Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Nowi naczelnicy w magistracie

Marzec 17, 2015 5:15 PM

Jolanta Kociuba, która przez ostatnie trzy miesiące pełniła funkcję doradcy prezydenta do spraw oświaty została Naczelnikiem Wydziału Edukacji i Zdrowia w tarnobrzeskim magistracie. Z kolei urząd Naczelnika Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego powierzono Markowi Bukale, byłemu komendantowi Straży Miejskiej (2000-2011).

24 Responses to Tarnobrzeg: Nowi naczelnicy w magistracie

  1. Zenon Odpowiedz

    17 marca 2015 at 17:22

    Zasłużeni ludzie z kampanii wyborczej zostali należycie wynagrodzeni. Za chwilę będą pewnie koleji. Tylko jak się to ma do tych wszystkich śmiesznych hasełek głoszonych w kampanii – dość kolesiostwa i układów? :)

  2. mieszkaniec Odpowiedz

    17 marca 2015 at 17:25

    miało nie być kolesiostwa :D

  3. dr Odpowiedz

    17 marca 2015 at 17:32

    co wy chrzanicie…wiadomo że zatrudni swoich. Szkoda tylko tych co pracowali uczciwie i pracują dalej za parę groszy. Naczelnicy nowi nic nie wiedzą -nie maja doświadczenia i wiadomo kto za nich będzie tyrał.

  4. krajan Odpowiedz

    17 marca 2015 at 17:37

    Jeżeli ktoś miał nadzieję na zmiany w nagradzaniu swoich popleczników to był naiwny jak niemowlak.

  5. Jan Odpowiedz

    17 marca 2015 at 18:41

    Rządząca ekipa sama sobie nie daje pociągnąć dłużej niż jedną kadencję więc wszystkie możliwe stanowiska obsadzają swoimi mało kompetentnymi pretorianami. Czym zasłynęła pani nauczycielka? tzn. jakie ma kwalifikacje najzwyklejsza nauczycielka aby zostać naczelniczką oświaty? Przy obsadzeniu tego stołka prezydent dobił do dna. Miało nie być kolesiostwa, mieli być sami fachowcy – którzy w pospiechu kończą kursik. Komu będzie lepiej to będzie ale na pewno nie mieszkańcom.

  6. gość Odpowiedz

    17 marca 2015 at 19:14

    dobił dna …..nie jest już metr w mule…. niestety ludzie nabrali sie jak dzieci na lizaka! Mastalerz był bufonem jak to twierdzą jego przeciwnicy ale myślał, pracował,działał i aż takich ruchów nie robił.Kiełb to nie Prezydent tylko mściwy człowieczek teraz zerwał sie z łańcucha i szaleje>Ma WAS <Nas mieszkańców w d…ie.Pocieszam się tylko tym że nie oddałem głosu,a 11 000 niestety ciemnych którzy kierowali sie nienawiścią do byłego a nie dobrem miasta niech teraz patrzą w lustro !!!!

  7. anom Odpowiedz

    17 marca 2015 at 21:53

    A nie mówiłem.Teraz wiecie dlaczego na kiełba nie głosowałem.Już parę miesiecy rządzi i dalej zmienia stołki a pracy jak nie było tak nie ma i tak przez następne 4 lata.szkoda że tylko ludzie dalej będą naiwni.

  8. ciekawy Odpowiedz

    17 marca 2015 at 23:26

    Nasz Szanowny Pan Prezydent głosił podczas całek kampanii wyborczej jak to zlikwiduje wszelakie układy i znjomości. A jak czas pokazuje i weryfikuje jest inaczej. Zacznijmy od Pani Kociuby, która stała się najpierw doradzcą do spraw oświaty a teraz nagle staje się naczelnikiem i mam uwieżyć, że nie było nikogo innego kompetentnego na to stanowisko, a Pani Kociuba spełniła wszystkie niezbędne wymagania. A przypomnijmy sobie kto przeprowadzał wywiady z Panem Kiełbem w telewizji i jak one wyglądały czy były bezstronne? Bo dla mnie NIE!!!Dalej podczas kampanii kto klepał Pana Kiełba po ramieniu podczas pierwszej tury i drugiej Kolejny Nowy Naczelnik Pan Bukała i co kolejna osoba która wygrała rzetelnie konkurs przeprowadzony przez władze miasta, osoba która miała najwyzsze kompetencje ze wszystkich na to stanowisko. Jedźmy dalej przeglądam sobie Tarnobrzeski Bip a tu informacja o wynikach naboru na stanowisko bibliotekarza w SP NR 10 W Tarnobrzegu wygrywa Pan Kapuściak. Nazwikso dobrze znane gdyż Pani Kapuściak zasiada w radzie masta a tu nagle syn dostaje posadę w szkole jako bibliotekarz i też był najlepszy ze wszystkich no po prostu wszytsko jest tak jak Pan Prezydent obiecywał, że skończy ze wszystkimi układami a co się dzieje czy jest choć jedna osoba która wygrała jaki kolwiek konkurs za Prezydenta Kiełba bez układów, znajomości, polecenie na 100% NIE!!!I jestem bardzo ciekaw jak by to było jak by takim tematem zaintersesowała się telewizja czy prasa ale nie lokalna np. TVN Uwaga oni są badzo ciekawi takich spraw. Może powinni przyjechać i zaczerpnąć języka w tym temacie a wtedy mielibyśmy rozwiane wszelakie niejasności a według mnie jest ich ogrom. Nie trzeba być zbyt inteligentnym aby się kapnąć o co chodzi i ko dostaje stołki w mieście. Ciekaw jestem kto dostanie OSIR I ZDZ Tarnobrzegu?Czyżby kolejni znajomi lub pociotki….

