Prezydent Bożek o poparciu polityków i manipulacji wynikami

O poparcie polityków w kampanii wyborczej oraz manipulacje wynikami zapytaliśmy prezydenta Dariusza Bożka. W przestrzeni publicznej pojawiły się opinie, zarzucające włodarzowi miasta niekonsekwencje w tych obszarach. Czy miała ona miejsce?

MANIPULACJA WYNIKAMI

W trakcie konferencji prasowej, która odbyła się w miniony wtorek, prezydent pokazał ulotkę, kolportowaną przez swojego kontrkandydata w walce o urząd włodarza Tarnobrzega. Broszurka ta przedstawia procentowy podział głosów w pierwszej turze, uwzględniając jedynie dwa wyniki – starającego się o reelekcję Dariusza Bożka oraz pozostałych kandydatów.

– Do jakiego poziomu trzeba zejść, taka manipulacja (…) Bożek 5 712 głosów, 32,79 procent, a wszyscy pozostali 67,21 procent, wszyscy pozostali nie chcą Bożka – mówił prezydent. – A gdyby teraz posłużyć się tym samym językiem manipulacji, Łukasz Nowak 28 procent, pozostali kandydaci 71 procent. Co to znaczy? 71 procent mieszkańców naszego miasta nie chce PiS-u. Proszę Państwa, fajnie jest posługiwać się manipulacją? Nie – tłumaczył Dariusz Bożek.

– Szanowni Państwo, znacie mnie nie od dzisiaj i wiecie, że to nie jest mój język. Pokazałem to tylko dlatego, żeby pokazać, do jakiego poziomu można się zniżyć. Idźcie do wyborów, ja wam gwarantuję, że nie będzie takiego języka – dodał.

W tym miejscu przypomnieliśmy prezydentowi jego komentarz do wyników referendum, w sprawie lokalizacji spalarni nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Przeciwko tej lokalizacji opowiedziało się wówczas 5070 osób, za było zaś 585 osób. Frekwencja wyniosła 15,70 % .

Poproszony przez nas o komentarz do tych wyników, prezydent Bożek powiedział cyt: „Nie zgodzę się ze stanowczym sprzeciwem. Przypominam, że uprawnionych do wzięcia udziału w referendum było ponad 36 tys. mieszkańców. Przeciwko spalarni, przypominam oddalonej nie mniej niż 1000 metrów od jeziora było 5070. Proszę z łaski swojej zobaczyć, że to 13,7% wszystkich którzy mogli pójść do głosowania. Osoby, które nie wzięły udziału w głosowaniu także wyraziły swoje zdanie na temat miejsca czy ewentualnie zakładu odzyskania energii czy przetwarzania termicznego odpadów więc myślę, że takimi kategoriami , takimi liczbami powinniśmy operować żeby nie wprowadzać mieszkańców w błąd bo także czytam, że 90% mieszkańców jest przeciwko spalarni no nie prawda 13,7% to jest zdecydowana różnica”- koniec cytatu ( na ten temat pisaliśmy w artykule pn.„Osoby, które nie wzięły udziału w głosowaniu także wyraziły swoje zdanie na temat” – prezydent D. Bożek o wyniku referendum ws. lokalizacji spalarni )

POPARCIE POLITYKÓW

W trakcie wieczoru wyborczego, komentując wyniki pierwszej tury, prezydent Bożek zaznaczył cyt: „Przede wszystkim będę zabiegał o poparcie ludzi, mieszkańców naszego miasta, oni są najważniejsi. Jak Państwo widzicie, można ściągać tuzy polityczne z rożnych stron świata, nie przekłada się to na ludzi. Bo każdy mieszkaniec naszego miasta ma swój rozum i on doskonale wie, na kogo będzie głosował, komu uwierzy. Nie tym, którzy są 200-300 km od Tarnobrzega i udzielają poparcia kandydatowi…drodzy Państwo, pozwolicie, ze już nie skomentuje dalej” – koniec cytatu (pisaliśmy o tym w artykule pn. Dariusz Bożek: Przede wszystkim będę zabiegał o poparcie ludzi, mieszkańców naszego miasta )

Kilka dni później, prezydentowi poparcia udzielili minister Barbara Nowacka i poseł Paweł Kowal, w miniony wtorek zaś wojewoda podkarpacka i jej zastępcy. Przy okazji konferencji prasowej, która odbyła się w miniony poniedziałek, prezydentowi Bożkowi przypomnieliśmy jego słowa.

