Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na relację video ” na żywo” z konferencji w UM Tarnobrzeg

Luty 4, 2015 12:30 PM

Zapraszamy na relację video ” na żywo” z konferencji w UM Tarnobrzeg. Konferencja która odbędzie się w czwartek 5. lutego, dotyczyć będzie reorganizacji Urzędu Miasta, a także spraw budżetowych. Początek godz. 10.

9 Responses to Zapraszamy na relację video ” na żywo” z konferencji w UM Tarnobrzeg

  1. Głos na G. Kiełba Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 15:50

    Grzesiek Kiełb ! Grzesiek Kiełb ! Grzesiek Kiełb !

  2. Głosowałem na G. Kiełba ! Odpowiedz

    5 lutego 2015 at 10:24

    Grzesiek Kiełb ! Sprząta po Mastalerzu ! Grzesiek Kiełb ! Obniżył zarobki naczelników Edukacji i Architektury o 45 % . Nie będzie nagród po 13-14 tyś złotych. Będzie modernizacja zadaszeń na targowisku . Czynsz w siedzibie Platformy Obywatelskiej wynosi 5 zł za metr kwadratowy gdzie w podobnych lokalach w Tbg wynosi 25-30 zł za metr kwadratowy . Grzesiek Kiełb zaczął sprzątanie w Tarnobrzegu ! Parkiem Technologicznym będzie zarządzał urząd miasta a nie zarząd. Gwiazda będzie bawiała się dalej klubem sportowym . Doradcy w urzędzie będą wygaszani. Grzesiek Kiełb prezydentem miasta !

  3. hehehe Odpowiedz

    5 lutego 2015 at 10:47

    Jacy Wy jesteście naiwni. Zobaczycie za parę miesięcy jak to nowy prezydent posprząta. Jestem tego pewien!!!!!

  4. sondaż Odpowiedz

    5 lutego 2015 at 11:04

    Na początku było koło ratunkowe,teraz miotła,a przydał by się młotek i to porządny żeby te bzdurne pomysły wybić sobie z głowy.Kariery im nie wróżę,4 lata i nic więcej.Mam nadzieję,że za cztery lata znajdzie się w końcu ktoś normalny, i nie będzie to ktoś z poprzedników.

  5. hehehe Odpowiedz

    5 lutego 2015 at 11:08

    A w ogóle to dodam, że Pani Rzecznik nie nadaje się na tą funkcję z jednej prostej przyczyny. Nie potrafi “sklecić ” jednego prostego zdania na konferencji prasowej, co jak na rzecznika jest dość dużym niedociągnięciem.

    • NM Odpowiedz

      5 lutego 2015 at 12:11

      Panie Wojtku, skończ Pan już te wycieczki.

      • hehehe Odpowiedz

        5 lutego 2015 at 14:24

        Panie Wąsik proszę się przestać podszywać……….

        • frd Odpowiedz

          5 lutego 2015 at 15:22

          uderz w stół a zainteresowany się odezwie ;)

  6. sondaż Odpowiedz

    5 lutego 2015 at 11:22

    Słabo słychać zadawane pytania.