Gorąca noc wyborcza w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

W niedzielę tarnobrzeżanie wybierali prezydenta miasta. Tuż po zamknięciu lokali wyborczych z naszą kamerą odwiedzaliśmy sztaby kandydatów na prezydenta, Grzegorza Kiełba i Norberta Mastalerza. Wyniki „na gorąco” komentowali dla nas zwycięzca wyborów Grzegorz Kiełb oraz prezydent Norbert Mastalerz i przewodniczący tarnobrzeskich struktur PO Dariusz Kołek.

Rozmowy przeprowadzał Sylwester Szczepocki

foto główne: Arkadiusz Wydro

video: Piotr Morawski

Kolejność materiałów video chronologiczna

Sztab wyborczy Norberta Mastalerza godz. około 21.45:

Sztab wyborczy Grzegorza Kiełba około godz.22.15

Grzegorz Kiełb komentuje wyniki wyborów

Wracamy do stanicy żeglarskiej, do sztabu wyborczego Norberta Mastalerza

Norbert Mastalerz komentuje wyniki wyborów

Dariusz Kołek komentuje wyniki wyborów

Przenosimy się do sztabu wyborczego Grzegorza Kiełba

foto: Piotr Morawski

foto: Arkadiusz Wydro

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
blady
7 lat temu

Dzubinski spieczony jak zwykle. Juz widac kto bedzie rzadzil ta Tarnowsia. Zdjecie nie klamie

Kondzior
7 lat temu

gratulować tylko tym którzy głosowali na kiełbase… mieliśmy jedną zakazaną morde teraz mamy trzy…

TBG
7 lat temu

Wczoraj Tarnowiesianie pokazaliscie jak tepymi jestescie ludzmi. Zaden z dwojki nie jest swiety ale potrzeba bylo wybrac miejsze zlo. Wybraliscie to co rzadzilo przez 12 lat i prawie Tarnowies nie zbankrutowala. Szkoda ze wiekszosc glosow to glosy wichor oraz mieszkancow bylego Jeziorka i innych pozakladowych przybledow. WSTYD MI ZE TO MIASTO TO CIEMNOGROD

Zenon
7 lat temu

Panie Kołek, czego wymagasz Pan od nowego prezydenta skoro sam tych wszystkich swoich obietnic nie jesteś Pan w żaden sposób spełnić. Co cztery lata słyszę i czytam to samo – Zainwestuję swój prywatny kapitał w Tarnobrzegu, co przełoży się na dodatkowe miejsca pracy. Jak na razie nie widzę ani tego zainwestowanego kapitału ani tym bardziej tych nowych miejsc pracy. Przed te 4 lata pewnie też się nie doczekam. Norbert Mastalerz i reszta niestety sama sobie jest winna, że przegrała te wybory w tak kompromitujący sposób. Najlepiej jest winę zwalić na złą kampanię, ale prawda jest taka, że ten wynik to całkowite rozliczenie za 4 lata rządów. Nie da się w przeciągu 2 tygodni zmienić tego na co pracowało się cztery lata. Czerwona kartka.

gość
7 lat temu

U Mastalerza w sztabie wyborczym niektórzy kiełbaske na talerzu i jak najszybciej uciekać aby fotograf nie zrobił zdjęcia, niestety niektórym się nie udało, hi, hi, hi. A Mastalerz dostał prawym sierpowym i nokaut.

prawny24
7 lat temu

Jak Kiełb będzie tak rządził jak sprząta po kampani wyborczej (plakaty, banery) to będzie niezły bałagan za 4 lata, Mastalerz praktycznie już wszystko uporządkował po kampanii. Fatalny początek….

Beatka
7 lat temu

No ja teraz wybieram sie do nowego prezydenta o prace no w koncu mi ja da- tak obiecywał nam ludziom ,zobaczymy jak to bendzie-pozdrawiam bezrobotnych idziemy za praca do Urzedu –

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content