Dariusz Bożek skomentował to w następujący sposób cyt: „Faktycznie, nie chodzi o zabieganie, natomiast są politycy, którzy mnie znają i ja ich dobrze znam, bo to nie są osoby anonimowe. Bo to nie jest tak, ze nagle pojawia się polityk, który pierwszy raz widzi człowieka i nie pamięta jego imienia i nazwiska. Z panem Kowalem znamy się od kilku ładnych lat, z panią minister Barbara Nowacka również, zresztą wielokrotnie to pani minister podkreślała, i to są osoby, z którymi się świetnie znam i doszły do wniosku, ze w tej sytuacji chcą mi udzielić takiego wsparcia” – koniec cytatu.

Subskrybuj
Powiadom o
71 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Batman
1 miesiąc temu

Czy Kowal i Wojewodowie są „200-300 km” od nas? Przypominam, że są to wpływowe persony na Podkarpaciu, a nasze miasto też jest jego częścią. Dobrze, że możemy liczyć na osoby związane z obozem rządzącym

Tarnobrzeżanin X
1 miesiąc temu
Reply to  Batman

kasę w województwie rozdaje sejmik, który dalej pozostał PISowski …. ale już bez śpiącego Jasia mleczarza …. czyli bez radnych z Tbg 🙁

veritas
1 miesiąc temu

Redaktor jest na etacie u Łukasza? Bo jego pytania są kierowane tylko do Darka. Odnoszę wrażenie, że nw24 jest wybitnie nieprzychylne tylko jednemu z kandydatów.

Odi
1 miesiąc temu
Reply to  veritas

Zgadzam się. Stronniczość na niekorzyść Bożka w nw24 bije po oczach.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Odi

Ha ha ha
– dobre te wasze płacze ,

LITOŚCI towarzysze z komitetu KOZ

– chyba nie chcecie powiedzieć nam tu wszystkim , że

TERAZ MÓWI PRAWDĘ
BO PRZEDTEM SIĘ POMYLIŁ ???

chyba , że
TERAZ SIĘ POMYLIŁ ???

Gdzie jest PRAWDA tego chyba już nawet oszust i kłamca NIE WIE ??

Józiek
1 miesiąc temu
Reply to  Odi

Bzdura, redakcja słusznie skojarzyła dwa fakty. Trudno na tej podstawie ferować takie wyroki.

mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  veritas

Redaktor z tego portalu zadawał jako jedyny pytania wszystkim kandydatom. Tylko ślepy tego nie widzi. Reszta reporterów w mieście powiela i przekazuje bezkrytycznie informacje, które przekazują im rozmówcy.

Dżesika
1 miesiąc temu
Reply to  veritas

Jak już pytasz o takie sprawy to zapytaj kogoś z Leliwy czemu tak non stop reklamują tylko Bożka

Hedwiga
1 miesiąc temu

Głosując w referendum w sprawie spalarni są tylko dwie możliwości. ZA ALBO PRZECIW
Natomiast w wyborach, w których o urząd prezydenta walczy 7 kandydatów trzeba liczyć się z tym, że do drugiej tury wejdzie ich zaledwie dwóch, więc nasz głos będzie miał dalsze znaczenie i przełoży się na poparcie kandydata, którego niekoniecznie poparlismy w 1 turze. Zatem to żadna manipulacja

Olo
1 miesiąc temu
Reply to  Hedwiga

Bożek zarzucił Nowakowi manipulację wynikami mówiąc, że to nie jego język. Można chyba powiedzieć, że prezydent kłamał mówiąc, że to nie jego język ponieważ jego komentarz, który mu NW24 przypomniało do wyników referendum nie pozostawia złudzeń. Sam w okropny sposób bezczelnie manipulował wynikami, oj gubi się nasz prezydent. Tak to jest jak ciepła posadka na kolejne 5 lat się oddala…

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Olo

Kiedy KŁAMCA KŁAMIE ??

Olo
1 miesiąc temu
Reply to  Olo

Oddalają to się ciepłe posadki od pisich tyłków . Nowak to ma takie pojęcie o rządzeniu ,jak o astronomii . Jakby pół kroku za nim nie było zawsze Kalinki to może bym i wierzył w te jego farmazony,umowy ,deklaracje i zobowiązania . A tak to mrzonki „małego Łukaszka” o stołku . A tak w ogóle to pisi wodz ” żoliborski kurdupel” to wie o istnieniu Nowaka? Bo o nieudaczniku Kalince to pewnie słyszał ….

