Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Wskaż problemy społeczne miasta

Październik 21, 2013 12:18 PM

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie informuje, że działając na podstawie art. 17 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 182) rozpoczęte zostały prace w celu opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2014-2020.

W dążeniu do zapewnienia pełnej możliwości udziału w tym procesie przez przedstawicieli środowiska lokalnego przewidziano różnorodne i demokratyczne formy uczestnictwa. Obejmują one: wypowiedzi za pomocą ankiety, możliwość wypowiadania swoich propozycji w trakcie interaktywnych warsztatów oraz wyrażanie uwag podczas konsultacji społecznych projektu Strategii.

W związku z powyższym MOPR w Tarnobrzegu zaprasza wszystkich, którzy zechcieliby uczestniczyć w procesie budowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Tarnobrzega do wypełnienia załączonego formularza ankiety, mającej na celu identyfikację problemów społecznych w naszej gminy. Ponadto, istnieje możliwość zgłoszenia własnego pomysłu na inicjatywę w sferze społecznej. Formularze zgłoszeń można wypełnić zarówno w trybie on-line poprzez Internet, jak również metodą tradycyjną poprzez wypełnienie wydrukowanego formularza, który można pobrać i wypełnić ręcznie w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu, przy ulicy M. Kopernika 3 pokój nr 220.

Odnośniki internetowe:

Formularz do oceny problemów społecznych Miasta Tarnobrzega (do wypełnienia przez Internet )

Formularz do zgłoszeń oddolnych propozycji działań w sferze społecznej w Tarnobrzegu (do wypełnienia przez Internet)

W obu przypadkach termin składania wypowiedzi ankietowych upływa w dniu 25 października 2013.

info: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>