Trójka lekarzy ze szpitala w Tarnobrzegu zakażona koronawirusem
U trzech osób z personelu lekarskiego Oddziału Wewnętrznego ze szpitala w Tarnobrzegu testy potwierdziły zakażenie koronawirusem – dowiedzieliśmy się od dyrektora placówki, Wiktora Stasiaka. –...


