Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Lech Wałęsa w Tarnobrzegu: Jesteśmy mądrzy naszą wspólna mądrością, jesteśmy silni naszą wspólną siłą (fotoreportaż oraz video HD)

Marzec 24, 2019 6:32 PM

- Jesteśmy mądrzy naszą wspólna mądrością, jesteśmy silni naszą wspólną siłą – mówił Lech Wałęsa podczas wczorajszego spotkania w Tarnobrzegu. Były prezydent i ikona Solidarności odwiedził nasze miasto na zaproszenie podkarpackiego Klubu Obywatelskiego, prowadzonego przez Platformę Obywatelską. Oprócz mieszkańców w spotkaniu uczestniczyli również m.in. prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek, przewodniczący Rady Miasta Bogusław Potański oraz burmistrz Sandomierza Marcin Marzec.

- Głęboko wierzę że nasze pokolenie, przy tym doświadczeniu historycznym i osobistym jest w stanie zadziwić świat jeszcze raz i Europę i świat pomysłami jak dalej mamy się rozwijać – mówił L. Wałęsa. – Proszę was dyskutujcie o tym, jak ma to wyglądać (…) przez dyskusję możemy ustalić i wybrać dobre pomysły i o to ja zabiegam i po to moje spotkania są – dodał.

Po przemówieniu dalsza cześć spotkania przybrała formę dyskusji.

SZCZEGÓŁY W MATERIALE VIDEO. ZAPRASZAMY

foto&video: Piotr Morawski

25 Responses to Lech Wałęsa w Tarnobrzegu: Jesteśmy mądrzy naszą wspólna mądrością, jesteśmy silni naszą wspólną siłą (fotoreportaż oraz video HD)

 1. maniek Odpowiedz

  24 marca 2019 at 19:44

  Oj,oj !!! chyba nie za bardzo ciekawe było ględzenie OTUA , jedni spali , drudzy przysypiali inni też bez wyrazu i wiary słuchali. Najważniejsze ,ze zebrał się były powiedzmy elektorat po byłej partii, bo widać dużo osób z PRLu. Nie mogąc być tam , chcę zapytać ,kto opłacił pobyt OTUA , z czyich pieniędzy, czy miasta,bo bardziej widać tam śmietanę POKO, chociaż są i młodzi , ale wzięci przez starszych z domu . Taka okazja nie zdarza się często , ale widać po tym spotkaniu zafascynowanie OTUA i chyba wybrany kierunek rozwoju miasta przez rajców. Czy po tym spotkaniu można liczyć ,że OTUA da ludziom obiecane po 100 mln ? /może podzielić Nobla i na resztę wziąć pożyczkę/. Pomysły OTUA już są nieaktualne , zlekceważył naród , stał się ignorantem.

 2. Stasiu Odpowiedz

  24 marca 2019 at 19:50

  Sama komuna i milicja, ORMO, WRON na sali.

 3. lolek Odpowiedz

  24 marca 2019 at 20:06

  precz z takim pajacem

 4. John Odpowiedz

  24 marca 2019 at 20:10

  Wrocmy lepiej do ignorancji jaka funduje bozek , gdzie raport , jakie postepy i terminy w sprawie budowy obwodnicy , jakie postepy w sprawie smieci bo dwa latka szybciutko mina , jakie plany inwestycyjne ma miast ? Niech nie robia zaslony dymnej jakim bolkuem tylko niech sie dziady do roboty biora , za komuny latalo to z palami i siedzialo w komendacjh a dzis siadlo w urzedach i spolkach i dymaja ludzi a ten zlituj sie prezydencik swoja geba to firmuje

 5. John Odpowiedz

  24 marca 2019 at 20:12

  Bozek i bolek szkoda ze razem nie wyjechaliscie z Tarnobrzega

 6. smile Odpowiedz

  24 marca 2019 at 21:23

  Nie chcem, ale muszem jeździć po prowincjach…bo nigdzie mnie już nie chcom słuchać… :) :) :)

