Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prezydent Grzegorz K nie przyznaje się do winy. Prokuratura dostarczyła wniosek do sądu o tymczasowy areszt

Luty 23, 2018 10:11 AM

Dzisiaj, prokurator Mazowieckiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie skierował do Sądu Rejonowego dla Warszawy – Śródmieścia w Warszawie wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego Grzegorza K. – Prezydenta Miasta Tarnobrzega, środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Wniosek ten ma zostać rozpoznany przez Sąd jeszcze dziś.

Wczoraj (22 lutego 2018 roku) w godzinach popołudniowych prokurator ogłosił Grzegorzowi K. zarzut i przesłuchał go w charakterze podejrzanego. Prezydent Miasta Tarnobrzega podejrzany jest o to, że pełniąc funkcję publiczną oraz w związku z procedowaniem zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, 21 lutego 2018 roku przyjął od tarnobrzeskiego przedsiębiorcy korzyść majątkową w kwocie 20 tysięcy złotych. Chodzi o przestępstwo z art. 228 par. 1 kodeksu karnego.

Jak podaje TVP INFO prezydent nie przyznaje się do winy twierdząc, że pieniądze zostały mu podrzucone.

Zatrzymanie prezydenta było wynikiem akcji specjalnej przeprowadzonej przez agentów rzeszowskiego Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Prowadzący sprawę agenci CBA ustalili, że Prezydent Miasta Grzegorz K. w zamian za korzyść majątkową miał wydać pozytywną decyzję związaną z warunkami zagospodarowania przestrzennego w mieście. Funkcjonariusze Biura przeszukali pomieszczenia w Urzędzie Miasta Tarnobrzega i mieszkanie Grzegorza K. Przesłuchano osoby mogące mieć związek ze sprawą, zabezpieczono  dokumenty.

39 Responses to Prezydent Grzegorz K nie przyznaje się do winy. Prokuratura dostarczyła wniosek do sądu o tymczasowy areszt

  1. Kaczka Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 10:41

    To CBŚ w końcu był czy CBA?

  2. Antonii Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 11:17

    Masakra od dwóch dni trąbią i trąbią o tej sprawie a konkretów żadnych nie ma hehehe sąd teraz odrzuca areszt i po aferze hehehe czekamy do procesu CBA nie ma dowodu bo zapomnieli nagrac cała akcje i mamy słowo przeciwko słowu i co wtedy :)

    • dsadsada Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 11:58

      Ty jestes taki glupi czy tylko udajesz?:)

  3. Mieszkaniec Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 11:36

    Pamiętajcie ci co to zrobiliście zniszczyliście życie młodemu człowiekowi odebrsliscie tatę dzieciom męża żonie za głupie 20 tys. Pomysł się wam udał ale pamiętacie teraz ze los się odrwaca i to z podwojoną siłą. Wszyscy jesteśmy tu na tej ziemi na chwilę a to będzie za Wami chodziło aż do deski grobowej. Nie pomysleliscie co o własnych rodzinach i o was. A

    • dsadsada Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 11:59

      Jak juz to on to zrobil sobie sam sobie i swojej rodzinie. Wiec niech pretensje beda w stosunku tylko do jednej osoby. Amen.

    • Maniek Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 12:11

      Mógł pomyśleć co robił! Inaczej nikt by się w tym kraju nie bał i wszyscy na stołkach za wszystko by brali !
      A zaczyna się od małych pieniędzy , a potem jest tylko więcej i więcej !

    • Ula Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 12:17

      Karma wróciła do Pana K.

    • kedr Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 12:58

      Dokładnie – karma wróciła.
      Chyba wszyscy pamiętają w jaki sposób pan GK prowadził kampanię wyborczą… I co mówił i pisał o swoich konkurentach…
      Po objęciu stanowiska z resztą też…

  4. AGAlena Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 11:43

    to sa nieludzie nie znaja litosci i pzryzwoitosci , kaliniki po trupach do władzi

    • dsadsada Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 11:59

      Bla bla bla…
      Trzeba bylo nie wyciagac reki po nie swoje.

