Członkinie i członkowie tarnobrzeskiego klubu BodyMors oficjalnie zakończyli sezon zimowych kąpieli w Jeziorze Tarnobrzeskim. Ostatnie, wspólne wejście do akwenu, odbyło się w minioną sobotę. Kolejny
Enea Siarkopol Tarnobrzeg odpadł w półfinale bieżącej edycji Ligi Mistrzyń. Obrończynie tytułu przegrały „złoty mecz” z TTC Berlin eastside i muszą się zadowolić 3-4 miejscem
Z okazji Światowego Dnia Okulistów i Okulistyki serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie medyczne pod hasłem: „Lepszy wzrok – to lepsze życie”. Już 9 maja 2025
Na sesję Rady Miasta Tarnobrzega wraca temat przekazania Tarnobrzeskiemu Towarzystwu Budownictwa Społecznego dwóch działek, należących do miasta. Za pierwszym razem uchwała nie została podjęta, w
Na kwietniowej sesji Rady Miasta Tarnobrzega, radni o zdecydują ewentualnej sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 0,6045 ha. Na nieruchomości tej znajdują się budynki, które
1 maja rusza sezon nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Oznacza to, że za wjazd i zaparkowanie samochodu dłużej niż 30 minut, trzeba będzie zapłacić. Opłata za wjazd
Żadna nowoczesna firma nie obejdzie się bez sprawnego zaplecza technologicznego – od licencji na oprogramowanie po stacje robocze i urządzenia sieciowe. Gdy infrastruktura szybko rośnie,
Niektóre objawy pojawiają się cicho – przybierasz na wadze, choć nie zmieniłaś diety. Ciągle jesteś zmęczony, ale winisz za to stres. Przestajesz miesiączkować, ale mówisz
Rok 2025 to wyjątkowy moment dla Społecznego Stowarzyszenia na rzecz Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu, które świętuje 20-lecie działalności. Przez dwie
„Podkarpacie w Europie” to hasło konkursu fotograficznego, który Teresa Kubas-Hul, Wojewoda Podkarpacka organizuje wraz z WSPiA Rzeszowską Szkołą Wyższą. Konkurs potrwa do 30 kwietnia. Nagrodą
XLIV edycja Biegu Siarkowca już w niedzielę 27. kwietnia br. w Tarnobrzegu. Start biegu głównego zaplanowano na godzinie 11.30 z parkingu dla aut ciężarowych w
Przed seniorską drużyną MKKS Siarki najważniejsze mecze w sezonie, których stawką będzie awans do II ligi. Reaktywowany kilka miesięcy temu zespół, w turnieju półfinałowym zajął
Grupa Siarkopol Tarnobrzeg – Zakłady Chemiczne nadal z tarnobrzeskimi tenisistkami. Nowa umowa sponsorska podpisana została w środę 23 kwietnia. video: Piotr Morawski