Lechu- bis
1 miesiąc temu
Reply to  Hedwiga

„Głosując w referendum w sprawie spalarni są tylko dwie możliwości. ZA ALBO PRZECIW”

A nie, bo jest jeszcze jedna możliwość. Można być ZA a nawet PRZECIW.

Wojtas
1 miesiąc temu
Reply to  Lechu- bis

2/3 nie chcialo Bozka w 1 turze, popierajac innych kandydatow. Ale w drugiej juz tak nie bedzie. Wiec to jest manipulacja PiSu

Yyyy
1 miesiąc temu

Ulubienica Pana redaktora odpadła w pierwszej turze, to Pan się przerzucił na Nowaka ?

Wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  Yyyy

Nie na Nowaka tylko też na Bożka
Czy w tym urzędzie myślą a że już w tym Tarnobrzegu same niedorozwóje
PO i turze Bożek twierdził ze ci którzy zjechali i popierali kontrkandydatowi nie przyczyni się do wygrania bo mieszkańcy wiedzą lepiej
Pełna zgoda wiedzą lepiej niż Nowacka i w niedzielę po żegnają Nowacka i Bożka

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

A taki bezpartyjny miał Bożek być a tu PO PSL I TRZECIA DROGA go popierają. Panie Bożek miał pan 5,5 roku na dobre działanie i poparcie , ale nic wielkiego pan nie zrobił prócz na sam koniec drogi na które miasto miało kasę z POLSKIEGO ŁADU PISU

Walu
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Ale PiS juz nie rzadzi, wiec teraz trzeba liczyc na wspolprace z koalicja rzadzaca

Lechu- bis
1 miesiąc temu
Reply to  Walu

Ona szybko odejdzie.

kLAKIER Bożka
1 miesiąc temu

Klakierzy nie znajdują niczego mądrego na usprawiedliwienie swojego prezydenta, który gubi się i mija się z prawdą atakują dziennikarza, który jako jedyny w mieście odważył się zadawać pytania urzędującemu. Słabe to jak cała ta prezydentura, którą to prezydent Bożek podsumował słowami, że „nie musieliśmy się wsytdzić za niego” TO JEST OSIĄGNIĘCIE OBECNEJ WŁADZY, ja pierd…ę

Wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  kLAKIER Bożka

A jednak parę decyzji wstydu było i to Pamiętamy

OLO
1 miesiąc temu
Reply to  kLAKIER Bożka

Kto myślał lub myśli inaczej musi się liczyć z atakiem klakierów, pokrytym uśmiechem na twarzy, atak który przecież nie jest hejtem. Bezpośrednia krytyka innych bez uśmiechu, już hejtem jest.

Jak dziennikarz mógł się ośmielić zadawać pytania? Tego nie przewidzieli, że są jeszcze ludzie, którzy pytać się nie boją i należycie wypełniają swoją rolę.

PełO
1 miesiąc temu

PO nie poparło Bożka a jedynie Kowal. Bez PO żaden prezydent nie będzie miał większości w radzie miasta

Wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  PełO

I tak sobie będą rządzić bez poparcia społecznego
Wiekosc w niedzielę dokona negatywnego wyboru i Nowak zostanie prezydentem
Bożek został prezydentem bo ludzie nie chcieli pisu
Tyle tylko ze Bożek szybko o tym zapomniał i odznaczał pisowców

Grunt
1 miesiąc temu
Reply to  Wyborca

A tam będą rządzić to dla nich najmniej ważne, ważne, że 20 tys miesięcznie będą przytulać na swoje konta dla dobra miasta.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  PełO

Jakbyś zjadł taki wypasiony obiad w urzędzie na koszt ( chyba) mieszkanców
TO BYŚ NIE POPARŁ??

Janek
1 miesiąc temu

Dariusz, mówisz o manipulacji wynikami, a sam przez 5,5 roku byłeś największym manipulantem. Wiem, że jesteś hist(e/o)rykiem, ale wiedz, że matematyka działa w dwie strony i 32% na Ciebie, to jednocześnie 68% przeciwko Tobie. Chciałeś być błyskotliwy, wiem…

dystans
1 miesiąc temu
Reply to  Janek

właśnie o tej manipulacji mówił… chciałes zabłysnąć janku?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  dystans

Tylko się tłumaczył jak KTOŚ
kogo się na kłamstwie złapie !
Nie usprawiedliwiaj
manipulancie z komitetu KOZ manipulanta !