 7. obywatel Odpowiedz

  24 marca 2019 at 23:33

  Ten pajac co druga japonia mu się śniła
  a okazał się kapusiem i współpracownikiem.
  Siły to może kiedyś miał – razem z SB-kami i towarzyszami z TW.
  Chłopek – robotników na Śląsku chciał pałować
  - tych na których grzbietach i swoimi kłamstwami
  został przez pomyłkę Prezydentem.
  Przestańcie już pisać o tym kłamcy co dawał po 100 i 300 mln złotych,
  nastepne pokolenia ze wstydem będą wspominać nieuka co był chwilowo, przez pomyłke prezydentem – bo go esbecja przez ogrodzenie do stoczni podrzuciła
  a wszystko z komunistami, esbekami i psami było ustawione.
  Jeszcze chłopek na pogrzeb Prezydenta USA w sweterek się ubrał
  - wstyd.

 8. flowerbomb Odpowiedz

  25 marca 2019 at 08:31

  pisiaki z WORD mają spore używanie widzę…
  a to pech,że gdy Lech wyzwalał Polskę wasz wódz smacznie spał.

  • lud Odpowiedz

   25 marca 2019 at 09:06

   Miałbyś „wyzwoloną” gdyby ten kapuś wyzwalał palancie.

   • flowerbomb Odpowiedz

    25 marca 2019 at 09:08

    oświecony zapewne wyzwalałeś ty,prezes,z jojo brudzińskim oraz staszkiem piotrowiczem i innymi ucholami bezpieki rozsianymi po spółce srebrna albo może wyzwalały dzieci członków pzpru jak ziobro,kempa czy inny ziemkiewicz ;)

    • ludzik Odpowiedz

     25 marca 2019 at 09:24

     To że jesteś ograniczony świadomością i horyzontem myślenia już udowodniłeś – nie trudż się więcej.

     • flowerbomb

      25 marca 2019 at 09:40

      najszerszy horyzont masz ty partyjny intelektualisto oraz inni ministranci z przestrzeloną okrężnicą ;)

     • ludzik

      25 marca 2019 at 10:45

      Nie widzisz sam, że ten twój daremny trud sensu ani logiki nie posiada i posiadać nie będzie.

 9. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  25 marca 2019 at 08:57

  Co to za ‘Lady in red’ w 1=szym rzędzie?

  • Obiektywny Odpowiedz

   25 marca 2019 at 10:16

   Pani komuna

 10. flowerbomb Odpowiedz

  25 marca 2019 at 09:06

  małżonka samego fundatora hotelu ?

 11. K.Porada Odpowiedz

  25 marca 2019 at 09:08

  Szkoda czasu słuchać tego bełkotu współpracownika SB.

 12. Tropiciel Odpowiedz

  25 marca 2019 at 10:20

  Byłem.Słuchałem.
  Wnioski:
  1.Z przykrością trzeba zauważyć że nie było nikogo z Solidarności.Właściwie to skandal! Niezaleznie od tego czy popieramy obecne poglądy L.Wałęsy trudno nie dostrzec tego faktu że obecna Solidarność to atrapa i przybudówka PIS nie majaca juz nic wspolnego z piekną kartą walki o pluralizm i wolność gloszenia każdych poglądów.
  2.O ile wstęp w wykonaniu L.W. był zdumiewająco piękny, o tyle debata pokazała że niestety L.Wałęsa nie może już nikogo pociągnąć za sobą.Niestety nie rozumiał pytań,nie miał nic do zaproponowania w kwestii Polski i Europy,dodatkowo operował jezykiem ktory mozna jednoznacznie określić jako bełkot.Wrazenie że wstep ktoś mu napisał a on wyuczył się go na pamieć jest nieodparte.
  3.Sala rozmawiała z L.W na klęczkach,wyłączywszy jednego mlodego czlowieka ktory zadał mu trzy trudne pytania…L.W w odpowiedzi bełkotal niezrozumiale i nie na temat.
  4.Najlepiej udało się L.W wystapienie w charakterze misia z Zakopanego.Każdy chciał mieć z nim zdjęcie.Nieźle też operuje dowcipem sytuacyjnym co pewnie było atutem gdy wystepowal w charakterze trybuna wiecowego.

