Prezydent Tarnobrzega uczestniczy w XXXI edycji Forum Ekonomicznego w Karpaczu
Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek uczestniczy w XXXI edycji Forum Ekonomicznego w Karpaczu. O fakcie tym włodarz miasta poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. O Tarnobrzegu i...


