LIVE: Konferencja prasowa prezydenta D. Bożka dotycząca Dni Tarnobrzega. Zapraszamy na transmisję (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej prezydenta Dariusza Bożka, dotyczącej Dni Tarnobrzega.

Konferencja odbędzie się we wtorek 31 maja br., początek godz.11

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra
2 lat temu

W sandomierzu na dniach będzie baranovski w tbg pewnie zenek

obywatel
2 lat temu
Reply to  Aleksandra

A tam – będą gwiazdy ” rocka” – ha, ha, ha , liczę że Scorpions będzie , bo jak gwiazdy to gwiazdy a nie jakaś lokalna gwiazdeczka .

HistorykSztuki
2 lat temu
Reply to  obywatel

Ci Scorpions, którzy od 20 lat grają trasę pożegnalną podobnie jak KISS? Ja bym chciał Motorhead, ale Lemmy nie żyje. Może „honorowy obywatel Zakopanego” i stały uczestnik Sylwestra Kurskiego – Thomas Anders? Albo jedno z tysiąca wcieleń Boney M.?

mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  Aleksandra

co to w ogołe jest baranovski jakies disco polo

obywatel
2 lat temu
Reply to  mieszkaniec

Jaka elita taka i zabawa !

HistorykSztuki
2 lat temu
Reply to  Aleksandra

Dlatego organizacja dni miast z kieszeni podatników nie ma sensu. Ktoś będzie chciał Baranovskiego, ktoś Zenka a znów ktoś inny domagać się będzie Kultu, Jerzego Połomskiego, Brodki, Braci Cugowskich lub Furii. Nie da się zadowolić ogółu. Obstawiam, że coś z disco-polo się pojawi. Może jacyś przedstawiciele rocka geriatrycznego i „coś dla młodzieży”. Pamiętajmy, że dni miast to żniwa dla niesprzedających płyt twórców, którzy nie wyprzedają zazwyczaj koncertów biletowanych. A jeśli tacy się pojawią, to raczej traktują tego typu spędy jako chałtury.

zenek
2 lat temu
Reply to  Aleksandra

zenka zenka zenka zenka dajcie a jak umre pochowajcie na

HistorykSztuki
2 lat temu
Reply to  zenek

Od Podlasia aż po Cejlon – w Tarnobrzegu tylko Zenon!

fach
2 lat temu

Dni Tarnobrzega akurat mało mnie interesują, ale wyprzedzając pewne kwestie chciałbym spytać, czy w Tarnobrzegu w roku bieżącym będą organizowane gminne obchody Dożynek oraz Święta Pieczonego Ziemniaka, a także czy w ramach nich odbyłyby się potańcówki? Z góry dziękuję za informacje w tym temacie 🙂

obywatel
2 lat temu
Reply to  fach

Ha, ha, ha – pierwszy WODZIREJ zaprasza na bale to być może i wymyśli dożynki i święto ziemniaka ( albo skopiuje jak wszystko od innych) .
Był covid i jakoś nikomu to nie przeszkadzało , że baletów nie ma ale będą za rok Wybory JUŻ ZA ROK a więc czas zacząć .
Pan powiadasz ” dożynki ” a od kiedy w tym mieście są rolnicy ??? , a ziemniaki to lepiej sobie samemu zrobić bo nie wiadomo czy miejskie koryto im wystarcza a przyjść mogą i co nażra się i chlać będą chcieli na koszt gospodarzy .

HistorykSztuki
2 lat temu
Reply to  obywatel

Już przed wojną zdawano sobie sprawę, że imprez nie robi się w centrum miasta, a w okolicznościach nieco bardziej zacisznych. I tego typu imprezy organizowało OSP, a nie samorząd.

WielkiFestyn.jpg
obywatel
2 lat temu
Reply to  HistorykSztuki

Ale tu jest jak jest – nauczyciele rządzą.

Obserwator
2 lat temu

Mnie interesuje ile takie dni kosztują W całości.
To jest oczywiście lans który ma swoja cenę.

HistorykSztuki
2 lat temu

Ja tam wolę potańcówki na Placu Czerwonym. Widoki będą niczym z obrazów Hieronima Boscha. Swoją drogą czy to aby bezpieczne urządzać dancing na kostce brukowej? Alkohol w żyłach (na odwagę) plus przygrzewające słoneczko, przecież ktoś w tanecznym szale może sobie krzywdę zrobić i Plac Czerwony stanie się bardziej czerwony.
Polecam hasło: „Taneczna mania” na Wikipedii, chyba tak to będzie wyglądało. A Dni Tarnobrzega? Impreza dla przyjezdnych, gustów wszystkich się nie zaspokoi. Poza tym PR-owo Miłościwie Nam Panujący są tak rewelacyjni, że na cóż nam kolejny event?

drake sinclair
2 lat temu

coco boys !!! muszą zagrać na żywo 🙂

HistorykSztuki
2 lat temu
Reply to  drake sinclair

Usłyszałem niegdyś opinię Znajomego z Pomorza, że to „tarnobrzeskie Wunderwaffe”. Tylko Oni na żywo mogą mnie przekonać do wycieczki nad Jezioro. Teledyskami przebijają kolejne poziomy żenady, więc warto zobaczyć. Nie wiem czy grają koncerty, ale w ramach promocji „lokalnych talentów” powinni być uwzględnieni.

drake sinclair
2 lat temu
Reply to  HistorykSztuki

aż dziw , że miasto nie promuje „swoich” 😉 ale tak serio to ciężko im by było na żywo wystąpić skoro nawet na autotunie fałszują

Pawełło matko
2 lat temu

Oby nie nad jeziorem

Postaw mi kawę na buycoffee.to
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content