Emerytka
1 miesiąc temu

Panie Prezydencie, dziękujemy za potańcówki, morsowanie, parkometry, mega spalarnię! Według mnie nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

Lechu- bis
1 miesiąc temu
Reply to  Emerytka

A mnie ino aniołków nad jeziorem potrzeba 🙂

Zatroskany
1 miesiąc temu

Pan Bożek już z tych emocji ledwo się trzyma. Dobrze, że schował do szafy Pana Mirka Plutę i Łukasza Mędrykowskiego.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Zatroskany

A gdzie stępien i szwagier ???

poinformowany
1 miesiąc temu
Reply to  Zatroskany

Schowany jest również słynny kolega fotograf, pan Busz. Jeden z dwóch zatrudnionych przez prezydenta fotografów. Schowany a do końca 2024 ma umowę i pobiera nie małe pieniądze. Wiadomo dlaczego prezydent również się z nim nie pokazuje? Pan Janusz H. opublikował na FB odpowiedź na jego wniosek o udostępnienie informacji publicznej na temat pana Buszka. Zarobił niemało z publicznej kasy od początku kadencji a sie nie narobił. Efektów jego prac nie widać ale grunt, że prezydent swoim kolegom nie da z głodu umrzeć.

Lechu- bis
1 miesiąc temu
Reply to  poinformowany

A Donalduś swojego fotografa zwolnił z pracy przed emeryturą.

Galerianka
1 miesiąc temu

Panie Prezydencie, czy wiadomo coś w sprawie galerii w centrum? Mam nadzieję, że inwestor Pana nie wyc_ujał? Bo wie Pan, obietnice wiąża tylko tych, którzy w nie wierzą. Oby ci za Panem też tego nie zrobili, bo suabo by było…

Żenada
1 miesiąc temu
Reply to  Galerianka

Galerią to było lata temu na papierze, teraz to jakaś biedronka na sterydach. Tyle, że nadal na papierze.

Młody mieszkaniec
1 miesiąc temu

Panie prezydencie, czy to prawda, że jeśli Pan wygra to Mirosław Pluta będzie drugim viceprezydentem? Co z rozszerzeniem parkometrów na ulice Sokolą, 1-maja oraz Dekutowskiego, czy zamierza je pan wprowadzić? Co z krawężnikami przy rondach na obwodnicy, które miały być naprawione, a od 1,5 roku są rozwalone? Niech pan zdejmie różowe okulary…

obywatel
1 miesiąc temu

Przecież kolegi NIE wyrzuci
A MIASTO BOGATE i stać na jeszcze jednego darmozjada za 20 koła /mc.
Frajerzy z Tbg zaplacą jak za wodę płacą i wykup udziałów wodociagów ??

Przyjechało kilku z
KOMITETU
( KOALICJI) OSZUSTÓW

i myśli stary DZIADek,
że turyści go wybiorą z W-wa czy Rzeszowa ??

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu

Panie Bożek jak to w końcu będzie z tą spalarnią śmieci nad jeziorem . Najpierw pan żeś to ukrywał przed opinią publiczną , później bagatelizował zagrożenia a na sam koniec przed wyborami nabrał wody w usta i udaje głupa że nie ma tematu na obecną chwilę !!!???

prorok
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

A już od niedzieli nie będzie Plutina ani bezBozka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obywatel
1 miesiąc temu

Manipulant to ZA MAŁO ?

SZAMAN to SZAMAN !

A historyk to historyk
– wszystko napisze i uzasadni w razie potrzeby !

Czarodziej jakich mało w tym mieście
A DOPŁATY DO WODY TO KIEDY
dla mieszkanców do chōya ???

taka prawda
1 miesiąc temu

Najważniejsza jest zabawa

111896_b-—-kopia
obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  taka prawda

Co jak co ale belfer bawić się lubi i to na całego !
Cała jego kadencja to była tylko zabawa nieustająca !