    • gość Odpowiedz

      18 marca 2015 at 14:09

      A te konkursy w MOZE też poprzez układ, niestety

      • gość Odpowiedz

        18 marca 2015 at 14:12

        I przyjmują taką “sierotę” która na rozmowie kwalifikacyjnej pojawia się w dżinsach i w rozciągniętym swetrze

  9. Dyzma Odpowiedz

    17 marca 2015 at 23:29

    Mieli być fachowcy nie kolesie, mieli… Szału w mieście nie będzie. Kilka dni temu Janusz Barwiński na swoim profilu na FB upublicznił pismo skierowane do Kuratorium opisujące skandaliczne zachowanie nowej pani naczelnik oświaty(opisuje zdarzenie jak była nauczycielką). Można podejrzewać, że za namawianie do fałszowania swoich uczniów zajmie się również prokuratura. A tu miłościwie panujący prezydent spłaca dług wyborczy nie patrząc na nic. Liczą sie tylko stołki i pensje. Szkoda słów. Wyszło szydło z wora.

    • Robert U. Odpowiedz

      18 marca 2015 at 21:09

      TVP Rzeszów zajęła się sprawą nauczycielki Kociuby http://rzeszow.tvp.pl/19308242/postepowanie-dyscyplinarne-wobec-nauczycielki

    • Demeter Odpowiedz

      18 marca 2015 at 21:55

      Dlaczego pan Janusz B. czekał z tym aż dziewięć miesięcy?A swoją drogą ,co się stało z autem w którym zabawiał się z małoletnią?Łatwo na kogoś wylać pomyje ,prawda?

      • obywatel Odpowiedz

        19 marca 2015 at 09:40

        Dlaczego zwlekał? Bał sie o dziecko aby bez problemów skończyło gimnazjum akurat to jest zrozumiałe. Jeżeli w tym precederze brało udział więcej dzieciaków to przepytać wszystkich i będzie wiadomo kto mówi prawdę

  10. óabc Odpowiedz

    18 marca 2015 at 09:31

    przypadek?

  11. KASANDRA Odpowiedz

    18 marca 2015 at 12:22

    JEŻELI PO WYBORACH KTOŚ MYŚLAŁ ŻE BĘDZIE TAK PIĘKNIE JAK MÓWIŁ TO BYŁ KOMPLETNYM IDIOTĄ. JEŻELI NADAL TKWI W TYM PRZEKONANIU JEST DEBILEM. A MY PYTAMY .CO POŻYTECZNEGO DLA MIASTA I MIESZKAŃCÓW ZROBIŁ PAN KIEŁB
    POZA OBSADZANIEM NIEKOMPETENTNYCH LUDZI ALE KOLESIÓW NA INTRATNYCH STOŁKACH,PODWYŻKAMI CEN WODY, PODWYŻKAMI OPŁAT ZA PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI,ZNIESŁAWIENIEM MIASTA NA CAŁY KRAJ UPUBLICZNIAJĄC AFERĘ Z “BUTAMI”, OŚMIESZAJĄC SIĘ TRZYMAJĄC MIOTŁĘ,POWOŁUJĄC BIURO OBSŁUGI INWESTORA DO KTÓREGO NIKT NIE PRZYCHODZI,BRAKIEM PRZYGOTOWANIA DO PEŁNIENIA FUNKCJI PREZYDENTA.
    Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA WYROK SĄDU W SPRAWIE MASZTALERZ PRZECIWKO KIEŁBOWI ZA KŁAMLIWE OSZCZERSTWA NIE MAJĄCE POKRYCIA W FAKTACH.
    ZASTANAWIAM SIĘ CZY “KARANY PREZYDENT” BĘDZIE MÓGŁ NADAL PEŁNIĆ FUNKCJĘ PREZYDENTA?

  12. H2O Odpowiedz

    18 marca 2015 at 12:34

    Ciekawe co z procesem wytoczonym przez UM i Mastalerza vs Piaskowi dziennikarzowi ośmieszającemu nasze miasto? Kiełb już wycofał pozew? Ośmieszanie było tylko pod kampanię?

  13. kwas Odpowiedz

    18 marca 2015 at 14:27

    Jestem jednym z tych nabranych. Piękne hasełka przed wyborami mamiły wyborców. Dziś mam gdzieś Kiełba i te całe wybory. Co wybory to gorzej. K. Mastalerz obstawial swoimi ale przynajmniej kompetentnymi. Teraz to jest dno.

  14. michal Odpowiedz

    18 marca 2015 at 16:08

    Jeszcze wiesiu d. podobno do mosir i prezydent niech się pakuje. Gość ledwie zrobił licencjat ale działał w sztabie, wiecmowi, że mu się nalezy, masakra.

  15. quatros Odpowiedz

    18 marca 2015 at 20:49

    Ale Jasełka mamy w mieście nauczycielka z marnym dorobkiem i agent specjalny do spraw kryzysowych a już myślalem że nie będzie kolesiostwa a tu fala kolesiostwa przyszła jak tsunami!!

  16. Robert U. Odpowiedz

    18 marca 2015 at 21:11

    Dzisiejszy news TVP Rzeszów z panią Kociubą w roli głównej: http://rzeszow.tvp.pl/19308242/postepowanie-dyscyplinarne-wobec-nauczycielki
    Wzorowa nauczycielka dostała w nagrodę awans od kolegi prezydenta. Takie rzeczy tylko w Tarnobrzegu.

  17. klamiesz jak kielb Odpowiedz

    20 marca 2015 at 15:14

    Zapraszamy do wyrażania swojej opinii na nowym fanpejdzu, https://www.facebook.com/klamieszjakkielb

  18. ktos Odpowiedz