  5.Przykro skonstatować że L.W nie zrobił zadnego progresu.Rozbuchane ego i słowotok bez wiekszego sensu to obecnie jego drugie imię.Po spotkaniu,niestety,
  pozostało uczucie zażenowania

  • sens Odpowiedz

   25 marca 2019 at 10:38

   Na takie spotkania(z L.W) już dawno ludzie mądrzy, nie tylko z Solidarności nie chodzą.Skandalem byłaby Solidarności obecność!!!To jego( L.W ) postawa nie ma nic wspólnego z piękną kartą walki o pluralizm i wolność głoszenia każdych poglądów.A jego”rozbuchane ego i bełkot bez większego sensu” potwierdza moją opinie.

 13. Kibic dialogu Odpowiedz

  25 marca 2019 at 11:08

  Stawianie się po jednej badź po dtugiej stronie rowniez poltycznego sporu niczemu nie służy.A raczej sluży:pogłębia podziały.Tak w przypadku polityki,jak i nauki,coraz mniej obecnie miejsca na niuansowanie.Na dostrzeganie odcieni .Czarno bialy ogląd świata,brak wereygikowania informacji prowadzi do zbrodni.Tu trzeba by zadedykowac te słowa Jarosławowi Kaczyńskiemu.Emocje nie piwinny decydować o obliczu Polski a dyskusja.Solidarnosc dzisiaj to łamistrajki(Duda zalecił aby dialog w sprawie nauczycieli zwiazek prowadzil bez ZNP) i miłosnicy pedofila Jankowskiego.Brzydzi brak Kalinki na spotkaniu z Wałęsą.

  https://klubjagiellonski.pl/2017/09/07/rozek-ludzie-nie-lubia-szarosci-nauka-w-epoce-fake-newsow/

  • urok Odpowiedz

   25 marca 2019 at 11:27

   Twoja lewacka postawa jest typowa bo fałszywa i obrzydliwa.! Budujesz się gładką opinią; „Stawianie się po jednej badź po drugiej stronie rowniez poltycznego sporu niczemu nie służy.” a na koćnu pokazujesz swoje prawdziwe oblicze:” Solidarnosc dzisiaj to łamistrajki i miłosnicy pedofila Jankowskiego.Brzydzi brak Kalinki na spotkaniu z Wałęsą.” Obrzydliwy jesteś ty.

 14. flowerbomb Odpowiedz

  25 marca 2019 at 11:35

  gdzie kalinkowy przy Wałęsie miałby stać.bez jaj.
  niech jeździ do kudłatego.

  Wałęsa jest bohaterem choć intelektualisty z niego zrobić się nie da.
  nie miał ojca wykładowcy na politechnice,nie robił doktoratu na wydziale prawa,nie grał w prlowskich filmach.
  kaczkę do jego roli przygotowali jeszcze lepiej,a kto ? widać wyraźnie po ukłonach dla żydów i Izraela.

 15. agapa Odpowiedz

  25 marca 2019 at 18:53

  Mój Boże! Egzekutywa PZPR pytania Wałęsie zadaje i wręcza prezenty :) Szczyt hipokryzji, czy starcza amnezja?

 16. NORMALNY Odpowiedz

  25 marca 2019 at 19:00

  Na tym spotkaniu byli fanatycy BOLKA,PO-KOMUNA,ludzie nadający się do leczenia i ten na H.tym razem bez słuchawek w uszach.

 17. Alex Odpowiedz

  30 marca 2019 at 10:25

  Hańba i wstyd dla Tarnobrzega zapraszać konfidenta, jak wy w oczy spojrzycie tym których zadenoncjował ubecji ? cała jego prezydentura była pod ich dyktando, dowodów aż nadto !! wstyd panie Bożek !! aż się prosi zacytować słowa skierowane przez Zagłobę do zdrajcy Radziwiłła ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>