Natalia Bajor w nowym sezonie będzie występować w TTC Berlin eastside – poinformował niemiecki klub na stronie internetowej. – Z dumą i radością ogłaszamy, że
Portal NadWisłą 24.pl zaprasza na transmisję otwartego spotkania z byłym premierem, obecnie posłem Prawa i Sprawiedliwości Mateuszem Morawieckim, które odbędzie się w poniedziałek 5 maja
Niedzielny wieczór przejdzie do historii PGE Fibrain AZS Politechniki Rzeszów. Zespół ze stolicy Podkarpacia po raz pierwszy został drużynowym mistrzem Polski kobiet w tenisie stołowym.
Miasto Tarnobrzeg zostało ukarane przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska, za nieosiągnięcie wymaganego poziomu recyklingu w roku 2023. Kara wynosi ponad 600 tysięcy zł. Obowiązek osiągania
We wtorek 6 maja br. odbędzie się kolejny live chat z prezydentem Tarnobrzega Łukaszem Nowakiem. Pytania może zadawać każdy. Drodzy Państwo ze względu na wyjazd
Z resortowych pieniędzy władze Tarnobrzega chcą wyremontować kuchnie w Szkole Podstawowej nr 3. Kwota pierwotnie przeznaczona na ten cel okazała się zbyt niska, dwa postępowania
Siarka Tarnobrzeg rozgromiła Pogoń-Sokół w Lubaczowie, w meczu 28 kolejki w grupie 4, III ligi. Podopieczni trenera Kantora wygrali 6:1, do przerwy prowadząc 3:0. Pogoń-Sokół
Tenisistki stołowe Enea Siarkopolu Tarnobrzeg pokonały na wyjeździe PGE Fibrain AZS Politechnikę Rzeszów 3:2 w pierwszym meczu finałowym fazy play off w Ekstraklasie. Drugie spotkanie
Kolejny raz z okazji święta państwowego, Stowarzyszenie Kultury Sportowej „Aktywne Podkarpacie” oraz Stowarzyszenie Domy Dziecka w Skopaniu, zaprosiło mieszkańców do wspólnego biegania. W wydarzeniu pn.
Albo MKKS Siarka Tarnobrzeg albo Pyra AZS Poznań awansują z drugiego miejsca do półfinałów Mistrzostw Polski U-13. Pewna awansu jest drużyna z Komorowa, która po
W ramach obchodów Święta Konstytucji 3 Maja, na placu Bartosza Głowackiego zatańczono poloneza. W pierwszej parze tańczyli radni Bożena Kapuściak i Marian Cąpała. Polonez miał
Mszą świętą w kościele O.O. Dominikanów rozpoczęły się miejskie obchody 234. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja. Po mszy, na placu Bartosza Głowackiego odbyła się Manifestacja
Tenisistki stołowe Enea Siarkopolu Tarnobrzeg przypieczętowały w czwartkowe popołudnie swój awans do finału fazy play off Ekstraklasy kobiet. Drużyna trenera Zbigniewa Nęcka w półfinałach dwukrotnie