S, ZERODMIESCIE
1 miesiąc temu

PANIE MIASTO W SFERZE GOSPODARCZEJ NA KOLANACH, W STOSUNKU DO SASIADOW, DOBREJ PRACY TU BRAK, ZADNEGO NOWEGO ROZWOJU PRZESTRZENNEGO OSIEDLI PODMIEJSKICH, NIE BUDUJE SIE NIC, WIEC NIE OSMIESZAJ SIE JUZ PAN Z TYMI SWOIMI CYFERKAMI I OPOWIADANIEM BAJEK BEZ POKRYCIA, NIE ZDALES PAN EGZAMINU JAKO PREZYDENT TEGO MIASTA I TYLE W TEMACIE ,CZAS NA ZMIANY, WIELKIE ZMIANY W BIALYM DOMU

Zibi
1 miesiąc temu

Bozek widac straszny strch w Twoich oczach szukaj chlopie roboty w szkole wystarczy tego

As
1 miesiąc temu

Pan Prezydent na debacie mówił o terenach inwestycyjnych przy obwodnicy. Przy jakiej obwodnicy ja się pytam? Czy przy tej drodze o szerokości pasa 2,35 metra ? Nawet powiatowe drogi mają standard 3 metry szerokości

Donek serduszko
1 miesiąc temu
Reply to  As

Dokładnie, teraz jeszcze poprzecinana przejściami dla pieszych, obwodnica, kabaret.

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  As

Chcieliście obwodnicy, to ją macie. A że zbudują ją po tarnobrzesku, to było wiadomo od samego początku, nawet zanim zaczęło się projektowanie. Skoro nie sprzeciwialiście się wykonywaniu po tarnobrzesku kolejnych ciągów dla rowerzystów, to dlaczego obwodnica miałaby być zbudowana nie po tarnobrzesku? Uważam też, że kolejne drogi również będą robione po tarnobrzesku, niezależnie czy wygra Bożek czy Nowak, bo o parametrach technicznych dróg decydują de facto urzędnicy niższego szczebla, a ci pozostaną w większości ci sami.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Jaka ” obwodnica” ???

Zwykła droga miejska o nazwie
” obwodową”!

Jak chcesz waść zobaczyć obwodnicę to najbliżej w GRĘBOWIE .

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

A to jasne że to obwodnica tylko z nazwy. Realnie to opaska śródmieścia przystosowana do ruchu jednośladów i osobówek. Podobnie jak w przypadku ciągów dla rowerzystów chodziło głównie o wyprowadzenie rowerów poza jezdnię, tak w przypadku „obwodnicy” chodziło głównie o wyprowadzenie ciężarówek poza śródmieście. W obu przypadkach zapewniono parametry części dróg dla ruchu wyprowadzanych pojazdów bliskie minimalnych dozwolonych.

Zosia
1 miesiąc temu

Panie prezydencie, a co pan na to?
https://www.facebook.com/share/p/Ufb62B6XhaKZPnYn/

Marszałek rotacyjny
1 miesiąc temu

Czas na młodego i zmiany.

Jjjbrae
1 miesiąc temu

Szedłem dzisiaj koło obwodnicy i powiem szczerze, że jakbym się dobrze postarał to bym ją przeskoczył

znany influoncer jutuber i tik toker
1 miesiąc temu
Reply to  Jjjbrae

To ty jesteś miszczem świata w lekkiej atletyce

Pomysłowy
1 miesiąc temu

Zapewne. Wystarczy kijek do nordic walkingu i hop, już się jest na drugiej stronie. Ta obwodnica w niektórych miejscach mogłaby być szersza , zwłaszcza od ronda ul. Sikorskiego w kierunku do stacji kolejowej. Wystarczyło tylko pobocza asfaltowe wykonać o szerokości chociaż po 2,5 metra każde.

obywatel
1 miesiąc temu

Rekord świata to chyba ponad 8 metrów
A TEN BUBEL to ma z SIEDEM ??

JDJB
1 miesiąc temu
DJB
1 miesiąc temu

Panie Prezydencie dziękujemy za dwa przejścia na obwodnicy. Według mnie były bardzo potrzebne, nawet mimo tego, że prędzej skorzystają z nich sarny i jelenie. Oby tych ostatnich poszło jak najwięcej do wyborów

Tarnobrzeżanin X
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Potrzebne …. ale to trzeba było uwzględnić na etapie projektowania/wykonawstwa i stworzyć bezkolizyjne przejścia np. tunele. Teraz to są poniekąd spowalniacze pseudo-obwodnicy, dzięki którym szczególnie tranzyt pewnie wybierze drogę przez centru miasta niszcząc doszczętnie główne drogi Sikorskiego/Sienkiewicza/Warszawską 🙁 ….ale dupowłaz DJB pozostanie dupowłazem.

