Most w Nagnajowie będzie otwarty już jutro – Nie dla wszystkich i tylko na krótki okres czasu

– Jutro, o godz. 14 most w Nagnajowie zostanie otwarty dla pojazdów do 3.5 tony, ruch będzie odbywał się wahadłowo, będzie sterowany sygnalizacją świetlną – poinformowała w rozmowie z portalem NadWisła 24 Joanna Rarus, z rzeszowskiego oddziału GDDKIA. Otwarcie mostu jest niestety tylko czasowe, niezbędny remont spowoduje ponowne, całkowite zamknięcie obiektu.

O otwarciu mostu dla ruchu, zadecydowała Komisja, według ustaleń której, przejazd przez most pojazdów do 3.5 tony, jednym pasem, nie zagraża bezpieczeństwu podróżujących. – Ten ruch jest puszczony tylko do czasu remontu mostu, uszkodzenia okazały się bowiem na tyle poważne, że remont jest konieczny. Od jutra będą ustawiane znaki informujące o zmianie w organizacji ruchu na tym odcinku – tłumaczy dla NW24 Joanna Rarus.

Kiedy rozpocznie się remont, tego jeszcze nie wiadomo. – W przyszłym tygodniu będą wyniki ekspertyz, wtedy będzie wiadomo, ile czasu zajmie remont, a więc ile czasu potrwają utrudnienia w ruchu – dodaje pani Rarus, z GDDKIA.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Blade
11 lat temu

Kolejny remont mostu, dramat… Chcą\muszą remontować niech zastępczy most postawią.

wiking
11 lat temu

czy nie można zrobić manewrów i postawic mostu pontonowego np w tbg?
wg mnie już to powinno być zrobione.tyle ludzi nie może sie dostać do pracy.albo mosty takie są sprzedane w rece prywatne bo wojsko jest teraz zawodowe albo dbamy o zdrowie i zmuszeni jestesmy do jazdy na rowerach.jezeli o to chodzi to popieram

Siekiera
11 lat temu

Wszystkich mostów wojsko nie mogło sprzedać, takiego mostu na dłuższy czas raczej nie rozstawią, zablokował by on ruch na Wiśle. Kiepska sprawa z tym remontem mostu 🙁 Ciekawe kto za remont zapłaci? Czyżby z polisy OC kierowcy Tita? Jeśli z OC to go ładnie wyremontują… 🙂

TBG
11 lat temu

Ktoś się orientuje ile się czeka na prom w Baranowie lub Tarnobrzegu? długie kolejki?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content