Most w Nagnajowie będzie otwarty już jutro – Nie dla wszystkich i tylko na krótki okres czasu

– Jutro, o godz. 14 most w Nagnajowie zostanie otwarty dla pojazdów do 3.5 tony, ruch będzie odbywał się wahadłowo, będzie sterowany sygnalizacją świetlną – poinformowała w rozmowie z portalem NadWisła 24 Joanna Rarus, z rzeszowskiego oddziału GDDKIA. Otwarcie mostu jest niestety tylko czasowe, niezbędny remont spowoduje ponowne, całkowite zamknięcie obiektu.

O otwarciu mostu dla ruchu, zadecydowała Komisja, według ustaleń której, przejazd przez most pojazdów do 3.5 tony, jednym pasem, nie zagraża bezpieczeństwu podróżujących. – Ten ruch jest puszczony tylko do czasu remontu mostu, uszkodzenia okazały się bowiem na tyle poważne, że remont jest konieczny. Od jutra będą ustawiane znaki informujące o zmianie w organizacji ruchu na tym odcinku – tłumaczy dla NW24 Joanna Rarus.

Kiedy rozpocznie się remont, tego jeszcze nie wiadomo. – W przyszłym tygodniu będą wyniki ekspertyz, wtedy będzie wiadomo, ile czasu zajmie remont, a więc ile czasu potrwają utrudnienia w ruchu – dodaje pani Rarus, z GDDKIA.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Blade
9 lat temu

Kolejny remont mostu, dramat… Chcą\muszą remontować niech zastępczy most postawią.

wiking
9 lat temu

czy nie można zrobić manewrów i postawic mostu pontonowego np w tbg?
wg mnie już to powinno być zrobione.tyle ludzi nie może sie dostać do pracy.albo mosty takie są sprzedane w rece prywatne bo wojsko jest teraz zawodowe albo dbamy o zdrowie i zmuszeni jestesmy do jazdy na rowerach.jezeli o to chodzi to popieram

Siekiera
9 lat temu

Wszystkich mostów wojsko nie mogło sprzedać, takiego mostu na dłuższy czas raczej nie rozstawią, zablokował by on ruch na Wiśle. Kiepska sprawa z tym remontem mostu 🙁 Ciekawe kto za remont zapłaci? Czyżby z polisy OC kierowcy Tita? Jeśli z OC to go ładnie wyremontują… 🙂

TBG
9 lat temu

Ktoś się orientuje ile się czeka na prom w Baranowie lub Tarnobrzegu? długie kolejki?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content