60 zł za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie? – W nowym zarządzeniu tej stawki już nie ma
Jest nowe zarządzenie prezydenta Tarnobrzega w sprawie opłat ponoszonych za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie. Zgodnie z treścią ww. zarządzenia, obowiązywać ma jedna stawka, w wysokości...


