo usługi w Sandomierzu i same lokale gastronomiczne mają czasami takie obroty (bywam na rynku tam to widzę ilu gości w restauracjach a dajmy na to burger droższy niż w Tbgu o dobre 30% nierzadko) że kto wie może się skuszą 😉

henry
1 rok temu

ze co? ze niby mamy placic na to dziadostwo? najpierw zrujnowali do reszty to miasteczko a teraz chce zeby ludzie placili na jakies badziewie takiego wala

wolka
1 rok temu

elitarne grono ahahahahahahahha dobre

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content