Pomysłowy
1 miesiąc temu

To nie oryginalny DJB pisze. Nie wyczułeś ironii w tekście?

Odp
1 miesiąc temu

No to jest wina kierowców większej ilości bo każdy chce ostrzeczedzic parę złotych i parkują gdzie się uda a co mają powiedzieć piesi jak się czują nie pewnie na chodniku więc niech powstają większe dziury a potem się zobaczy ile kosztuje naprawa zawieszenia a samochód to nie jest tak zabawka dla dzieci ale czy o tym kierowcy wiedzą bo każdy chce wygody jak na nią jest stać

Tarnobrzeżanin X
1 miesiąc temu
Reply to  Odp

Możesz to przetłumaczyć na język zrozumiały.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Może SZWEDO będzie się cieszył , iż jelenie , sarny i dziki mają przejście !
Jeszcze tylko i wiecznie trzeba

LATARNIE

postawić co 25 metrów wzdłuż całej tzw ” obwodnicy ”
ABY SARNY , DZIKI A zwłaszcza JELENIE mogły trafić do tych przejść

A I JAKIEŚ znaki informacyjne dla Sarn, dzików i jeleni by się przydało aby wiedziały w którą stronę się udać do przejścia ???

” OBWODNICA BOŻKOWA ” to cud techniki – jeszcze kilka lat , że 100 mln
I MOŻE COŚ będzie PODOBNEGO do obwodnicy ( jak dołożą po pół metra do pasa każdego ).

Jumper
1 miesiąc temu

Gdy człowiek ma 18 lat to dyrektor szkoły, którego częściej nie ma niż jest, pozwala uczniom na wszystko i nie ma bladego pojęcia o tym co się w jego instytucji dzieje to wspaniały dyrektor. Niemal 20 lat później pewne rzeczy widzi się wyraźniej i mogę stwierdzić: Dupę mieliśmy a nie Dyrektora. Dupę mamy a nie Prezydenta ( mam nadzieję, że już niedługo). Tak jak LO z najlepszego w mieście zeszło na psy i tak samo na psy schodzi Tarnobrzeg.

Tarnobrzeżanin X
1 miesiąc temu

Ciężko oceniać Nowaka bo jeszcze prezydentem nie był …. ale widać to złośliwe cwaniactwo Bożka …. ja to sobie mogę odwracać rzeczywistość … ale inni to manipulują.

Łukasz popiera mnie PIS
1 miesiąc temu

Łukasz popiera mnie PIS

kk
Pomysłowy
1 miesiąc temu

Nie siej fermentu, nie uprzedzaj faktów. Czas pokaże czy i kto nim będzie. Cierpliwości.

stowarzyszenia
1 miesiąc temu
Reply to  Pomysłowy

Nie chcieliśmy się wlączać w kampanię wyborczą ale jestesmy zbulwersowani i oburzeni zachowaniem prezydenta Bozka.Nie usłyszeliśmy ani wyjasnień ani przeprosin co do nierównego traktowania stowarzyszeń. Dlatego wystosujemy wniosek do Najwyższej Izby Kontroli o zbadanie przydziału grantów dla ngo’sów w Tarnobrzegu, o sprawdzenie dofinansowania stowarzyszenia Fram i Wozowni przez UM oraz o bezprawny udział radnego Damian Sz. we władzach Framu. 5 lat nadużyć już wystarczy !!!!!

Fryderyk
1 miesiąc temu

Oni są moim najlepszymi kandydatami na prezydenta i kropka!

biedronka-premium-tarnobrzeg-2
Nowak jedyna szansa dla miasta
1 miesiąc temu

Skąd się wzięły obecne inwestycje w mieście? Z pieniędzy z KPO których obowiązkiem prezydenta było pozyskanie. Wiele z tych projektów pisali poprzednicy, dobrze że prezydent Bożek je wykonał. To absolutne minimum jakie ma wykonać KAŻDY inny prezydent,burmistrz czy wójt
https://www.facebook.com/1622737200/videos/771558961737593/

Postaw mi kawę na buycoffee.to
71
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content