Listopadowa kąpiel dla Hospicyjnego Domu Aniołków we wtorek, o wschodzie słońca

1 listopada odbędzie się kolejna z cyklicznych kąpieli w ramach charytatywnej akcji Jezioro Aniołów.  Spotykamy się we wtorek (1 listopada) od g. 6.00, wspólne wejście do wody o 6.22.

Kąpiel będzie odbywała się na plaży przy głównym wjeździe nad Jezioro Tarnobrzeskie, po prawej stronie pomostu.  W programie wspólne powitanie słońca i wejście do wody trzymając się za ręce. Tradycyjnie prosimy ubrać się na biało, można też zabrać „anielskie” akcesoria.
 
Rozświetlmy i wspólnie zacznijmy ten wyjątkowy dzień.
 
Zapisy przez stronę www.jezioroaniolow.pl – tam należy kliknąć „pomagam”, uzupełnić formularz i pobrać numer startowy (postępując według instrukcji na stronie).
 
Finansowo akcję można wesprzeć wrzucając datki do puszki fundacji podczas kąpieli lub przez wpłatę na zbiórkę internetową https://zrzutka.pl/anielskiewsparcie
 
Swoim udziałem i wpłatami wspieramy budowę Hospicyjnego Domu Aniołków. Jest to placówka dla dzieci cierpiących na nowotwory, mieści się w gminie Zaleszany. Pomysłodawcą, opiekunem oraz budowniczym ośrodka jest Fundacja Z Serca Dla Serca.
 
Rodziny z naszych okolic, które zmagają się z chorobą dziecka, muszą szukać pomocy w ośrodkach oddalonych o około 100 km od miejsca zamieszkania. Placówka powstaje na styku 3 województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Będzie zapewniać opiekę paliatywną, medyczną, rehabilitacyjną i duchową czterdziestu małym pacjentom.
 
info: organizator
foto: archiwum

Alergia na cytrusy – występuje częściej niż myślisz

 

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ODYSEUSZ
1 rok temu

Czy powyższe Hospicjum żebrająć o dobroczynność od sponsorów będzie w przyszłości pobierało opłaty za leczenie i pobyt w niej dzieciaków ? Czy ktoś zadał to pytanie ?

Walet
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

tylko z NFZtu.

Lans
1 rok temu

Lans

000FWSTRDM1AE5JC-C122-F4.jpg
Co na to sanepid?
1 rok temu

Jedna z moich znajomych się wykąpała miesiąc temu no i dostała zapalenia płuc na tydzień, leżała w łóźku.Ciekawe ile osób z niską odpornością tym razem zachoruje po anielskiej kąpieli? Co na to sanepid? Jeszcze niedawno tak bardzo troszczył się o nasze zdrowie a tu nic?

Doda
1 rok temu

Ja już się kąpałam kilka razy i nic mi nie było poza tym nikt nikogo nie zmusza kąpiesz się na własną odpowiedzialność

Dorian
1 rok temu

Widzę, że NW24 zrobiło mały progres w pistaci nie wrzucenia 250 zdjęć z tego żałosnego widowiska

Szczepan
1 rok temu
Reply to  Dorian

bo to zapowiedź wydarzenie.
w relacji pewnie będą zdjęcia

walt
1 rok temu

a ja poproszę o zdjęcia tych śmiałków co im pogoda nie przeszkodziła w niesieniu inspiracji,pomocy i dobra 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content