Prezydent Nowak wskrzesił komisję ds. Jeziora Tarnobrzeskiego
W tarnobrzeskim magistracie znów działa komisja ds. Jeziora Tarnobrzeskiego. Podobny organ został powołany za prezydentury Norberta Mastalerza, a jego głównym zadaniem było wyznaczanie kierunków zagospodarowania


