Wyszedł do pracy i wpadł z marihuaną w kieszeni

Około 1,30 grama  marihuany znaleźli policjanci u 32-letniego tarnobrzeżanina. Mężczyzna został zatrzymany, gdy szedł do pracy.

Do zdarzenia doszło dwa dni temu na jednej z ulic Tarnobrzega. Policjanci pionu kryminalnego prowadząc czynności operacyjne zwrócili uwagę na idącego chodnikiem młodego mężczyznę. Zachowywał się on bardzo nerwowo. Okazało się, że mężczyzna  ma przy sobie narkotyki. W zwiniętej folii znaleźli 1,30 grama środka odurzającego w postaci marihuany.

32-letni mieszkaniec Tarnobrzega został zatrzymany w policyjnym areszcie celem  wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Kilka godzin później usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło:podkarpacka.gov.pl

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cartman
10 lat temu

Gość musi mieć ciekawą pracę skoro na dniówkę zabiera 1,3 grama. To nasze prawo jest zajebiste, szczypta suszonego ziela w kieszeni a później kłopotów od groma… Ile nasze państwo wyda pieniędzy z kieszeni podatników aby skazać tego BOSA NARKOTYKOWEGO? opłacić policję, sędziego, nakarmić zatrzymanego w areszcie, zadrukować tomy akt… i za co? za to, że miał przy sobie odrobinkę marychy… Nie możemy brać przykładu z Czech? Oni mogli dać na luz w pewnych sprawach.

daro
10 lat temu

mnie ciekawi co innego. jak nerwowe ruchy musiał wykonywać, żeby zwrócić uwagę policji? czyżby pląsał jak rusałka, albo wykonywał salta, a może pracuje w Ministerstwie Dziwnych Kroków.

Mały
10 lat temu

Cartman, popieram. Brawo za sensowny komentarz. Z tego cyrku wielu żyje… o czym każdy z nas chyba dobrze wie. Jakby tak wrzucić na luz, to w niektóre stołki nie miałby kto pierdzieć. Gość miał tylko odrobinę ziela w kieszeni, ale wystarczyo, żeby machinę nakręcić. I już tabuny szpeców zacierają ręce, słupki i wykresy rosną, statystyki się poprawiają, a papuga liczy kasę.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content