Przetarg dotyczący odbioru i wywozu śmieci w Tarnobrzegu trafił do Krajowej Izby Odwoławczej
Choć niedawno informowaliśmy na naszym portalu o wyniku przetargu na odbiór i wywóz śmieci w Tarnobrzegu, to miasto jeszcze nie podpisało umowy ze zwycięską firmą....