    • blebleble Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 12:11

      a to Kalinka go wydał? tak się go czepiacie…przecież jego kolega Kołek go wystawił! ale jak zwykle wina PiS. Opamiętajcie się ludzie! A jakby miał Prezydent choć trochę przyzwoitości to łapówki by nie wziął!

      • wsdcdksvkmkdsmca Odpowiedz

        23 lutego 2018 at 13:01

        Kalinka kawał h*ja reszta dziada, nie ma dowodów na chwile obecną że wzioł łapówke, nie ma nagran nie ma dowodów

  5. Antonii Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 11:51

    bizneswomen Kołek / jajecznico Mastalarzyk już spaleni w TBG byli od dawna jeśli to ich sprawka to tym bardziej uświadomili wszystkich mieszkanców jakimi sa mendami i co są warci. Jajecznica pokazał jakim jest wodzem i został pogoniony w trymidad a bizneswomen Kołek pokazał że na TBG mu nie zależy i stawiał biznesy/ galerie wszędzie poza TBG, ot taki lokalny patriota z niego, podatki płacił wszędzie byle nie w TBG – pogonić od razu obydwu

    • dsadsada Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 12:01

      Tak tak, a ten kto wzial lapowke to swiety.
      Wybacz, ale komuna sie skonczyla. Uczciwość nade wszystko.
      Ktoś kto ujawnia korupcję to menda? Puknij sie w pusty łeb.

      • Antonii Odpowiedz

        23 lutego 2018 at 12:22

        a skąd ku*wo wiesz że wziął, masz dowody to pokarz nagranie, chętnie wszyscy to zobaczą. Dopóki wyrok nie jest prawomocny to podejrzany jest niewinny – Domniemanie niewinności poczytaj sobie o tym pało zakuta !!!!

        • ABW Odpowiedz

          23 lutego 2018 at 16:45

          I co Antonii ?? Nie łyso ci teraz takie wulgaryzmy ,a zatrzymali go na 3 mięs.
          Jak by nie mieli dowodów to by go nie trzymali !!!

  6. Goja Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 12:20

    Brawo panie kołek i oczywiście panie kamilu zniszczyliscie życie człowiekowi który nie szedł wam na rękę i stawiał was na równi że wszystkimi.Wasz poziom jest kompromitujacy.

  7. Danusia Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 12:21

    Tak czytam wszystkie te doniesienia prasowe i stwierdzam że bardzo łatwo w tych czasach zniszczyć komuś życie. Wystarczy wybrać sobie ofiarę, poinformować CBA że ktoś chce ode mnie łapówkę, wejść we współpracę z organami ścigania, zaplanować całą akcję z wyżej wymienionymi i mamy „klienta” który nam przeszkadzał. Pracodawcy strzeżcie się, montujcie kamery, podsłuchy w biurze bo później będziecie maglowani. Nie wiem co o tej sprawie myśleć. Wiem jedno że na jesień żadnemu nie zaufam który będzie mi wciskał swoją ulotkę na kandydata na prezydenta lub do rady.

  8. wicher Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 12:21

    Pieniądze wziął i kropka-nieważne ze to prowokacja tych patafianów .Kazdy z nich jest siebie warty a miasto upada….A ojca dzieciom nikt nie odbiera -sam jest sobie winien a wy piszecie ze za glupie 20tys .Pewni jestescie ze to 1-y raz?Ch.. z takim prezydentem

  9. Jajecznica Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 12:30

    ,,Ja wyżej podpisany pełni świadomy informuje że nie miałem nic wspólnego z podłożeniem pieniędzy w gabinecie prezydenta Miasta Tarnobrzega. Ja gram uczciwie !!! Oczywiście będę startował w wyborach prezydenckich tak jak obiecałem moim wyborcom!!! A tym których zawiodłam obiecuje nie przepier**lać juz pieniędzy na jajeczniczki na boczku, buty dla naczelniczek i opony do samochodów naczelników” Wasz przyszły Wódź !!! Jajecznica !!! ps. PDW

