Dla zwierząt fajerwerki to trauma. Prezydent Tarnobrzega apeluje aby nie strzelać w sylwestra
W trakcie przedświątecznej konferencji prasowej, prezydent Tarnobrzega zaprosił mieszkańców do wspólnej zabawy sylwestrowej, która odbędzie się na placu Bartosza Głowackiego. Jednocześnie Dariusz Bożek zaapelował, aby...