  10. helena Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 12:37

    POKAZCIE NAGRANIE !!! TAK MOWIŁ PISUAR Z CBA I TVPIS ZE MAJA NAGRANIE – POKAZCIE NAGRANIE , ILE ODPUSCILISCIE KOŁKOWI ZA TE USTAWKE ??? CHYBA WIECEJ NIZ 20 TYS PLN !!! ??? BO DLA KOLKA 20 TYSIAKOW TO NA WACIKI PRZECIEZ

    POKAZ

  11. Adolf Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 12:44

    Dokładnie niech udostępnią nagranie i będzie wszystko jasne !!!!!! Nie ma nagrania nie ma dowodu !!!!!!

  12. Владимир Владимирович Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 12:49

    Cuchnie prowokacją na kilometr.

  13. wsdcdksvkmkdsmca Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 12:57

    Świnia podrzucona jak nic, grubymi nićmi to wszystko szyte, dawać nagrania to będzie wszystko jasne

  14. Antonii Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 13:03

    Kalinka, kalinka, kalinka moja!
    W sadu jagoda malinka, malinka moja!

  15. Siarka Tarnobrzeg Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 13:06

    PDW Panie Prezydencie !!!! Jesteśmy z Panem !!!!

  16. Darek D Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 13:10

    Panie Prezydencie jestem z Panem !!!!!!!!

    • Maniek Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 13:42

      Ale się ośmieszacie !!!

  17. greg Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 13:24

    nie wiem czy wziął, czy faktycznie mu syfa wstawili
    ale wiem jedno i to mnie dziwi;
    skoro taki podejrzliwo-wyczuwający sie od miesiąca za nim smród ciągnący czuł
    czemu sam na wlasne zyczenie nie zainstalowal kamer w swym gabinecie i przed nim???

  18. Wiesiek Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 13:31

    Śmierdzi to przekrętem na kilometr. Sprawa ewidentnie ma podłoże polityczne, szkoda Pana Grzegorza, teraz PIS będzie chciał go udupić, mieli haka na biznesmena K. to zarządali od niego podłożenia świni obecnemu Prezydentowi. Doskonale wiedzieli że w najbliższych Wyborach Pan dyrektor word nie ma szans na wygrana wiec trzeba sie pozbyc obecnego. Podkładamy swienie, zamykamy obecnego w areszcie tymczasowym do wyjasnienia sprawy – na jego miejsce wchodzi komisarz wyznaczony przez premiera RP ;) obstawiam pan były viceprezydent B…. robi miejsce i grunt dla pana dyrektora word na wybory. Jajecznica bez szans juz był i pokazał co potrafi, pan z nowoczesnej to nieporozumienie i razem z jajecznicą tez pokazał co potrafi, i zostaje pan dyrektor word więcej kandydatów nie ma !!! Tak to wygląda !!!!

    • Maniek Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 13:41

      Ale Cię fantazja unosi !hahaha

      • Wiesiek Odpowiedz

        23 lutego 2018 at 13:46

        poczekamy zobaczymy :) jeszcze bedziesz płakał jak PISiory przejma władzę w mieście

        • Maniek Odpowiedz

          23 lutego 2018 at 14:01

          Uwierz mi ,że nie będę ☺☺!!!

  19. Anna Maria Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 13:48

    Panie Grzegorzu wierzymy w Pana niewinność, prawda zawsze wygrywa. Nie dla Pisowskiej propagandy !!!!

    • ABW Odpowiedz

      23 lutego 2018 at 16:49

      A Ty dalej wierz kobieto w jego niewinność ! muszą mieć dobre dowody ,że go zapuszkowali na 3 miesiące !☺

  20. Mirek Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 15:55

    Zatrzymali Prezydenta na 3 miesiące, sąd potwierdził.

  21. Basia Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 16:26

    Prezent dla PISu niewatpliwy .Tylko ilu było darczyńców.? Z czasem wszystko sie okaże.

  22. Grzegorz K. Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 19:04

    MOJE MIASTO TARNOBRZEG I CO MI ZROBICIE?

  23. Mieszkanka Odpowiedz

    24 lutego 2018 at 23:56